מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן?

Judas Iscariot

למי תצביע?  

1150 הצבעות

1. 1. למי תצביע?

• נשאר עם הליכוד-ביתנו
    • הבית היהודי
    • עוצמה לישראל (מיכאל בן ארי ושות')
    • עם שלם
    • ש"ס
    • יש עתיד
    • קדימה
      0
    • העבודה
    • מרצ
    • המפלגות הערביות
      0
    • מפלגה "קטנה"(עלה ירוק, הירוקים, מגמה ירוקה, אור, לב ועוד ועוד)

Recommended Posts

הדרך היחידה לייצר פה מצב כמו שמבכים עליו, של ארץ היפה, להשתיק את כל הרוסים שלא עבר להם הקטע שכאן זה רוסיה, לבעוט את כל הצחצחים חזרה לחורים שמהם הם העזו לצאת לפני 30-40 שנה (כי אם אתה שומע ערבית, מקלל בערבית, אבל שם כיפה אז אתה לא יותר טוב מערבי, אתה רק קצת פחות גרוע מערבי).

...

אין מה לעשות כל הקבוצותכאן הרימו את אף שלהם הרבה יותר גבוהה ממה שהוא באמת אמור להיות (קבוצות שוליים בישראל).

מדהים איך שני אנשים בעלי דעות שונות באותו מחנה (ולא אני אמרתי את זה), אתם מבינים מה דפוק כאן.

אז מה אתה רוצה? מדינה של יקים?

אתה יכול לעבור לגרמניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ד. אני לא חושב שיהיה הסכם אי פעם בין לפלסטינים, ולא חושב שצריך להיות אחד כזה. אני מאמין שצריך לצאת מהשטחים למען המדינה שלנו כיהודית וכדמוקרטית. אם יש הסכם או אין. במינימום פינוי של אוכלוסיה יהודית.

זאת אחת השיטות של הערבים. הם באמת רוצים הכל .. מה שתביא לא יספיק. זה כמובן נשמע בערבית ולא בעברית -בנט הזה תותח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז באמת שאני לא מבין פה מה הבעיה, בנט עומד על דעותיי פחות או יותר (בהקשר המדיני). שתי מדינות, בלי פינוי, איפה יש יהודים ואיפה ערבים /פסלטינים מצדי תקראו להם יפנים, מדינה אחרת יעשו בה התושבים יעשו אשר יחפצו (ושלא יאימו לינו, סטייל סוריה).

הבעיה שלי עם בנט זה המפלגה שהוא עומד בראשה. תאכלס המפד"ל - הציונות דתית.

ועכשיו אני יחזור על המוטיב המרכזי שלי לאורך כל הדיון:

תוגבה ראשונה שלי: "אנשים פה מתלוננים על כמה שלדת יש מקום במדיחנה ואחר כך הולכים להצביע לבנט ו/או אריה אלדד ושות'"

תוגבה שלישית: "ואגב אני מאוד מופתע מהתגובות, מה לא ברור, בכך שבנט עומד בראש מפלגה שמגדירה עצמה כתנועת המשך של הציונות הדתית?

אין לי משהו כנגד ציונות (אגב בתור מי שחי בקיבוץ היא דווקא די קרובה אליי - הרבה יותר משאתם חושבים), יש לי משהו נגד הדתית.

מצטער לא מתאים לי דתית."

חלאס להיות מטומטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה ש"ס הייתי מבין אותך. אבל הדתיים הלאומיים אין איתם בעיה (מבחינת הטענות הידועות לנו ) של גיוס ושל עבודה.. הם לא מתעסקים בחזרה בתשובה . יש להם ערך ליהדות ושיכירו בה יהודים וארץ- . זה לא כזה מפריע.

אני כבר מכיר תפוסים כמוך- שדת /דתיים -יש להם איתם בעיה. לכן אני אומר ,"הקופסא" שלך יותר מידי אטומה ומכלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אין בעיה איתם בתור אנשים, אפילו כמה מחבריי הטובים ביותר הם כאלו.

פשוט איתם בממשלה אין שום סיכוי לשבור את תקרת הזכוכית בנוגע להפרדת דת מהמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מפלגות כמו 'שינוי'לא יכולות -שיש יותר מידי אנטי אז "הצד השני" מתחזק -וכך ההפך. אולי אינך מודע אך הרבה דתיים לאומיים דעותיהם שונות בכל מיני נושאים של דת ומדינה. למשל ..שברבנות היו גם רבנים משלהם ויותר הקלה בגיור וכן הלאה.. הם לא תומכים שכל מי שחפץ ללמוד בכולל ראשי לדחות .

אישית, גם אני לא 100 אחוז כדעת המפלגה ..אבל אין דבר כזה 100 אחוז.. לכן הולכים על הדברים שלכל אחד הכי חשובים. אני חושב שאתה עדיין מתנדנד .שכן פעם אחת.. צייינת 'מוכן לתת שטחים 'ופעם אחרת תומך בדבריי בנט בלינק- 'שלא מתפשר כלל על שטחים'. תנסה ללמוד את הדברים יותר לעומק ולגבש דרך שהכי מתאימה לך.

99 אחוז המדינה הזאת חופשית.שים לב ,זאת מדינה יהודית.. לכן יש לה שמירה על בסיס יהודי. אני לא מאמין ..שזה הדבר שהכי מפריע לך. יש בעיות הרבה יותר קשות ואם אתה לא סומך על הערבים שרוצים באמת שלום בלי טרור-אז להצביע ל'שלי' ?

אז לאן הכיוון שלך להצביע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנט חמוד. הוא נראה טוב על המסך ומדבר רהוט. הבעיה איתו שהוא קצת מתון וזכור לי שהוא רצה לתת לאיזה 50K מחבלים אזרחות ישראלית.

אני יותר ויותר נוטה לעוצמה לישראל, למרות שלצערי גם הם קצת מתונים. אני מאמין שזה בגלל שהם לא רוצים להדמות לכ"ך וחבל שכך.

בחברי המפלגה יש הרבה גיבורים משכמם ומעלה כמו מרזל ובן גביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפואנטה הייתה שיש פה אנשים שמתלוננים על כפיה דתית, ואז רצים להבציע לבנט. זה די משעשע...

לקרוא לבנט ועוצמה מתונים זה כמו להגיד שאסד רק יורה כדורי גומי על האזרחים שלו...

איך אתם משנים את כל מה שאני אומר לפי איך שמתאים לכם(לכו להיות תעמולנים, תעשו עבודה מעולה).

בנט מצהיר על סיפוח שטחי C , איפה ש95+ מהיהודים גרים בשטחים והקמת מדינה פלסטינית בשאר. אני אומר איפה שיש יהודים תיהיה מדינת

אני מצציע פינויים מינמלים של כל מיני נוער הגבעות שחיים בצריף או אפילו במערה באמצע שום מקום.

לא מעניין אותי גבולות 47,67, 73 או 200 לפני הספירה, כמו שלא מעניין אותי שטחי A,B,C,D א,ב, או ז'.

אני מאוד סגור על הדעה שלי הבעיה היא שנתינת קול לברק עלולה להתברר כלא מועילה אם לא יעבור את אחוז החסימה.

המשפחה שלי מצביעים מסורתיים למערך אבל הם קצת מתחילים לנטוט שמאלה מדי, סתיו שפיר יריב אופנהיימר וכו', הם שני אנשים שלא יקבלו את הקול שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה מהחיים שלי, אני לא רוצה בשבת (גם בימים רגילים אין לי אז באמת שה מעניין לי את הקצה השאמלי של הביצה הימנית שלי).

אני פשוט טוען שחלק התלווננו על כפיה דתית ואחר כך רצו להצביע לבנט.

סתם מישהו פה שם את הטענה ש70% מהעם ומהמפלגות מסכימים עמה - צריך לצאת מיהודה ושומרון עם מינימום פינוי (למדנו אירועי ההתנתקות).

אפילו מפלגות הימין מסכימות איתה (ליברמן,בנט, נתניהו,ש"ס וכו'). וכולם רצים להצביע לו.

ולמה כולם רצים להצביע לו? כי הוא צועק הכי חזק. שהוא לא מתאים לאופי החילוני זה פתאום נשכח? אני רק מצביע על האירוניה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם היה לי את הכסף הייתי יוצר מפלגת ימין אשר חורטת על דגלה סובלנות ושוויון ונאמנות ואם הייתי ראש ממשלה הייתי תומך בשוויון בנטל ופלוריאלזם דתי.

והייתי מקיים את חוקי מדינת ישראל

רוצה לומר שהייתי מוציא להורג את חברי שלום עכשיו, מרץ, חברי שמאל יהודים וערבים המעודדים טרוריסטים.

אאאבבבללל סביר להניח שזה לא יצא אל הפועל ולצערנו הרב הרב מאיר כהנא יהיה זכרו ברוך נרצח על ידי בני עוולה ומורשתו תנועת כ"ך (כ"ח) נחשבת לארגון טרור אז מה נשאר אם לא להצביע לעוצמה לישראל? או לבנט (שאגב רק מעודד יהדות ולא כופה אותה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו אתה סתם פאנט (גם אם לא דתי)...

מה זה ערכי סובלנות העיקר מוציא להורג את כולם...

הרב כהנא היה טרוריסט, קרא בגלוי קריאות שאינן כדין.

להלל אותו זה שווה ערך ללהלל את שייח אחמד יאסין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם היה לי את הכסף הייתי יוצר מפלגת ימין אשר חורטת על דגלה סובלנות ושוויון ונאמנות ואם הייתי ראש ממשלה הייתי תומך בשוויון בנטל ופלוריאלזם דתי.

והייתי מקיים את חוקי מדינת ישראל

רוצה לומר שהייתי מוציא להורג את חברי שלום עכשיו, מרץ, חברי שמאל יהודים וערבים המעודדים טרוריסטים.

הממ מאיפה קיבלת את ההשראה, המצע של האייתולות או האחים המוסלמים? :P

.

מרזל ובן-גביר הגיברים היו מטנספרים פלורליסטים כופרים כמוך בטיל חזרה לאיפה שבאת או מטביעים אותך במקווה אם היו בשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...