מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן?

Judas Iscariot

למי תצביע?  

1150 הצבעות

1. 1. למי תצביע?

• נשאר עם הליכוד-ביתנו
    • הבית היהודי
    • עוצמה לישראל (מיכאל בן ארי ושות')
    • עם שלם
    • ש"ס
    • יש עתיד
    • קדימה
      0
    • העבודה
    • מרצ
    • המפלגות הערביות
      0
    • מפלגה "קטנה"(עלה ירוק, הירוקים, מגמה ירוקה, אור, לב ועוד ועוד)

Recommended Posts

יש משהו שאני לא מבין.

לי אישית אין בעיה עם מפלגות דתיות, אבל אם יש לכם, למה אתם מצביעים לבנט אבל לא לאיחוד לאומי/עוצמה לישראל. להפך, הבית היהודי היא יותר מפלגה של הדתיים הלאומיים (לא שיש בזה משהו רע) ויותר מתרכזים בענייני פנים לצד היותם ימין. באיחוד הלאומי הם בעיקר מתרכזים בימין אין להם חקיקות דתיות ובכלל לא כולם שם עם כיפה.

אגב, עלה ירוק?

בתור ליברטן/ליברל חברתי (לא כלכלי) אני בעד לגליזציה של סמים (גם של הקשים) אבל הם שמאל שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז למה:?

כי אני לא רוצה שני מיליון ערבים שגדלים בקצב של סדרה מעריכית במדינה שלי.

ואגב אני מאוד מופתע מהתגובות, מה לא ברור, בכך שבנט עומד בראש מפלגה שמגדירה עצמה כתנועת המשך של הציונות הדתית?

אין לי משהו כנגד ציונות (אגב בתור מי שחי בקיבוץ היא דווקא די קרובה אליי - הרבה יותר משאתם חושבים), יש לי משהו נגד הדתית.

מצטער לא מתאים לי דתית.

מפתיע אותי לשמוע שאנשים שדיברו על כמה שישראל ביתנו היא טובה (למרות שליברמן לא עמד באף מילה שלו מעולם, והוא בטח שלא מבין ערבית), פתאום הולכים לבית היהודי... שהוא ההפך הכמעט גמור מישראל ביתנו. יתרה מכך הם מתלוננים על כפיה דתית ועל חוסר הפרדת הדת מהמדינה.

אני דווקא להבדיל מכולם השלמתי עם המצב הביטחוני (אני מאמין בלב שלם כי עם לנצח יחיה על חרבו, וכשלא חי על חרבו ראינו מה קרה לאורך כל ההסטוריה), מצד שני כבר הוכחנו שצדק יכול להיות במדינה שלנו. אז אני עדיין מאמין שקיים. שיכולה להיות מינימום של כפיה דתית.

הדרך היחידה לייצר פה מצב כמו שמבכים עליו, של ארץ היפה, להשתיק את כל הרוסים שלא עבר להם הקטע שכאן זה רוסיה, לבעוט את כל הצחצחים חזרה לחורים שמהם הם העזו לצאת לפני 30-40 שנה (כי אם אתה שומע ערבית, מקלל בערבית, אבל שם כיפה אז אתה לא יותר טוב מערבי, אתה רק קצת פחות גרוע מערבי). אולי להזכיר לערבים שליהודים יש קרניים, ושוט. ולהחדיר צינור שמונה צול לתחת של כל נשות מחסום וואטז ודומיהם.

אין מה לעשות כל הקבוצותכאן הרימו את אף שלהם הרבה יותר גבוהה ממה שהוא באמת אמור להיות (קבוצות שוליים בישראל).

מדהים איך שני אנשים בעלי דעות שונות באותו מחנה (ולא אני אמרתי את זה), אתם מבינים מה דפוק כאן.

ולכל מי שחושב שבנט הוא איש של מעשים כי יש לו עבר, אז בוא נבחן את העבר הזה, תנחשו לבד מי האישים ברשימה.

שירת בסיירת מטכ"ל - שירת בסיירת מטכ"ל - שירת סיירת מטכ"ל

עשה חיל בעסקים - עשה חיל בעסקים - עשה חיל בעסקים.

פיתח סטרטאפ - בוגר MIT (תואר שני) והארוורד - רמטכ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה משנה המצע אם גם ככה אף אחד לא עומד בו?

http://www.feeder.co.il/article-netanyahu-on-the-hamas-in-2009-1000800101

על זה נאמר - דברים שרואים משם, לא רואים מכאן.

הכי קל לדבר, לעשות אף פעם לא היה הצד החזק שלו.

צודק, אבל בכל זאת לפחות שנדע מה כל אחד מבטיח ולא מתכוון לקיים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: . אך תן לו לבחור בין הגרזן לחומצה.

יש איזה אתר שאפשר לראות בו את כל מצעי הבחירות של המפלגות?

עדיין לא החלטתי...

כמה שבועות לפני הבחירות יעשו לזה *Start* בטלווזיה ..עד שיצא לך הריבה מהאוזן :P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה לרוסי ממוצע בפנים, לי למשל. יהיה מעניין לדעת כמה עצמות בגופך ישארו שלמות.

ואו אלימות ממש בוגר. ככה זה כשיודעים שטיעון הוא מוצדק.

וקצת יותר ענייני, יש לי בעיה מאוד קשה, כרגע אין מפלגה שמעיזה לומר את זה וגם אם תיהיה היא כנראה לא תעבור את האחוז של אחוז החסימה.

היות וכך ולא בא לי שהקול שלי יילך לפח, אני אמצביע למי שהכי קרוב לדעות שלי במקרה זה אגב מדובר בעבודה או בעצמאות.

לצערי הרשימה של העבודה ככל הנראה תיהיה מרץ 2 (ככה שלא באמת רלווטי המצע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו אלימות ממש בוגר. ככה זה כשיודעים שטיעון הוא מוצדק.

ואת זה אמר מי שמצמיד תויות (ועוד משונות מאוד - איך לטעמך ה'רוסים' לא הפנימו שכאן זו לא רוסיה?) לכל מי שלא מסכים עם ההזיות שלו וקורא "להשתיקם" או "לבעוט אותם החוצה". ציינתי עובדה: היית פולט את המשפט הזה ליד רוסי ממוצע, היית גומר את היום בבית חולים. בסופו של יום, עוד נראה מי יבעט את מי החוצה - להשקפה שלך, לפיה "

דווקא להבדיל מכולם השלמתי עם המצב הביטחוני" אין 'זכות קיום', שכן היא עומדת בסתירה ליצר ההשרדות הבסיסי. למרות כל הצהרותיך בדבר הפעולות הראויות מול הערבים, עצם המשפט הנ"ל מראה נכונות לפשרה שאף עם שפוי בדעתו לא היה מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

הבית היהודי והאיחוד הלאומי רצים ביחד

צודק. התכוונתי למפלגות האחרות שהתפצלו מהאיחוד הלאומי והם בעצם מייצגים את המהות של המפלגה הזו. אבל עכשיו בדקתי ואני רואה שטעיתי יש רק מפלגה אחת 'עוצמה לישראל'. מפלגה ימנית חילונית לאומית. רק שיחליפו את השם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אוהב את זה.

הרוסים עושים צבא, הרוסים הביאו השכלה, הרוסים רובם השתלבו בצורה יוצאת מן הכלל (במאפיינים סוציולוגים)

אבל בסופו של יום, למעט הערבושים, הרוסים הם האויב הכי גדול של .

אם הייתה פה רוסיה אז לפחות אני מבטיח לך שאחרי טיל אחד או שניים, עזה הייתה מאבדת במיתה טבעית 80-90% מהאוכלוסיה שלה.

אה וכן, כמובן שלא היו לך ערבושים שעושים דוקטורטים על חשבון המדינה בבתי הכלא..

למי אני אצביע? אפשר כהנא? ברצינות, בשנה האחרונה בתור מצביע ליברמן די ירד לי ממנו ופזלתי לכיוון מפלגות לאומיות-מסורתיות (יש לי הרבה יותר כבוד לחובשי כיפה אשר דויסכלך). אני כרגע לא יודע מה נהסגר עם האיחודים או ההתפרקיות ומי יותר ימני חילוני מבין בנט-בן ארי-אלדד.

אם כי אני עדיין מתלבט ואולי אני אלך להצביע למפלגות הערבים,*הן* המפלגות היחידות שאשכרה עושות משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד VIC עולה לך כסף לחשוב? כי אחרת אני באמת לא מבין למה אתה מתקמצן במחשבה.

אענה בנקודות וללא ניסוח מיטבי.

א.לא טענתי שאת כל הרוסים צריך להשתיק, רק את אלה שלא קלטו את זה שכאן זה לא רוסיה. (זו קבוצת שוליים מינורית יחסית שצועקים הרבה מעבר לגובה שלהם, בטח ביחס לעלייה הרוסית).

ב. אני מכיר כמה רוסים כאלה ואמרתי להם את זה בפנים. אחד באמת ניסה לדפוק לי מכות זה נגמר עם גבה פתוחה (ואני לא פתחתי גבה מאז כיתה ב').

ג. לעלייה הרוסית מעלות רבות (ראה תגובה מעליי), הבעיה עם אלה שלא קלטו את זה שכאן זה לא רוסיה.

ד. אני לא חושב שיהיה הסכם אי פעם בין לפלסטינים, ולא חושב שצריך להיות אחד כזה. אני מאמין שצריך לצאת מהשטחים למען המדינה שלנו כיהודית וכדמוקרטית. אם יש הסכם או אין. במינימום פינוי של אוכלוסיה יהודית.

ה. תראה לי איפה כתבתי זכות קיום (אני בדילמה לא הבנתי עןם ציטוט שלי או לא).

ו. ברור לי לחלוטין שלא יהיה שקט, ועדיין תומך בנסיגה, אך בו בזמן טוען שעל כל טיל שנורה מעזה או איו"ש צריך להפיל פי עשר פגזים בלב האוכלוסיה הפלסטינית.

ז. אם אפשר להעביר את תושבי המשולש לשליטה פלסטינית אני אשמח, רק שזה לא כל כך ריאלי והם עדיין אזרחי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...