מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן?

Judas Iscariot

למי תצביע?  

1150 הצבעות

1. 1. למי תצביע?

• נשאר עם הליכוד-ביתנו
    • הבית היהודי
    • עוצמה לישראל (מיכאל בן ארי ושות')
    • עם שלם
    • ש"ס
    • יש עתיד
    • קדימה
      0
    • העבודה
    • מרצ
    • המפלגות הערביות
      0
    • מפלגה "קטנה"(עלה ירוק, הירוקים, מגמה ירוקה, אור, לב ועוד ועוד)

Recommended Posts

אז עכשיו הוכרזה הפסקת אש כאשר "המטרות הושגו". מה הן היו? לא ברור. מה שברור הוא שהרבה אנשים שתיכננו להצביע ליכוד/נתניהו - מבין שימין זה לא. גם שמאל זה לא כ"כ. אז.. מה מצביעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תערוך את הסקר, "עוצמה לישראל" (איזה שם קיטשי) זה אריה אלדד ושות'. נמדה לי שאלדד הוא מותג יותר איכותי מבן ארי (מצד שני- אולי אני לא מכיר באמת את בן ארי בגלל כל הפרופוגנדה שעורכים נגדו בתקשורת)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגע האיחוד של הליכוד ביתנו ידעתי שאני לא אתן קול לבריונות של הימין המזויף. חשבתי כבר לתת קול לעלה ירוק סתם ככה במקום לדחוף פתק חלק בקלפי, אבל בתחילת המבצע לרגע חשבתי שאולי ביברמן לא סתם זורקים מילים ריקות לאוויר, אבל ההתקפלות שלהם אתמול (אני לא רוצה להגיד אם צודקת או לא, אני עדיין חלוק דעות בנושא כי אישית הייתי נגד כניסה קרקעית בשלב המוקדם הזה כי אני חושב שיש עוד מה להשיג גם בלעדיה) החזירה אותי קצת למציאות.

אני חושב שבנט גם עם מעט ההסברה שהוא עשה במהלך המבצע הרים דעת הקהל העולמית כלפינו יותר מביבי וליברמן במהלך השנתיים האחרונות.

כרגע בנט נראה כאופציה חזקה, לא בהכרח הייתי רוצה לראות אותו כראש ממשלה או שר בטחון, אבל אני חושב שהוא מסוגל לעורר פלאי יח''צ לישראל בתור שר חוץ. בכלל עם כל הנזק שליברמן עשה בתחילת הקדנציה שלו בתןר שר חוץ לישראל הייתי שולח אותו לאלפי עזאזל, הוא מעורר בי תחושה של שר חוץ אימפוטנט ובעל יחסי אנוש ברמה של קרפדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפתלי בנט, ראש מפלגת ''הבית היהודי'' (מפד''ל החדש). יוצא סיירת מטכ''ל, שירת כמ''פ במגלן. יוזם הייטק ואקזיטיונר, מנכ''ל סולוטו ויועץ בחברות נוספות (כך ע''פ לפחות). ככה בתמצות זריז, תריץ עוד איזה חיפוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...