תופעה מוזרה, הגלאקסי לא נטען. - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעה מוזרה, הגלאקסי לא נטען.

pAnAhI

Recommended Posts

שלום לכולם.

לאחרונה הזמנתי מטען לגלאקסי מאיביי להלן : http://www.ebay.com/itm/251022938944?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

חיברתי את המטען למכשיר והמכשיר הראה כאילו הוא לא מטעין אך לעיתים האחוזים היו הופכים באופן רגעי לירוקים (מה שמעיד על הטענה) וחוזרים לכחולים (מצב פריקה..). לאחר דקה הוא היה מראה כאליו הוא מטעין באופן רציף אך למעשה האחוזים ירדו..

המטען נוסה גם על וגם שם המכשיר לא נטען.

לאחר מכן התייאשתי וחיברתי את המכשיר למטען המקורי שלו, האחוזי הפכו ירוקים אך המכשיר לא נטען.. בחיבור למחשב המכשיר אפילו לא מראה טעינה ומבחינתו הסוללה עוד בפריקה.

יש לציין כי מדובר בכבל תקין למחשב ובשני מטענים מקוריים ותקינים שנוסו והראו תוצאות דומות.

בנוסף לכך יש לציין גם כי הסוללה שלי נטענת דרך מכשיר אחר וזה בעצם המכשיר שלא מטעין, ושככל הנראה בו הבעיה.

HELP!! :'( אני לא אשרוד שבוע בלי הסמארטפון שלי!! :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שהבעיה היא במחבר ה- במכשיר...

החלפת רום היא דבר טוב לעשות בכל בעיה, אבל נראה שזה קצת בלתי אפשרי במקרה שלך (אלא אם במקרה יש לך משהו על המכשיר..).

תיקון (החלפת המחבר) הוא הליך פשוט ומהיר שנעשה בכל מעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון יש לי עוד אחריות מסלקום, שכוללת נזקים פיזיים. אבל אני מפחד שבהיעדר רום מקורי, יגידו שלא מטפלים בזה אפילו שמדובר בנזק פיזי ככל הנראה..

השאלה היא אם יש סיכוי שהמטען הלא מקורי שהזמנתי הרס איכשהו את המכשיר?

אני שואל זאת מכיוון שיש זיהוי של החיבור של המטען ולכן מוזר לי שמדובר בבעיה במחבר.

בנוסף, כשהמכשיר מכובה ומחובר למטען, מופיע הסמל של הסוללה הגדולה על המסך ונעלם, כך לסירוגין. (הסמל הזה של ההטענה כשהטלפון מכובה מופיע רק כאשר אני מנסה להדליק את הטלפון כשהוא כבר מחובר למטען, אחרת אם הוא מחובר למטען כשהוא מכובה בלי להדליק אותו כלום לא קורה על המסך..) לא נראלי שמשהו באמת נטען שם, אך זה מצביע על כך שיש זיהוי של החיבור למקור מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהוא לא מזוהה ע"י המחשב, הוא גם לא מראה כאילו הוא נטען ע"י המחשב. ולכן להחליף רום אני לא ממש יכול..

בכל מקרה שלחתי אותו למעבדה פרטית, אמרו לי שינסו לסדר את זה ובינתיים אני מחכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבחור במעבדה החליף מחבר וכלום לא השתנה.. הוא טוען שהבעיה היא ב"מוח" ועלות התיקון תסתכם באיזור ה 400-500 ש"ח לפחות וגם אז לא בטוח שזה יעבוד.. מה אתם אומרים? אני ממש לא רוצה לשלם סכום כזה כרגע, בטח לא על משהו "שיכול להיות שלא יעבוד"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלפני שאני משלם 450 שקל לפחות, רציתי לדעת אם יש למישהו דרך או רעיון לפתור את זה בפחות \ בעצמי \ בחינם..

בנוסף חשבתי שאולי זו בכל זאת בעיה במערכת ההפעלה, ניסיתי לעשות בריקוברי WIP DATA פקטורי ריסט, המכשיר עלה והזנתי מחדש את ההגדרות הראשוניות כמו חשבון וכו', ובסוף התהליך הזה קרס והמכשיר לא עלה רק היה לי למעלה את הנוטיפיקיישן בר ומסך שחור בכל השאר. אחרי ריסט המכשיר הראה את העליה רשם את שם הרום ונשאר תקוע על המסך הזה (אפילו לנוטיפיקיישן בר הוא לא הגיע..)

צרבתי מחדש מהריקוברי את הרום הזה בגרסא אחת ישנה יותר ואותו חרא.. האודין גם לא מזהה את המכשיר.. וכמובן שעדיין לא מטעין.

בעצם המכשיר גם לא נטען וגם לא שמיש כרגע.. HELP!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...