קבלו מוד קטלני!!...הראשון שלי! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו מוד קטלני!!...הראשון שלי!

NeoMesH

Recommended Posts

השילוב של הקתודות מקורי ויפה דווקא, אבל אם תוכל להביא יותר גדולות, יהיה אחלה! :P

אבל כמו שאני רואה, יש לך בלאגן נוראי בחוטים!, אני מאוד ממליץ לך לסדר את החוטים איכשהו, ואם אתה רוצה

שהסדר יהיה יפה גם, אני ממליץ לך על סליבים שתוכל לקנות בחו"ל.. ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש לך את המארז של הסימבאדה עם החלון.. הספק שלך זה הספק שקיבלת עם המארז ?

אם כן אז הוא מצליח לסחוב לך את ה-2 קטודות ? כאילו בזמן שהמחשב פועל אתה יכול להדליק אותם מבלי

שהוא יקפוץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או יותר נכון כמו שפעם מישהו ציין.. : 480 וואט דימיוניים.. ;D

בכל מקרה, גם אם הוא 480W, יש לו תזמונים גרועים, ולא הוא לא מספיק חזק..,

אני לא יודע איך הוא מחזיק לך הכל בלי בעיה, והוא לא נופל לך, אבל יכול להיות שבסופו של דבר

הוא יהרס וכתוצאה מכך הוא יכול לזייף בגדול במתחים שהוא נותן ולשרוף לך את כל המחשב,

אמרתי יכול להיות, אני לא יודע כמה הוא טוב / לא טוב, שמעתי עליו רק ביקורות רעות... :-\ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הזה רק כדרך אגב (ניסיון עם חברים)

סחב ספארק7 , 4 מאוררי סמארט פאן, 3 קטודות (2 כחולות ואחת אדומה אם זה ממש משנה) ואת החומרה שכתובה בצד..

סליבים זה "עטיפות" שאנשים אוהבים להכניס בתוכם (הם כמו שרוול דק וארוך שכזה) חוטים בשביל שיהיה מסודר

אני לא מוצא בזה שום טעם ולדעתי זה דיי אידיוטי

איזולירבנד ואזיקונים עושים את העבודה פרפקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך חלון כדי לראות את זה, זה מאוד לא אדיוטי...

למשל אני קניתי סליבים שרגישים לUV, עם קטודה ולדים UV וזה אמור להיות מאוד יפה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד יפה כמו שעידו (K) אמר, אני עם קתודת UV וסליבים שרגישים לכך, לפי דעתי

זה נותן יופי מרשים למארז כשאר יש חושך, ורואים את כל החוטים במארז זוהרים, טוב לא כולם.., רובם.. ;D

והינה למשל שלי (שכבר פרסמתי פעם).. :

לפני סליבים :

slv3.JPG

אחרי סליבים:

slvdrk3.JPG

slvdrk4.JPG

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד הסליבים הרגישים ללדים...איפה קנית????...בכל מקרה אני לא מעוניין להסתבך עם זה

יותר אהבתי אזיקונים...זה מה שאני עושה..תודה לכולם על העצות!!

בקרוב אני קונה את הsunbeam השקוף שהוא לדעתי הכי יפה..אבל אני מתלבט בינו לבין הcase edge מה אתם אומרים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...