גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 38 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

טוב..... אחרי שנים שלא התפנקתי במחשב חדש (מאז ימי הX58 שעכשיו עבר לשימוש ההורים שלי... ) עכשיו הגיע תורי (מצטער על האיכות, 5)

המחשב החדש שלי :-) (מפרט בצד)

*התמונה צולמה כשהתקנתי את הווינדוס ולכן הסנדיסק אקטרים פרו (480 ג'יגה) לא מחובר

DGBbUQ4.jpg?3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, ניראה מדהים!! ידעתי שאתה הולך להתפרע עם המפרט :xyxthumbs:

תודה רבה Syszone ותודה רבה Ymac!!

זו פשוט שריטה... אין מה לעשות.... תיכננתי מפרט בין 7- ובסוף זה קפץ מעל 10K :lol:

נערך על-ידי XTZ-Mike
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידרוגון קטן ,משהו שמזמן רציתי לעשות ולהחליף את ה690II המזדן שלי במשהו יותר מודרני , האמת שמאוד רציתי את הNZXT H440 אבל להשיג אותו לא נראה שפשוט בארץ וגם TMS לדוג' רוצים עליו סכום מופקר לגמרי , אז ההחלטה נפלה על הObsidion 450D , מבחינה אסטית הוא יפה , סידור הכבלים קצת לוקה בחסר עם מספק מצומצם של מקומות לאזיקונים , המגירות של הקשיחים לא מדהימות (אבל זה אפשר למצוא גם במארזים יותר יקרים) , אפשר היה להוסיף עוד כמה מ"מ מאחורי הלוח אם כדי לחסוך את המלחמה שעברתי על לסגור את המכסה (וזה אחרי אין סוף נסיונות לסדר כמה שיותר את הכבלים) אבל סך הכל המארז נראה לא רע , מרווח יחסית ומגיעה עם מאוררים לא רעים של , חבל רק שכמעט כל דבר בארץ עם הלוגו של עובר "מיתוג מחדש" ועולה במחיר (בעיקר המארזים) .

מצטער על התמונות הDSLR בארון ולמי יש כח להוציא אותה , אז צולם בG2 שלא מוציא מדהימות בתאורה הגרוע של החדר.

נערך על-ידי David_K
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא בארון רגיל ולא זכוכית ללא ואזעקה לא נראה לי שזו משימה בלתי אפשרית ;)

מעניין איך החדש יהיה מבחינת סינון אבק וכל זה. ה690 יחסית התמלא אצלי מלא אבק, אבל אחרי תקופה אורכה של שנה שלא ניקיתי אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...