גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 9 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

ה-AX850 די חדש, קניתי אותו במחיר מצחיק של 666 (שטני משהו) שקלים ב-NCIX כשהם נפטרו מכל ה-AX ה"ישנים" כדי לעבור לסדרת הפלטינום.

אם אתה רוצה יש לי CX600 שאני לא צריך :lol:

החצובה שלי כרגע שבורה (איזה חצובה ישנה שלא שווה אגורה) אני מתכוון לקנות משהו, אבל לא פנסי (מנפרוטו או כל השאר) אלא אחת "גנרית" אבל גנרית טובה יחסית מחנות צילום שכונתית. יעלה לי ממש בזול, ולפי ההתנסות בחנות, היא נחמדה ביותר.

גם רכשנו עכשיו מסרטה, -CX230, חמודה לאללה, תגיע עוד שבוע. הגיע הזמן להחליף את הסוני-קסטות שלנו.

לגבי המים, כן, עובד על זה, עכשיו לימודים ואני לא רוצה להסיח לעצמי את הדעת, אז נחכה לחופש ויאללה באלגן! :jump:

ותאמין לי רוי, לא חסרים אנשים שישלמו שיעשו להם דברים כאלה :facepalm: לרגע האמנתי, הפלת אותי :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ קשה לי להאמין שתמצא, אבל ב-MODDIY יש אפשרות להזמין כבלים מותאמים אישית לספקי סיסוניק \ קורסאיר בזול יחסית (מוסלבים), רק הספקים מסדרה AX של קורסאיר, וכבלים המודולרםי בסדרות האחרות (כלומר, אם הספק "חצי מודולרי" אז רק המודולריים יהיו שחורים) וספקי סיסוניק החדשים מגיעים עם זה סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, בלי לשפוט כמובן.

באופן כללי שמתי לב ששניכם תמיד ממליצים לאחרים לרדת ללוחות זולים יותר וספקים חלשים יותר בעוד שהמערכות של שניכם דומים למערכות שאתם ממליצים (מלבד ששניכם עושים OC מה שמצדיק את הלוחות) אבל אני לא מבין למה הספקי כוח? הם מעל ומעבר אפילו למערך שני כרטיסים.

ועשיתם לי כבר חשק מטורף לקנות לעצמי איזו מערכת מטורפת גם כן. אבל החשבון בבנק מתמלא לאט מדי כרגע :facepalm:

דרך אגב, יש לי פלטה שלמה לCOOLIT ל1155 אבל לצערך אני שומר אותה למערכת הבאה שאקנה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך להזמין מהחנות הזו? אין בעיה עם משלוחים לארץ?

אני הזמנתי מMODDIY בהמלצת עדי לסיסוניק X560(שעכשיו הכבלים עברו לP-660)

סך הכל האתר טוב ונוח ואתה מזמין וזה בא בדואר רשום ויש מספר מעקב (סך הכל אני מרוצה .אני לקחתי בצבעים של אדום/שחור בגלל לוח הפטאלטי ואני יכול להגיד שזה ממש יפה והסלבה מרגישה איכותית ויפה :-* )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בוחר את האורך המתאים לך...(אני במקרה שלי בגלל שהספק למעלה הייתי זקוק לצמה קצרה מאוד אז לקחצי צמה של 30 ס"מ)

אבל זה היפה שם שאתה יכול לבחור את האורך המתאים לך והם מכינים לך את הצמה (לכרטיסי מסך הייתי צריך 60 ס"מ וככזה זה ישב לי בול ..אגב מדדתי אם הס"מ שמודדים החייטים..כי הוא גמיש וקל לשחק איתו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, בלי לשפוט כמובן.

באופן כללי שמתי לב ששניכם תמיד ממליצים לאחרים לרדת ללוחות זולים יותר וספקים חלשים יותר בעוד שהמערכות של שניכם דומים למערכות שאתם ממליצים (מלבד ששניכם עושים OC מה שמצדיק את הלוחות) אבל אני לא מבין למה הספקי כוח? הם מעל ומעבר אפילו למערך שני כרטיסים.

ועשיתם לי כבר חשק מטורף לקנות לעצמי איזו מערכת מטורפת גם כן. אבל החשבון בבנק מתמלא לאט מדי כרגע :facepalm:

דרך אגב, יש לי פלטה שלמה לCOOLIT ל1155 אבל לצערך אני שומר אותה למערכת הבאה שאקנה :(

גם ה-OC לא ממש מצדיק את הלוח, יכולתי לקנות G45 או UD3 ולקבל תוצאות דומות. אותי פחות מעניין ביצועים, יותר מעניין ה"לוק" ואני עובד קשה שהצבעים יתאימו.

אפילו לא התחלתי לעשות OC על הצעצוע החדש, כי אני תקוע על סטוק :(

ולגבי הספק, אני יודע, אבל זה מסוג החלקים שהכי פחות משתנים, ואם כבר קונים ספק אז קניתי ספק טוב שיישאר לי גם למערכות הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ספק פשוט של סיסוניק יכול לעבור ממערכת אחת לשנייה. הספק שלי כבר עבר 3!! מערכות...

הוא לא מודולורי , אבל זה לא ממש מעניין אותי , הוא עדיין ספק טוב שיחזיק איתי בלי בעיות ובשקט מוחלט עוד כמה שנים.

והוא עלה שליש מהספק שלך , והוא עושה בדיוק את אותה עבודה - מספק חשמל יציב למערכת , אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, זה דיון גלריה וכמו כל דיון גלריה חשוב לשמור עליו נקי מדיונים סתמיים. בבקשה, שיחות חולין להודעות , הדיון הזה לתמונות.

בבקשה לא לענות ב"נכון אתה צודק מעכשיו תמונות", "נכון נכון נסחפנו". די.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברה המחשב הבא הולך להפציץ לכם את הגבות!!!!!! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תחזיקו חזק את הכיסא שלא תיפלו!!! :s07::bash::smile1:

הנה הוא!!:

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

מערכת:

מעבד (חדש קטלני מטורף 100מם) Intel Duo E5400 2.7ghz

עם קירור מיוחד של שבור בחלקו (אבל חברקה על תדאגו המוכר אמר שזה בשביל להגביר את הרוח!!)

http://imageshack.us/photo/my-images/835/20130501224029.jpg/

ראם: 2 ג'יגה מחברה לא ידועה שכנראה גם לא כדאי לדעת את שמה!!! ::)

כרטיס מסך: Nvidia 210!!! הכרטיסים האחרים בשוק (של 2006) מנשקים לו את הקרסוליים! :cool2:

20130501224029.jpg

20130501224029.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/41/20130501223942.jpg/

המארז הוא עוד אחד מאלה שהמוכר בחנות מסרב לומר את שמו!! :silly:

כונן קשיח בנפח של 150 ג'יגה בית, וחברה אל תתבלבלו, בשנת 2002 זה היה בומבה של כונן! :jump:

20130501223932.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/7/20130501223932.jpg/

תגידו.. יש יותר ג'נרי וחתיך יותר מהספק הזה???

האבק מסתיר לי את החלקים האחרים אז אני כבר לא יודע מה יש עוד! (ובינינו.. גם לא כדאי לדעת! D:)

20130501225421.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/844/20130501225421.jpg/

שמקסייי

20130501224011.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/825/20130501224011.jpg/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

בכל מקרה מבחינה תפקודית המחשב יחסית למשחקים בזמנו ולפני זמנו.. בסדר, אבל היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם לא היינו קונים את המחשב ממכולת מחשבים שמעבר לרחוב.. (אבל בתכלס, הוא אחלה והוא חמודה)

תמונת פרופיל:

20130501223942.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/835/20130501224029.jpg/

נ.ב הקישורים הם במקרה והתמונות לא פועלות שלפי בדיקת תצוגה מקדימה לא פעלו... אבל אני לא מאבד תקווה!

אפשר לדעת מי ה :screwy: שהחליט לשים את :2girls: ברשימת סמיילים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...