כרטיס מסך תקול ומימוש אחריות - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך תקול ומימוש אחריות

matan007

Recommended Posts

מצטער שהגעתי לדיון הזה רק בעמוד 5 אבל הכותרת של הנושא הזה ממש מעצבנת אותי.

המחשב שלי בן שנה ושבעה חודשים נקנה מ-KSP ועד עכשיו עבד מצוין להפליא.

מחשב בן שנה וחצי הוא רחוק מלהיות "מחדש חדש" ש"לא עולה כלל", והכותרת שלך מטעה ואפילו קצת שקרית.

מעבר לכך, מה זה שהוא נקנה ב-KSP בכלל רלוונטי לנושא? אם אתה כלכך רוצה לכתוב את זה, whatever. אבל מה זה עושה בכותרת?

הייתי שמח להבין מה האינטרס שלך שעומד מאחורי הנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחשב בן שנה וחצי הוא רחוק מלהיות "מחדש חדש" ש"לא עולה כלל", והכותרת שלך מטעה ואפילו קצת שקרית.

מעבר לכך, מה זה שהוא נקנה ב-KSP בכלל רלוונטי לנושא? אם אתה כלכך רוצה לכתוב את זה, whatever. אבל מה זה עושה בכותרת?

איתך ב100%.

נאמר כבר שהכותרת שונתה אבל אני לא רואה שזה קרה.. /:

אפשר להבין למה הכותרת של הנושא עדיין לא שונתה?

אתם כל כך קפדניים בכותרות מדוייקות אבל כאן אתם מחפפים?

הכותרת פוגעת בשמה של החברה לשווא, לא משנה מה הם עשו לך עם המאוורר.

המחשב לא חדש וזה לא קשור לכך שהוא נקנה בKSP.

סוף סוף נערכה הכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תהיה יצירתי תגיע למסקנה שהאינטרס שלי הוא להחזיר את המחשבה שלי לפעולה מלאה. ועל כן אני בתחילה נעזרתי באנשים פה לאתר את הבעיה וכעת הם עוזרים לי להבין מה דפוק בכרטיס החלופי שנתנו לי.

שינתי את הכותרת באחד התגובות וחשבתי שזה משנה את הכללית..עכשיו שינתי את הראשית O.K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזרו לי בבקשה שלב שלב.

כרגע שהמחשב נדלק או בריסטרט המאוורר שקט ולא שומעים אותו. איך שעולה הווינדוס ישר המאוורר קופץ ל- 73 אחוז ומרעיש נורא.

1)ניסיתי להסיר דרייבר לחלוטין וגם בלעדיו עדיין תקוע על 73 אחוז. התקנה מחדש לא עוזרת.

2)צריבת ביוס..איך עושים זאת והאם זה לא מסוכן?

3)מה זה דרייבר פיוזן?

זה כל כך מעצבן אותי..אני מקווה שאני לא מנסה לפתור בעיה בלתי פתירה! מעניין איך במקרה שכב להם במכסן כרטיס מסך 6850 מדור קודם..

תוריד DRIVER , תסיר בצורה רגילה דרך הסרת התכנות של WIN, תעבור למצב בטוח ותנקה את השאריות עם הפיוז'ן, אחרי שסיימת את כל זה תתקין מחדש.

מה שזה עושה זה ניקויי כל זכר לדרייבר במחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די, בבקשה, יש גבול.

מהרגע הראשון התייחסת לבעיה כאילו אתה צריך להילחם כאן עם איזה תאגיד מרושע שעושק ומנצל אותך.

השם של קיי אס פי הועלה תוך איזכור (במפורש או ברמז) השירות הגרוע שהם לכאורה מספקים (עוד לפני שהבעיה הגיעה לסיומה!).

למרות שקיבלת כרטיס חלופי תוך כמה שעות אתה עדיין מקטר.

מה יהיה?

מעניין איך היה נראה השרשור אם היה מדובר באחת החנויות האהובות כאן בפורום, נניח TMS.

"איזה שירות! ניגשתי לסניף ומסרתי את הכרטיס לבדיקה. הכל התנהל בצורה עניינית ומהירה. לאחר כמה שעות(!!!) יצרו איתי קשר לקבל כרטיס חלופי, ומסתבר שקיבלתי כרטיס משופר עם שני מאווררים!!!1111"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די, בבקשה, יש גבול.

מהרגע הראשון התייחסת לבעיה כאילו אתה צריך להילחם כאן עם איזה תאגיד מרושע שעושק ומנצל אותך.

השם של קיי אס פי הועלה תוך איזכור (במפורש או ברמז) השירות הגרוע שהם לכאורה מספקים (עוד לפני שהבעיה הגיעה לסיומה!).

למרות שקיבלת כרטיס חלופי תוך כמה שעות אתה עדיין מקטר.

מה יהיה?

מעניין איך היה נראה השרשור אם היה מדובר באחת החנויות האהובות כאן בפורום, נניח TMS.

"איזה שירות! ניגשתי לסניף ומסרתי את הכרטיס לבדיקה. הכל התנהל בצורה עניינית ומהירה. לאחר כמה שעות(!!!) יצרו איתי קשר לקבל כרטיס חלופי, ומסתבר שקיבלתי כרטיס משופר עם שני מאווררים!!!1111"

"מאחל" לך לקבל שירות לקוחות כמו שאני קיבלתי. אין שום דבר מיוחד בזה שהם נתנו לי כרטיס חלופי על אחד תקול בזמן אחריות! יש הרבה פסול ביחס המזלזל שלהם ללקוח ולעוד לקוחות כמוני לרבות המבוגר עליו ספרתי וזה כבר מספיק כדי להבין מי הם. נראה לך הגיוני שאני צריך להתעסק שעה וחצי עם ביוס דפוק ולהסתכן בביטול האחריות שלי (אסור להתעסק עם ביוס) בגלל שהם נתנו לי כרטיס יד 2 מבלי שהתאמצו לבדוק את תקינותו!

אני קונה הרבה חומרה ויש הרבה חנויות שראויות לתשבוחות (וגם כן TMS שהזכרת פה שיש לי ניסיון חיובי מאוד איתם) אבל בתור אחד שקנה הרבה ב- KSP זכיתי ליחס מביש ויותר אני לא אחזור. אף אחד לא עשה לי טובה בזה שמימשו לי את האחריות. חנות נורמלית כבר ביום חמישי שהגעתי הייתה מיד מחברת את המחשב ורואה שהכרטיס מסך תקול ונותנת לי חלופי או זמני או לפחות מדברת בצורה ראויה..אתה לא הייתה שם ושמעתה כמה הם מצפצפים על הלקוחות והשם שלהם כחברה. הם רק ניסו לגזול מימני 100 שקל לפני שהם בכלל פותחים את הפנל של המחשב.

ורק שתדע הכרטיס שקיבלתי פחות טוב מהספייר אפילו עם שני מאווררים! את הספייר לא הייתי שומע כלל במנוחה, לזה יש שריקה מעצבנת כזו בכל מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי זה בלתי נסבל! הרעש הזה פשוט מטמטם.

זו שריקה כזו בתדר מעצבן והמחשב נמצא חצי מטר מהראש שלי והמיטה. יש לי מחשב שקט וזה הורס הכל עכשיו!

אני חוזר אליהם השבוע ואבקש לקבל את הכרטיס הקודם שלי או מתוקן או חלופי ספייר כמוהו! במנוחה הקודם היה פשוט חרישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל מיקרים כאלו נסעתי היום רחוק יותר

לקנות מחנות יותר נינוחה לטעמי -בתיקווה שבמיקרה שאני יצתרך שרות על רכיב תקול

אני י שירות שאני יהיה מרוצה מימנו

לטעמי חנויות מסוימות מרגישות לי פשוט לחוצות מידי

עם יותר מידי לקוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...