כרטיס מסך תקול ומימוש אחריות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך תקול ומימוש אחריות

matan007

Recommended Posts

המחשב שלי בן שנה ושבעה חודשים נקנה מ-KSP ועד עכשיו עבד מצוין להפליא. זה המפרט שלי:

amd phenom 2 x4 965

8GB RAM

gigabyte 880gm ud2h

sapphire hd 6850

crucial m4 128gb ssd

samsung f3 1TB

SeaSonic 500w 80+ ss-500et

antec two hundred v2

פתאום לאחר שנכנסתי למשחק כבד כל שהוא, המסך ריצד והופיעו צבאים ירוקים או סגולים עליו עד שהכל קפא לשחור ועשיתי ריסטרט. אחרי זה הפעלתי שוב את המחשב וכל פעם המסך הופך לוורוד תוך כמה דקות (גם על שולחן העבודה). כעת שאני מפעיל את המחשב, לא קורא כלום כלל והכל מת (נדלק הספק והכל, אבל אין מסך או פעולת HDD). ההימור הברור הוא שהלך לי הכרטיס מסך..אולם שהכל קופא והמסך ירוק או שחור למשל..אני רואה שהמחשב לא עובד מבחינת HDD וכ"ו וכאילו גם שאר הדברים חוץ מכרטיס מסך מפסיקים לעבוד. יכול להיות שזה פשוט שברגע שהכרטיס מסך קורס, אזי גם איתו כל המחשב משותק יחד..או שזו בעייה מכיוון אחר ולא הכרטיס..

האחריותץ שלי ב- KSP תקפה לעוד שנה וחצי על רוב החלקים..מחר אני הולך אליהם אבל חושש מאוד בגלל היסטורייה מפחידה פה בפורום בכל הנוגע לסניף הרלוונטי שלי שהוא רשל"צ. יש עצות אולי מה לבדוק או הבעייה? וכמו כן האם לתת ל- KSP את המחשב או רק את הכרטיס מסך במידה וזה הוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב הייתי עכשיו ב- KSP וכמובן כפי שצפיתי היה וויכוח ועצבים ופשוט יחס בזוי אלי כלקוח. איך שהנחתי את המחשב על השולחן הם דורשים מימני 100 למרות שכל החלקים באחריות מלאה! שאלתי למה אני צריך לשלם 100 שקל אם כל חלק במחשב באחריות לעוד שנה וחצי..המציא לי איזה סעיף שאחרי שנה משלמים על מסירת מחשב לתיקון..וגם ששאלתי איפה זה רשום, לא הראה לי בשום מקום.

דבר נוסף שפשוט זעזע אותי מהזילזול שלהם בלקוחות ובכסף שלהם הוא שאחד לפני בתור למעבדה, איש מבוגר מחזיק מחשב גם כן באחריות ואומר לטכנאי שהמחשב עושה רעש מוזר..ישר הטכנאי פותח את המחשב ורואה שם מאוורר 120MM חנוק מאבק ומה הוא אומר לו "המאוורר התקלקל, רוצה חדש הוא לא?" המבוגר אומר לו שהוא לא מבין בזה והאיש מעבדה פשוט לוקח קטר חותך את החשמל של המאוורר סוגר את הפנל יחד עם מאוורר מת בתוכו ואומר לו שאם יהיה בעיות חום שיחזור. כמוטבן שהתערבתי ואמרתי שלפחות שיוצא את המאוורר המת שחוסם אוויר ובכלל אמרתי לאיש שהיה אפשר פשוט לנקות ולשמן את המאוורר אבל בגלל שהוא כבר חתך אותו שיתקין חדש כי בלעדיו המחשב ימות מהר יותר (מאוורר יחיד שמכניס במחשב).

בקיצור החלטתי שאני מאתר את מקור התקלה ורק אז מגיע עם הרכיב התקול שיתקנו..בשום פנים ואופן לא משאיר אצלם את המחשב שלי!!

אז בבקשה אני זקוק לעזתכם...מצ"ב תמונה של הארטיפ]קטים במסך..לפעמים גם לא רואים כלום והמסך בכלל לא מקבל סינגל שהמחשב דולק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסיתי אצלם ב- KSP עם מסך וכבל אחר עדיין אותו הדבר!

אני רוצה לשלול כמה דברים ככה עד שאגיע לתקלה. אז כמה דברים:

1)ניסיתי לפרק כל פעם אחר וךהפעיל ועדיין אותה הבעייה...אז לדעתי זה לא הזיכרונות שגם לא סביר שאלו ייתקלקלו.

2)שאני מדליק את המחשב המאווררים וה- HDD וכל הנורות עובדים...אני יכול להסיק מיכך כי הספק תקין?

3)מעבד הסיכוי שהוא התקלקל הוא אפס נכון?

אני מאוד חושב שזה או הכרטיס מסך או הלוח אם...העניין הוא שיש לי כ.מסך מובנה בלוח ואני לא מצליך לראות מימנו כלום..האם איך שאני מפרק את החיצוני ומחבר מסך למובנה הוא נכנס לפעולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף שפשוט זעזע אותי מהזילזול שלהם בלקוחות ובכסף שלהם הוא שאחד לפני בתור למעבדה, איש מבוגר מחזיק מחשב גם כן באחריות ואומר לטכנאי שהמחשב עושה רעש מוזר..ישר הטכנאי פותח את המחשב ורואה שם מאוורר 120MM חנוק מאבק ומה הוא אומר לו "המאוורר התקלקל, רוצה חדש הוא לא?" המבוגר אומר לו שהוא לא מבין בזה והאיש מעבדה פשוט לוקח קטר חותך את החשמל של המאוורר סוגר את הפנל יחד עם מאוורר מת בתוכו ואומר לו שאם יהיה בעיות חום שיחזור. כמוטבן שהתערבתי ואמרתי שלפחות שיוצא את המאוורר המת שחוסם אוויר ובכלל אמרתי לאיש שהיה אפשר פשוט לנקות ולשמן את המאוורר אבל בגלל שהוא כבר חתך אותו שיתקין חדש כי בלעדיו המחשב ימות מהר יותר (מאוורר יחיד שמכניס במחשב).

וואו... לא קונה מהם אפילו דיסק און קי. תביעה ייצוגית צריך לעשות נגד החברה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון משמעותי:

הצלחתי להפעיל את המחשב על הכרטיס המובנה ונראה שהכל פועל טוב. הכרטיס מסך החיצוני כרגע מחוץ למחשב ונדמה שהוא גורם הבעיות.

למרות זאת אני ינסה להשיג עוד כרטיס מסך חיצוני כדי להיות בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו !!!

הייתי מחייב את הטכנאי הדפוק הזה לקנות לאיש מאוורר חדש אפילו מכספו האישי

או שהייתי דואג לעשות מספיק רעש שיזיק להם יותר מהכמה שקלים של מאוורר חדש

פשוט בזיון שכזה! דברים כאלה פשוט לא מקבלים על הדעת.

בנוסף נכנס לחתימה על מנת לזכור מחדש את הביזיון של KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...