עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

avihy_1989

מספר בעיות מוזרות ב sgs3 חדש.

Recommended Posts

שלום לכולם

*היום רכשתי sgs3 16 white . עם גרסא 4.1.1 בעברית דרך החנות (הוא לקח על זה תוספת של 150 שקל הוא טוען שזה גרסא דרך סאמסונג ואם הייתי שם תפריטים בעברית בעצמי זה מוריד אחריות).

משום מה אני רואה שהזכרון שלי תפוס בערך משהו כמו 772mb ואחרי ניקוי זה מגיע ל mb650~ ועולה קצת .

איך אפשר לנקות את זה ? ניסיתי למחוק וידציטים , רקעים אפליקציות אבל עדין לא עוזר .

*הגיעו לי עם המכשיר כל מיני אפליקציות שאני לא צריך ואני לא יכול למחוק כמו : usim servies , apps , s voice , video hub,supersu,gamehub, ,latiude,musichub,google+ ועוד ...

איך אפשר למחוק את זה?

*הורדתי נגן של winamp איפה אני שם את השירים ב sd card ?

תודה רבה לעוזרים

אביחי

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היית קונה מחנות אחרת... מה זה גרסה מיוחדת מסמסונג?! :facepalm: הוא רק לחץ על עדכון תוכנה בתפריטים והגדיר כשפה עברית בסעיף השפה... חבל שלא יישמת את מה שאמרו לך בת'ראד הקודם.. :nono:

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עדכון תוכנה של זה בחינם

אני במקומך חוזר אלייו שימחק לך את זה ותעשה עדכון אוטומטית לבד, לקח לך 150 שח על כלום

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תפריטים בעברית יש מובנה ב 4.1.1 ?

כי ראיתי שהוא נכנס לאיזה תוכנה ועושה לי משהו שמה (דרך המחשב)

*זה אפשרי לדרוש את הכסף בחזרה ושהוא יחזיר לי את המצב לקדמותו ? (הוא יכול לסרב לבקשה כזו ?)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש מ-4.0.0 תפריטים בעברית... הוא בטח סתם הגדיר כמה פרטים וזהו. אין משהו מיוחד שהוא יכל לעשות...

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מצד החוק הוא יכול לסרב לבקשה שלי להחזיר לי את הכסף ולהחזיר את הגרסא לקדמותה ?

- איך אני מוחק את כל האפליקציות שבאו עם המכשיר שאני לא זקוק להם ?

-איך אני מפנה ? אני לוחץ על נקה יישומים והם חוזרים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close