אייפון 3 עם גרסה ישנה \\ מה עושים? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 3 עם גרסה ישנה \\ מה עושים?

x-pert

Recommended Posts

היי, האמת שהייתי משוכנע שיש לי 3GS ממש עד לפני רגע, אבל אחרי שהאייטיונז לא נותן לי לעדכן גרסה ליותר מ-4.2.1, ואחרי כמה בירורים עם המספר הסידורי וכל זה, הבנתי שיש לי רק 3, ושבעצם 4.2.1 זו אכן הגרסה האחרונה שהוא ייתן לי לעדכן אליה. יש מלא שאי אפשר להתקין על המכשיר בגלל זה, ואני יודע שבהמשך יהיו עוד ועוד שלא אוכל להשתמש בהן. מה אני יכול לעשות עם המצב ביש הזה?

אפשרי לפרוץ אותו? כדאי?

קראתי באיזה מקום, שאם אני אעשה לו ריסטור, ובמידה והמכשיר הוא סים פרי גם חומרתית וגם תוכניתית (מה זה אומר?), אז זה יעדכן לי לגרסה מתקדמת יותר. האם נכון? האם כדאי?

רעיון אחר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לפרוץ אותו אפשר - זה עדין לא מעלה לך את הגרסא של המערכת הפעלה מה גם לא נותן לך להפעיל אפליקציות שדורשות מערכת הפעלה גבוהה יותר.

אם משתלם לפרוץ זו החלטה שלך אם אתה צריך לעשות כל מיני שינויים במכשיר שלא יכלת לעשות בלי הפריצה , או להשיג אפליקציות בחינם שיקול שלך.

סים פרי אם הוא נקנה במצב שהוא משוחרר מחוזה לחברת סוללר. אם רכשת בארץ ב3שנים האחרונות זה סים פרי, או אם קנית ממקום מסוים וקנית דגם שהוא סים פרי , יש כל מיני טורבו סימים שעושים את זה כביכול סים פרי אבל זה תלוי בגירסאת המכשיר, ובקשוחת המודם.

אם המכשיר שלך לא סים פרי לא הייתי ממליץ לך להזיז ולשנות כל מיני דברים שלא תחסם לשיחות.

רעיון אחר, אם יש לך קצת כסף בצד הייתי במקומך שוקל לעבור לטלפון אחר, וזה תלוי בשימושים שלך אם אתה מדבר בטלפון , קצת whatsapp, פייסבוק ,חדשות , הוא יעשה לך את העבודה, אם אתה רוצה מעבר ואתה לא יכול בלי זה, תשקול לשדרג ( לא חייב אייפון)

*זה טריק של החברות לגרום לנו להתקדם בכך שהם נוטשות מערכות הפעלה ישנות לאפליקציות חדשות.

מקווה שעזרתי לך

אביחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות טלפון אחר. כל דבר זה בגדר כוסות רוח למת. אני מתפלא שאתה עוד לא מרגיש עד כמה המכשיר שלך גרוטאה עם iOS4.

+4.2.1 ;D

לאמא שלי היה 3 עם 4.2.1 וזה היה פשוט נוראי..

כל כך הרגשתי רע שהיא הייתה עם הפלאפון הזה שקניתי GalaxyNexus ונתתי לה את ה3GS שלי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...