ה HOTBOX הוא בין הראוטרים הגרועים שיש או הגרוע ביותר ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה HOTBOX הוא בין הראוטרים הגרועים שיש או הגרוע ביותר ?

tzahi20

Recommended Posts

שלום הרמה של הקופסה השחורה הזו (בהוט קוראים לקופסה הזו ראוטר) לפחות מבחינת יכולות אלחוטיות היא גרועה ביותר. אני לא מדבר על זה שאני יושב מטר וחצי ליד הראוטר ולא מקבל אות מלאה, אלא על זה שיש לי כמה מכשירים דורשי שונים ולא כולם מצליחים לעבוד עם הראוטר הזה בלי שאני אשחק עם הערוצי שידור בהגדרות שלו. לדוגמה שהערוץ שידור מוגדר על AUTO אני מצליח לעבוד עם ה MK802II אבל לא עם הטאבלט. שאני משנה ערוץ שידור למספר אחר אני מצליח לעבוד עם הטאבלט אבל לא עם ה MK802II ואז גם אין קליטה טובה בפלאפון. קיצר סיוט של ראוטר, דיברתי עם נציג טכני של והוא אמר שאין שאין לא מה לעשות. יש פתרון לקופסה הזו של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שלך דפוק. אני עם ההוטבוקס שיושב בתוך ממ"ד ומהסלון (מחוץ לממ"ד מרחק של לפחות 5 מטרים) אני קולט עם 3 מחשבים ניידים, וחמישה (אמנם לא קליטה מלאה כשאני יוצא מהממ"ד אבל מספיק טובה לגלישה ולהורדות ובטח יותר מהר מהחיבור הסלולרי. בתוך הממ"ד מן הסתם הקליטה מלאה).

משמש גם למשחקי עם 4-5 מחשבים ברשת (כשחלקם מחוץ לממ"ד וחלקם בפנים) ולא נתקלנו בבעיות כלשהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...