איזה מצלמה דיגיטלית הכי טובה עד 2700ש"ח? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מצלמה דיגיטלית הכי טובה עד 2700ש"ח?

manbot

Recommended Posts

טוב אז לחבר שלי נשברה המצלמה והוא רוצה אחת חדשה.

התקציב הוא כאמור 2700 ש"ח. בינתיים הוא חשב על זו:

http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_DisplayProductInformation-Start;sid=BP6CEeLuC_eCEaLjZlyIGq3im4V97lHN3Lw=?CategoryName=dcc_DIDigitalCameras_CybershotProDigitalCameras&ProductSKU=DSCV1KITIS&Dept=dcc

DSC-V1

אז מה אתם אומרים?

בתודה מראש, Manbot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מתכוון לקנות אותה בארץ אז נראה לי שהיא תעלה יותר מ 3000 ש"ח, בארה"ב הסיפור אחר.

לגבי סוני יש לי כמה בעיות:

1. הם משתמשים במדיה של זיכרון מאוד יקרה יחסית לאלטרנטיבות אחרות.

2. אתה משלם יותר כי זה sony

3. זה לא חברת מצלמות, זו חברת אלקטרוניקה. נכון שהם משתמשים בעדשות קרל זייס טובות ונכון שיש להם ניסיון יפה בשנים האחרונות עם מצלמות דיגיטליות, אבל תראה את ה 828 שלהם. השוק התאכזב מהמצלמה כי לא סיפקו את הסחורה שכולם ציפו לה. לדעתי לך על מצלמות של canon, nikon, olympus וכו'.

אני קניתי לפני חודשיים את ה canon A80 ואני מאוד מרוצה. היא במסגרת התקציב של חבר שלך אפילו במחירי הארץ, היא מחברה טובה ויש לה את כל מה שצלם חובב מחפש במצלמת point & shoot ואפילו יותר.

יש לה גם חיי טובים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחלק את ההודעה למספר קטגוריות.

המצלמה של סוני, כפי שקראתי דורשת התרגלות להחזקת המצלמה עצמה מפני שהיא לא הכי נוחה לאנשים - מומלץ יהיה לראות אותה קודם ו"להרגיש" אותה. בכללי היא לא רעה בכלל - אך מחירה הינו 3000 ש"ח ולא 2700 כהוזכר. (או שzap פשוט לא מעודכן..:P ) כמו כן כרטיסי הזיכרון בהן משתמשת - *יקרים* ולא משתלמים. כרטיסי הCF הינם נפוצים וזולים יותר.

אני מציע לך מספר "חבילות" נחמדות, כאמור לא חייבים לקנות בלבד ב-2700 ש"ח.

הראשונה: אם חבר שלך מתכנן פוסטרים, חולה על רזולוציה גבוהה ו*איכותית*

Canon PowerShot S50 - במחיר 2350 ש"ח

SANDISK 256MB CF - במחיר 350 ש"ח

= הגענו למחיר סופי של : 2700 ש"ח בדיוק. :)

השנייה: אם חבר שלך מעוניין במצלמה איכותית עם זום אופטי x10 איכותי

Minolta DIMAGE Z1 - במחיר 2000 ש"ח

SANDISK 256MB CF - במחיר 350 ש"ח

4 AA נטענות+מטען מהיר - במחיר של כ-200 ש"ח ( +\- )

= סה"כ כ- 2550 ש"ח

השלישית: (שאני פחות אוהב)

Olympus C750 - במחיר 2600 ש"ח

SANDISK 128MB CF - במחיר 195 ש"ח

= סה"כ כ- 2800 ש"ח (שחורג מן התקציב)

לדעתי, אם חשוב לו זום אופטי איכותי שייקח #2, אם חשובה לו רזולוציה #1 .

לגבי אפשרות מס' 1 - ניתן לקרוא בנושא הנ"ל

לגבי אפשרות מס' 1 - ניתן לקרוא נושא 1 נושא 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

סליחה שאני מקפיץ תנושא אבל יש לי שאלה קטנה בקשר ל- S50 ולא נראה לי שצריך לפתוח נושא בשביל זה

אני גם מחפש ורציתי לדעת איך המהירות צילום של המצלמה הזאת? אחד הדברים שלא אהבתי בדיגיטלית הישנה שלי זה הזמן שלקח לה לצלם מתחילת הלחיצה וגם הזמן של הטעינה בין ..

בקיצור אני יודע שיש לכמה פה את המצלמה אז אם תוכלו להגיב בקשר לנושא אני ישמח

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מקפיץ תנושא אבל יש לי שאלה קטנה בקשר ל- S50 ולא נראה לי שצריך לפתוח נושא בשביל זה

אני גם מחפש ורציתי לדעת איך המהירות צילום של המצלמה הזאת? אחד הדברים שלא אהבתי בדיגיטלית הישנה שלי זה הזמן שלקח לה לצלם מתחילת הלחיצה וגם הזמן של הטעינה בין ..

בקיצור אני יודע שיש לכמה פה את המצלמה אז אם תוכלו להגיב בקשר לנושא אני ישמח

תודה

איזה דיגיטלית ישנה היתה לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. זה לא חברת מצלמות, זו חברת אלקטרוניקה. נכון שהם משתמשים בעדשות קרל זייס טובות ונכון שיש להם ניסיון יפה בשנים האחרונות עם מצלמות דיגיטליות, אבל תראה את ה 828 שלהם. השוק התאכזב מהמצלמה כי לא סיפקו את הסחורה שכולם ציפו לה. לדעתי לך על מצלמות של canon, nikon, olympus וכו'.

אתה צודק מאוד, די איכזבו ברוב הדגמים שלהם.

ולכותב ההודעה - אם חברך מעוניין בגידיטלית קומפקטית אז A80,S45/S50,C-750.

אם הוא מעוניין בדיגיטלית שנוטה יותר לריפלקס (הגודל גודל בצורה די משמעותית, אך בניגוד לקומפקטית ניתן להרכיב סוגים רבים של עדשות ותוספות שונות. זמן התגובה גם כן מהיר יותר) אז שיקח את ה-Z1, ישנם גם מספר דגמים די זולים של FUJI. תריץ חיפוש בזאפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...