איך הספק הזה? - עמוד 7 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הספק הזה?

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

S12II 430 יכול להחזיק גם כרטיס של 200W.

הספק אוליי יכול להחזיק את זה אבל תלוי כמה הלוח יכול להעביר לכרטיס מסך - דרך ה PCIE ניתן לקבל רק 150W (כי כל PCIE הוא 75W בגלל הגבלה של חיבור ה PCIE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עכשיו רק הדלקתי את המחשב והוא כבר מעט איטי.. (זה קורה לעיתים נדירות כי בד"כ הוא נורא מהיר)

למשל, כרגע יש לי דיליי בהקלדה ואני רואה אותה באיחור..

ובכללי המחשב בדיליי כרגע..

אני לא יודע מה לעשות, הוא לא יציב.

ו-FSP 400W יחזיק את HD6870, ומעל זה אי אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שהספק תחיל להרוס חלק מהחומרה. אתה תקנה חומרה חדשה ותשאיר אותה על אותו ספק מקורי של ABPower שיהרוס גם אותה ? לא. אז אתה בכל מקרה צריך ספק חדש

יותר מזה ספק בדרך כלל הורס את עצמו במקביל אם הרס החומרה. כלומר החלפת ספק היא כבר צעד אחורה מבחינת נזק (למצב תקין יותר) וזה אומר שהוא יכול לסדר את בעיות היציבות גם אם כבר יש נזק לחומרה

אם תביא תמונות של הקבלים בלוח ובספק ABPower ניתן יהיה לנחש (לא בצורה ודאית אבל לתת הערכה) אם יש נזק שניתן לראות

חוצמזה בעיות יציבות יכולות להיות מהרבה דברים אחרים - מה אתה עשית כדיי לבדוק את זה ? תנסה לעלות ממערכת הפעלה מ או CD ולבדוק איתה, תנסה לשדרג וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקבלים בספק אני מניח שלא אוכל לתת לך, זו תהיה בעיה לנתק אותו ולפתוח אותו. (הבנתי שגם אם ספק נהרס אין טעם לתקן אותו אלא ישר לזרוק אותו)

בנוגע ללוח, אני די בטוח שהקבלים תקינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, פשוט ניתן לראות נזק ברמות החמורות יותר לפי קבלים מנופחים. אם אתה רואה קבלים תקינים בלוח אז ניתן להניח בסיכוי גבוה שהוא תקין, או שהתקלה שלו לא קשורה ישירות ל ripple במתחים ולך תבדוק דברים אחרים קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה למשל לעלות במחשב של לינוקס ותעבוד ממנו. עכשו שם יהיו תקיעות בגלל ה יש תגובה איטית יותר ממערכת הפעלה שמותקנת בדיסק קשיח) אבל אוליי תוכל בכל זאת לראות מה מזה תקיעות של מערכת ה ומה תקיעות של המחשב עצמו אם יש

ותבדוק ב system monitor - צריכת מעבד, , תהליכים פעילים וכו אם יש תהליך שקופץ ל 100% CPU וכדומה כשהמחשב תקוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את ה-CPU, האחוזים בסדר והוא לא מתאמץ גם מבחינת טמפ'.

לא הבנתי כ"כ את הקטע עם הלינוקס?

יכול להיות שהתקנתי לא תקינה? חלק אמרו לי את זה למרות שאני לא מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לדוגמה?

אני יודע שיש מערכת וירטואלית, אבל יש לי 4GB ואני אקציב לה רק 2GB, כך שזה לא יהיה הכי מהיר..

אמרו לי ש-FSP לא הכי טובה, ו-350W שלה לא יחזיק את המערכת שלי + HD6850..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת וירטואלית לא תיתן כלום כי היא עדיין עובדת על גבי המערכת שאנחנו רוצים שלא תהיה

במקום זה אתה מעלה על המחשב את המערכת השניה מ 0 לבד

ספקים של FSP מהסוג שהמליצו לך הם ספקים בסיסיים באיכות נורמלית. כמובן שיש כל מיני ספקים משודרגים יותר אבל הם גם עולים בהתאמה. מה שמשנה לך זה שה FSP נותן את מה שכתוב עליו כלומר אם כתוב 400W זה 400W ואם כתוב 16A זה 16A - לא כמו ה "500W" ב ABPower כשהמעגל בפנים הוא של 100W...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...