איך הספק הזה? - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הספק הזה?

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מנהל ספקי כוח ב-FXP..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:...........

לסיכום, זה לא נכון, מי מתייעץ ב-FXP? המנהלים שם הם ילדים בני 13... :screwy:

איך הספק הזה יהיה? אני מתאר לעצמי שיחזיק היטב את המערכת שלי, אבל איך יהיה לשדרוגים?

אני מתכנן לקנות אותו (או את ה-SS 350W) למחשב חדש עם G640 ו-HD6850/GTX650TI, אז תעשה את החשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמה לספק גנרי לא סביר (כלומר - שיישרף גם אם תריץ אותו בלי מחשב מספיק זמן) הוא ה CIDEV ש saarxse הביא מהמחשב של חבר שלו. זה ספק שיש לו איכות רכיבים ותכנון כל כך דפוקים שהוא פשוט הורס את עצמו לבד, כמובן שעומס של המחשב מאיץ את התהליך אבל הספק הזה לבד הוא כבר פצצה מתקתקת, אם קבלים שמתנפחים פשוט לבד גם אם מחברים אותם לסתם DC

שכחתי לציין שהתכוונתי להתנפחות קבלים בלוח אם.

לא בספק כח.

כנראה כתוצאה מRIPPLE גבוה - ומה זה בדיוק NOISE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא, אני מכיר את המנהלים שם, במקרה זה ששאלתי בן 23 בערך..

כמה המערכת שלי צורכת מבחינת חשמל?

I3 2100

4GB X1

PEGATRON IPMSB-H61

תבדוק כמה היא צורכת ללא הכרטיס מסך שלי, אני אבדוק לאחר מכן איך הוא יכנס מבחינה חשמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה כדאי להגיד לאבא שלי בעניין? הוא אמר שכל עוד שהמחשב עובד אז לא צריך להחליף כלום..

אבא שלך הוא אדם מהסגנון הישן - בוא נחכה בסבלנות לפצצה שתתפוצץ, העיקר שהיא מתקתקת,

זה כנראה אומר שהכל עובד כמו שצריך, כי כמו שידוע, אם זה לא מקולקל אל תתקן.

אז זהו, שלא כל פעם.

ואני מניח שאבא שלך גם חושב שההודעות שאתה רואה במחשב כרגע מיוצרות ע"י המחשב עצמו ולא ע"י אנשים אמיתיים

ושרובם גם אומרים אותו דבר:

תיפטר מהספק!

מקווה שלפחות זה ישכנע את אבא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...