איך הספק הזה? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הספק הזה?

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנזק ברוב המקרים האלה הוא איטי מאוד ומצתבר לאורך חודשים ויותר

יכול להיות שגם בלי ה OC איזה שהוא נזק התחיל, יכול להיות שגם אם ה OC עדיין לא.... פשוט אל תיצור מצב שבו יש אפשרות להמשך הנזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאוד עוזר לי, תודה לך. (:

המחשב בן 10 חודשים.. הוא באמת נורא מהיר ואני מרוצה.. אבל לפעמים קיימת בו איטיות כשאני מתקין משחקים או מחלץ קבצים, למה זה קורה? זה קשור? אין לי תוכנות פועלות ברקע..

אתה משער שכבר התרחש נזק כלשהו לחומרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זה לא משהוא שקשור לספק, תבדוק אם יש צריכת או מעבד גבוהה מידי כשאתה עושה את זה

לא ניתן לדעת אם נגרם נזק כלשהוא - תלוי ביותר מידי פקטורים כך שניתן לאמר כאן על סיכוי אבל לא על ידיעה ודאית (יהיה נזק ודאי אם זה כרטיס מסך שממש מאמץ את הספק, אבל אם זה כרטיס חלש יכול להיות שהספק עדיין מתמודד איתו). בכללי לא מומלץ להעמיס את הספק הזה אם כלשהם כדיי למנוע אפשרות של נזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לבדוק

מחזק!

אם תבדוק תדע רק דבר אחד, יכול להיות שיהיה בסדר ויכול להיות שלא... במקרה שלא יהיה בסדר החיסכון הזה של ה-150 ש"ח על ה-FSP יכול לעלות לך כמו מחשב חדש, תאמין לי שהאחריות לא תחסה את הנזק, בעיקר בגלל שגרמת נזק בהחלפת הכרטיס.

ספק שנישרף, יכול להרוס יחד איתו מחשב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה הבעיה

אם תנסה, אני בטוח שהספק יחזיק את הכרטיס. בינתיים

אבל מה שיכול לקרות זה שהספק יתחיל להתאמץ יותר, להוציא מתחים פחות יציבים ולדפוק חומרה אחרת במחשב אחריי כמה זמן - פתאום הולך לך דיסק קשיח, אתה מחליף.... הולך לוח, אתה מחליף..... והספק "מחזיק" כך שאין סיבה להחליף אותו נכון ?

הספ שיש לך הוא בסדר גמור למחשב אם כרטיס מסך מובנה ואני בהחלט ממליץ שתשמור אותו בתור ספק ספייר,הוא ספק דיי בסדר בהשוואה להרבה גנריים אחרים, אבל ספק שיכול להחזיק הוא לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע. =\

יש כאלה שאמרו לי שהוא יחזיק את הכרטיס הזה וזה יהיה בסדר.. הפרש הוואט הוא לא גדול.

בהתחלה חשבתי על HD6670 אבל די ירדתי מהפרק שלו, לא הכי מסתמך על בגלל עריכה גראפית, פיזיקס, ואין לי נסיון איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הזה יחזיק את הכרטיס - השאלה מה יקרה אחריי זה וכמה מהחומרה שיש לך במחשב תישרף תוך כדיי

אל תנסה להוציא מהספק הזה יותר ממה שהוא יכול לתת - תשים ספק חזק יותר

עריכה גראפית - תלוי באיזה תוכנות אתה משתמש ומה הן צריכות מהכרטיס מסך . אני עושה עריכה גראפית על......כרטיסי מסך מובנים של והם בסדר גמור - בשביל מה שאני רוצה מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטושופ.. אבל העריכה הזו היא כמעט ולא והיא לעיתים נורא רחוקות, ואם כן אז זה משהו נורא חובבני.

מהו הכרטיס החזק ביותר אשר יוכל להשתלב אם הספק הזה לדעתך ללא בעיות? (שיהיה חזק יותר מהכרטיס שלי, כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...