איך הספק הזה? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הספק הזה?

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

GTS 450 צורך "רק" 40W יותר מ GT430

הוא כנראה יתאים ,אבל הבעיה עם ספק גנרי שהוא לא אמין ואי אפשר לדעת כמה באמת הוא מספק והוא יכול לשרוף לך רכיבים , בגלל זה עדיף לך להחליף ספק בכל מקרה.

ואם אתה רוצה יש לך את HD 7750 בבערך אותו מחיר , אבל הוא יותר טוב וצורך אותו דבר כמו הכרטיס הנוכחי שלך.

אתה יכול לקנות את הספק הזה ב 150 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי החברות מצוינות וצריך להשוות כל כרטיס בנפרד בזמן נתון.

במחיר הזה , HD 7750 מתעלה על GTS 450 ועדיף.

והם נוקשים שם ב FXP ....

ואם אתה רוצה לקבל תשובה שספק ג'נרי זה אחלה וזה ניצול ראוי של 50 שקל ושחנויות מחשבים שמוכרות את הספקים האלה הן חנויות מצוינות שאכפת להם מהלקוחות מלבד לסגור מכירה , אז לא תקבל את התשובה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק של 100-150W מקס'. הוא יכול להחזיק מחשב אם כרטיס מסך מובנה של וזה המקס' שלו (כבר אם הכרטיס מסך הקיים שהיה מחובר אתה מקצר את אורך החיים של כל החומרה במחשב שלך, גם אם הספק "מחזיק")

אל תחבר אליו כלום יותר מזה וממש לא כרטיס מסך חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהרכיב לי את המחשב אמר שהספק שהוא הרכיב לי מתאים למערכת שיש לי כרגע..

אני לא רוצה להשתמש בתקציב שיש לי ולקנות ספק, זה לא יתן לי כלום כי המחשב עובד טוב כרגע.. סה"כ רוצה שהמשחקים יעבדו טוב יותר..

הבנתי ש-HD6670 ו-HD7750 יתאימו, אך אני לא הכי מסתמך על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל ו יש כרטיסי מסך טובים, תשים מה שבא לך

מבחינת הספק הקטע הוא כזה : ה ABPower הוא ספק של כ 100W אמיתיים (יכול להחזיק 150W לזמן קצר). אחת מהבעיות בספקים כאלה היא ייצוב מתחים לא מספיק

עכשו כשיש ייצוב מתחים לא מספיק יש קפיצות מתח שעוברות הלאה - הן גורמות לנזק איטי ומצתבר לחומרה של המחשב - הספק "מחשיק" בל יכול לקרות שיהיה לך כרטיס מסך שמתחיל לעשות בעיות, סטיק שמתחיל לעשות בעיות, נשרף לוח...... ואתה מחליף אותם והמחשב משיך לעבוד, וגם הספק עדיין עובד - רק שהוא ממשיך לשרוף לך חומרה באיטיות ואתה לא יודע את זה

יש כמה קבוצות של ספקים גנריים. יש ספקים שהם איומים - ובראש הרשימה ספקים של CIDEV. ה ABPOWER יותר טוב - הוא יכול להחזיק ללא בעיה ובלי נזק במשך שנים מחשב חלש אם כרטיס מסך מובנה - אבל זה בדיוק המקס' שלו בתור ספק של 100W. אם אתה תנסה לקחת יותר מזה הייצוב מתחים שלו לא בדיוק יתמודד ואתה בדרך לחומרה שרופה אחריי תקופה מסויימת

חוצמזה - אם אתה מעמיס את הספק יותר מידי אתה יכול לתת דחיפה לקבלים בתוכי להתחיל להיהרס ואז הוא יפסיק להיות יציב (ויתחיל ממש לשרוף חומרה) גם אם תחזור לכרטיס מסך הישן

הספק הזה הוא בסדר למחשב חלש אבל אם תנסה להוציא ממנו יותר מידי אתה יכול לדפוק את המחשב וחבל. תשים ספק בסיסי מחברה איכותית כלשהוא ב 200 שקל וזה כבר יתן לך הרבה יותר מקום לשחק אם - תשמור את ה ABPOWER, בתור ספק ספייר למחשב חלש יותר או ספק לבדיקות הוא בסדר גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...