<~* קטלוג אתרי קניות בחו - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

<~* קטלוג אתרי קניות בחו

BarBee

Recommended Posts

חשוב לציין שלי הם כלל לא ענו למייל ואני כותב באנגלית טובה ומכובדת

ממש מוזר. הזמנתי מהם כמה פעמים- ובכמה מהם רשמתי להם מכתבים (גם באנגלית עילגת ומנימליסתית) והם דווקה חזרו עם תשובות שנונות (כולל הומר ושירה- שאותי זה הפתיעה בצורה חיובית מאוד).

יכול להיות שלא שלחת אליהם טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מתוך ניסיון אישי, אבל הומלצו לי שני האתרים הבאים:

Wiggle - אתר בריטי לציוד ספורט. נאמר לי שהוא שולח גם מוצרים גדולים יחסית (כמו נעליים) בעלות משלוח נמוכה.

Running Warehouse - אתר לציוד ריצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עודכן 17 אוק'

vitacost.com

ויטמינים, תוספי , אבקות לבודיבילדינג, מוצרים אורגניים. לבני אדם ולחיות.

עלות משלוח משתנה בהתאם לחבילה.

.

allposters.com

פוסטרים, למינציה, מסגרות, מכל המינים והסוגים.

משלוח לא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

תוספת לגבי האתר VITACOST.COM, אפשר לקבל 10$ עבור קנייה ראשונה אם נרשמים לאתר דרך הקישור הבא (תקבלו את קוד הקופון למייל אחרי הרשמה): https://www.vitacostrewards.com/XhDRAEp (חשוב לציין שחובה להגיע לסכום של 30 דולר בקנייה, וגילוי נאות-גם אני מרוויח במידה ורכשתם בסכום זה באתר) עלות המשלוח מהאתר לחבילות קטנוות מ3.4 LBS או[ 1.542 קילו היא 8 דולר. כך שיחד עם הקופון הרווחתם 2 דולר. אני אישית קניתי משם אבקת חלבון של 2 LBS ב25 דולר + כמה סוגי תה שלא שוקלים יותר מדי ומחירם מצוין.

קיים אתר נוסף שמוכר פחות או יותר אותם מוצרים, רק שקיים מגוון מעט שונה של יצרנים- http://www.iherb.com/?rcode=bdg002

(ברגע שאתם נכנסים דרך הקישור שלי אתם מקבלים אוטומטית את הקופון שאני מתאר בהמשך בעגלת הקניות שלכם)

ברוב המקרים שבדקתי הוא יוצא יותר יקר, אבל שווה בדיקה, אם מזמינים בסכום גבוה מ40 דולר יש משלוח חינם לארץ ומקבלים 10 דולר הנחה אם קונים בפחות מ40 דולר בקנייה ראשונה מקבלים 5 דולר הנחה ומשלוח עולה 6 דולר (עד משקל של 4 פאונד או 1.814 ק"ג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...