עשיתי את החור בגג, תודה לעוזרים!+5 תמונות, עמוד 3 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי את החור בגג, תודה לעוזרים!+5 תמונות, עמוד 3

Ran B

Recommended Posts

תודה על הטיפ, כבר עשיתי,

והאמת עשיתי ככה, השארתי רווח למזלי בין הסימון של העיגול, והשיופים שעשיתי שעה נראה לי..

הגעתי כמעט עד לקו הסימון, ואז זה יצא לי מדוייק! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התענוג אתה מתכוון לדרמל?

בערך 100 יורו, טוב, אמא שלי הייתה אמורה לקנות לי את ה285PB שעולה 50 יורו, שזה רק הדרמל,

אבל היא אמרה שלא היה את זה בחנות, אז הבאתי לה עדיפות שניה, שזה ה 395PS עם המזוודה וה40 כלים,

אני לא יודע עד כמה זה השתלם, אבל לפי מה שניסיתי אותו עד עכשיו, מאוד נהנתי להשתמש בו, הוא נוח..,

גם שמתי לו כנפיים של מאוורר, לניסיון כיפי.., על 33 אלף סל"ד הווילונות בחדר שלי עפו וכל האבק עף והדפים עפו להם גם..,

החדר שלי עלה לאוויר, והדרמל כזה נמשך מכנפיים כמו מטס, הוא רוצה לעוף, חיחי... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התענוג אתה מתכוון לדרמל?

בערך 100 יורו, טוב, אמא שלי הייתה אמורה לקנות לי את ה285PB שעולה 50 יורו, שזה רק הדרמל,

אבל היא אמרה שלא היה את זה בחנות, אז הבאתי לה עדיפות שניה, שזה ה 395PS עם המזוודה וה40 כלים,

אני לא יודע עד כמה זה השתלם, אבל לפי מה שניסיתי אותו עד עכשיו, מאוד נהנתי להשתמש בו, הוא נוח..,

גם שמתי לו כנפיים של מאוורר, לניסיון כיפי.., על 33 אלף סל"ד הווילונות בחדר שלי עפו וכל האבק עף והדפים עפו להם גם..,

החדר שלי עלה לאוויר, והדרמל כזה נמשך מכנפיים כמו מטס, הוא רוצה לעוף, חיחי... :P

חחחחחח LOL!!!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת דיסקית 426, הכל עם דיסקית אחת כזאת, מהירות הכי גבוה והזזתי את הדרמל לאט לאט אחורה וקדימה,

בהתחלה עשיתי מסילה כזאתי, ואז לחצתי טיפה יותר.

אחרי ששרטתי את המיקום המדויק, ואת העיגול, על ידי גריל של מאוורר..,

חתכתי מהאמצע של העיגול המסומן לקצה (כמו רדיוס) השארתי רווח של 2 מילימטר בערך מהקו, או יותר, אני לא זוכר,

ככה שאם יצא לי לא עגול כמובן, שאני אשייף.., אז חתכתי עוד הרבה רדיוסים כאלה.., עד שניהיה לי מעין משושה,

או מצולע עם יותר צלעות.. :P

(עכבר קח.. ;D) אחר כך לקחתי ראש שיוף, ואז שייפתי הרבה הרבה, וראיתי שזה לא עושה הרבה, אז שייפתי בצורה שקשה לי להסביר,

אבל אני אנסה, שייפתי מבפנים כזה, כאילו שהדרמל בהטעיה ואז הוא משייף רק את החלק הפנימי של החור (מה שלא רואים),

ואז שמתי אותו בהטעיה למעלה שישף מבחוץ גם, ככה עשיתי לאורך העיגול + כל מיני תיקונים אחרים בשיוף..,

ובקיצור זורמים עם השיוף לבד, מגלים שיטות לבד, את השיטה לשיוף גילתי שראיתי שפתאום יש לי חצי עיגול יפה

וחצי מצולע מוזר.. ;D

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על השיטה . אבל לא הבנתי בדיוק כי אצלי חתכתי במהירות גבוהה ובעדינות ונשברה לי הדיסקית ועשיתי את זה בשיא הסבלנות

כל צלע של החלון לקח לי משהו כמו שעה ועשיתי אותו דבר מצד לצד ובכל זאת זה שבר לי את הדיסקית ולעומת זאת שניסיתי בדיסקיות הבאות ניסיתי במהריות נמוכה באותה השיטה!! ויצא מעולה רק שנגמרה הדיסקית לאחר צלע וחצי :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה, אולי שזה על מהירות גבוה זה שובר אותן מהר יותר..,

לי זה משום מה לא נשבר, למזלי.., פחדתי שזה יעוף לי לפרצוף למרות המגן עיינים..,

הוא מגן רק על העיינים, לא על שאר חלקים הגוף.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות שזה נשבר זה כלום כי אתה לא שם לב בכלל שזה עף מרוב המהירות הגבוהה! ואם תשים את תחתית הדרמל מול כיוון הפנים שלך (ככה שלא רואים ממש את הדיסקית) אז לא יקרה לך כלום. (מי כמוני יודע - שנשברו לו 7 דיסקיות) :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד רנצי !! עכשיו אני רואה את התמונות שלך פשוט חזרתי מהצופים כרגע.. יצא לך ממש יפה !

אני מבין שהשתמשת בשיטה של הפיצה.. כל הכבוד !! שילוב ממש יפה של המאוורר בגג אהבתי !! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...