עשיתי את החור בגג, תודה לעוזרים!+5 תמונות, עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי את החור בגג, תודה לעוזרים!+5 תמונות, עמוד 3

Ran B

Recommended Posts

בשעה טובה, אמא שלי חזרה מצרפת עם דרמל חדש בשבילי מסוג

395PS

לא שזה אומר לי הרבה, אבל זה חזק יפה, וזה הגיע עם 40 חלקים וקופסא כזאתי גדולה..,

יש גם , עכשיו מכיוון שזאת הפעם הראשונה שאני עם דרמל ביד, ואני רוצה להתחיל כבר בעבודת החיתוך

של הגג, אז אני רוצה מכם האנשים שעשו חור בגג עם דרמל, או כאלה שיודעים, שיתנו לי טיפים לעבודה נקיה,

חלקה, שלא יהיו לי בעיות, אני לא כל כך מתמחה בחלקים, יש לי מין ראש כזה לדרמל שקוראים לו

Multi-Chuck, שנראה לי ברגע ששמים דיסקית הם אומרים שתשים את הראש הזה, ולא את הראש הרגיל..,

אז שמתי אותו ושמתי דיסקית על מוט ברזל עם בורג שהגיע לי גם.., וניסיתי לחתוך פלסטיק, בהצלחה כמובן,

בלי בעיות והדרמל עשה את זה כמו גדול, אבל כמובן שברזל זה הדבר האמיתי, היותר קשה לחתוך, ורציתי להתייעץ איתכם,

המתכת של המארז שלי מאוד דקה!, זה אלומניום דק מאוד שנחתך בקלות!

אז יש טיפים לעבודה?

תמונות :

dr1.JPG

dr2.JPG

dr3.JPG

dr4.JPG

dr5.JPG

dr6.JPG

dr7.JPG

dr8.JPG

תודה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתה עושה חור למאורר עם דרמל ?

זה רק יצא לך פחות מדוייק פחות יפה והרבה הרבה יותר מסובך...

קח מקדח , קח מקדח כוס , תחבר תסמן איפה אתה רוצה ותקדח באמא שלו.. למה להיסתבך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, קניתי דרמל בשביל עוד מלא שאני רוצה לעשות,

וזה כלי שעוזר בהמון!

עד עכשיו שעשיתי ניסוי של חריטה, חיתוך והכל, זה היה פשוט קל, יצא לי ממש יפה!

ודרמל יכול לשמש אותי לקדיחת חור, אז אין לי מה ללכת להוציא עכשיו 150 שקל על המקדח כוס הזה,

שאני יכול עם קצת רצון לעשות זאת עם הדרמל שלי, אז אני מעדיף לחכות לטיפים, תודה בכל מקרה.. :D;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי עם דרמל וזה הייה די לא נוח , תחתןך מן המרכז החוצה ותעשה כאלה חתיכות כמו פיצה ואז כל חתיכה תחתוך על המעגל בעדינות וזה יהיה טוב :D

אוקי, תודה, הינה כבר למדתי שיטה.. 8)

יש עוד הצעות?

תודה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעשה חלון היום עם דרמל

ילכו לך מלא דיסקיות....

וגם סבלנות באמת כל צלע לחלון לוקחת כ10 דקות ביד לא מיומנת

ככה בכיף אל תהיה לחוץ תעשה את החלון בפעמיים

תאמין לי הכי טוב

תעשה סימון עם טוש וגם תעבור עם נייר דבק בשביל הנוחות

אל תשתמש בכוח תן למכשיר לזרום תעבור עם המכשיר למעלה וקצת בזויית כלפיך ממש קצת

וזהו אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מין דיסק גדול כזה למקדחה, שאיתו אני יכול לעשות חלון, אבל מאוד קשה, בקושי אפשרי,

לעשות איתו חור עגול או צורה מיוחדת, בגלל זה קניתי גם משייפים פעם, עכשיו שיש לי את הדרמל בשביל עוד מודים,

חוץ מהחור למאורר, אז אני יכול לעשות זאת יותר בקלות, צורות שונות..,

ו - CaRTeR, תודה, חיפשתי אותך היום, רציתי לדבר איתך על הדרמל, כדי לדעת עליו עוד דברים, תוכל להתחבר לאי סי קיו

מתישהו?, אם כן אני אשמח מאוד! 8)

ומה ההבדל בין הPY לPS, מה יותר טוב? :P

ואם כבר אני שואל שאלה, אז קבלתי לדרמל שני ראשים כאלה, אחד כזה שאתה מסובב אותו וזה כמו מקדחה יש 3

פינים כאלה שעולים למעלה, עד שהם תופסים את הראש שאתה רוצה לאז אתה מחזק שיחזיקו אותו..,

ויש ראש כזה שאתה שם מעין חתיכת מתכת כזאתי שיכולה להתכווץ כזה ולפתוס את הראש, ואז אתה שם את

הראש השחור הזה, שאתה מהדק אותו זה לוחץ על הברזל הזה ותופס לך את הראש, ואני לא יודע באיזה ראש להשתמש

בשביל הדסקיות, זה משנה בכלל?

אני מקווה שתבין את השאלה שלי.. :P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה עשיתה חלון עם דרמל הייתה עושה עם גיקסאו זה שתי דקות בידיוק ויוצא בובה אחרי שיש גומי

יש לי גי'גסו אבל לפי מה שהבנתי זה דיי סיפור ובכל מקרה צריך פינות עם דרמל או משהו

ככה שבכל מקרה אני עובד עם דרמל זה כלי מדויק מאוד ועדין ככה שאני מעדיף אותו אני לא ממהר וגם זה לא עולה לי כסף

בטח גם הדסקיות לא יעלו P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...