שואב אבק רובוטי - מישהו יכול להמליץ? - עמוד 4 - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שואב אבק רובוטי - מישהו יכול להמליץ?

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היבואן החליט לעבור ל-2013 ושיפר באופן מהותי את האתר.

כמו כן יש שם טענה למבצע מוגבל (מאוד) בזמןץ במחיר כזה אם הייתי רואה לפני כמה ימים לא הייתי קונה מחו"ל

http://www.roombot.co.il/comparison/

גלול לסוף

XV-14 ב-1687 ש"ח נראה לי עסקה ראויה.

כל השאר לא שוים את ההבדל כי אין הבדלים בינהם אלה אם כן חייבים פילטרים אנטי אלרגניים שלא יודע כמה הם מועילים למי שסובל מזה באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הבנתי, לאחר עיון באתר של החברה בארה"ב ומסקירות ברשת מדובר באותו מוצר בכל הדגמים. ההבדלים הם מיתוג לשוק האמריקאי והאירופאי שמתבטא במספרים שונים ובצבעים שונים. וכן סט מברשות ופילטרים לסינון קפדני יותר לסובלים מאלרגיות. זהו סט שניתן להזמין בנפרד מהחברה ולהתקין בכל דגם. התוכנה של כולם זהה ולא ברור לי ההבדל בגודל הדירה שמייעדים לדגמים השונים, כנראה עניין שווקי בלבד.

לדעתי במחיר זהה או קרוב הייתי הולך על מוצר מהארץ עם אחריות ותמיכה מקומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה לומר. סדרה 2 מתומחרת גבוה מאוד. הסוללה מחזיקה כשנה בערך כמו האחריות שלה בערך מביקורת של כמה אנשים שקנו.

לאחר מכן זמני העבודה יורדים מאוד אבל הרובוט הזה לא נתקע סתם בחדר אלה חוזר להטענה אז הוא צריך פשוט יותר זמן לגמור עבודה.

סוללה חליפית ניתן למצוא ב-200-250 ש"ח וצריך להתרגל לעובדה שנצטרך להחליף כל תקופה. זה גם מה שהיצרן כותב שצריך להחליף כל 1-2 שנים סוללה וזה ככה בכל מכשיר עם סוללה נטענת. השואב אבק פשוט עובד באופן מאוד תובעני מסוללה NiMH וזה מה יש נכון להיום.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.XNeato+Robotics+2-Piece+Replacement+Battery+&_nkw=Neato+Robotics+2-Piece+Replacement+Battery+&_sacat=0&_from=R40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי מאמזון, דרך Buy2USA את ה-XV21. זה עלה (כולל הכל) משהו כמו 1,800 ש"ח.

לגבי הביצועים שלו: הוא די רועש. אין לי בסיס להשוואה מול רומבה, אבל זה לא רעש שאפשר להתעלם ממנו כשהוא מסתובב לידך בחדר. מצד שני, זה שואב אבק, אז מה אתם מצפים?

המברשת המיוחדת שלו באמת תופסת המון שיערות (ועוד יש לי כלב בבית), והבית נראה יחסית נקי אחרי שהוא עובר בו.

הדבר שהכי מפריע לי בניטו זה היכולת שלו להתקע בכל מני מקומות ברחבי הבית - מתחת למיטה, מאחורי האסלה (!), וכו'. צריך ממש "למגן" את הבית בשבילו, כולל לחסום פינות בעייתיות, כדי לוודא שהוא יסיים את העבודה ולא ייתקע איפשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...