שואב אבק רובוטי - מישהו יכול להמליץ? - עמוד 3 - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שואב אבק רובוטי - מישהו יכול להמליץ?

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מישהו?

יש לי את ה-760 שעובד מצויין. קח בחשבון שצריך לתחזק אותו. לרוקן כל ניקוי זה ברור, אבל כל כמה ניקויים, יש לפרק את המברשות, ולהוציא שערות שנתקעות שם, אחרת יתקלקלו חלקים לאורך זמן. לפי ביקורות הרומבה מנקים בסופו של דבר טוב יותר למרות שנראה כאילו הם זזים ממקום למקום בצורה טפשית וללא מטרה. לעומת זאת הניטו ינקה מעט פחות טוב אבל יעשה זאת בהרבה פחות זמן. בכל מקרה, הם רועשים ומציקים והכי נוח להפעיל אותם כשאין אף אחד בבית.

הרובוטים האלו לא תחליפים לניקוי של הבית, אבל הם מצויינים בשמירתו נקי אחרי ניקוי יסודי ומקטין את התדירות שצריך לנקות משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניטו - לא יודע.

הרומבה - כשגרתי בדופלקס עד לא מזמן, וישנתי בקומה למעלה והרובוט ניקה למטה, לא הפריע לי בכלל. בבית החדש שהוא קומה אחת - אני לא יכול לישון כשהרובוט עובד. מצד שני גם כשמחובר איפשהו מטען זול ומזמזם בבית אני חוטף קריזה אז אני לא קנה מידה.

בכל מקרה, גם הרומבה שאמור להיות יותר שקט עושה רעש והכי טוב לתכנת אותו שיעבוד לבד כשאין אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וסתם לצפות בטלויזיה כשהוא בחדר אחר? הבנתי שהניטו מרעיש מאוד. אם אפשר להסתדר עם הרעש של הרומבה אז זה שיקול מרכזי לקנות אותו.

יש לי רומבה הרבה זמן שגמר את חייו ועברתי לניטו. עם המברשת המיוחדת הרעש של ניטו ורומבה בערך אותו הדבר. אני מפעיל את ניטו כשאני לא בבית כך שלא משנה לי הרעש. לגבי התוצאות רומבה משאיר הרבה אזורים וחדרים בבית מלוכלכים הווא יותר מטאטא. ניטו הרבה יותר חזק ומנקה את כל הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי לא ראיתי מפרסם כל כך מפגר. לפחות היית נרשם עם אימייל שלא מופיעה בתוכו המילה "NEATO". אני בכל מקרה לא מתכנן לקנות בארץ (3100 ש"ח :screwy: חבורה של גנבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Neato הרבה יותר יעיל באלגוריתם הניקוי ושואב יותר טוב, יש מבחנים ברשת שמראים את זה.

ולמה להיות בבית כשהוא עובד? בשביל זה הוא רובוטי שיעבוד שאנשים לא בבית.

וגם המחירים בארץ כרגיל לא שפויים בשום אופן שניתן להסביר.

הדגמים האמריקאיים קצת שונים במספור ובעיצוב מהארופאיים אבל זהים בכל הפרמטרים.

הנה xv-11, xv12 זהים ל xv-15 שנמכר בארץ במחיר של 1692 ש"ח

http://buyamerica.co.il/133-robotics-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/Neato-XV-21-Pet-Allergy-Automatic-Vacuum-Cleaner-/230998898014?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35c89b755e

לדוגמא. הבאתי אותו כי הוא שולח בUSPS ויש סיכוי שלא יעצר במכס. יש עוד אחד TOP RATED שמוכר בכמה עשרות דולרים יותר אבל הוא שולח בפדקס שזה מבטיח עצירה במכס + עמלת שקר גבוהה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...