שואב אבק רובוטי - מישהו יכול להמליץ? - עמוד 2 - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שואב אבק רובוטי - מישהו יכול להמליץ?

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרובוט עושה עבודה סבירה כל עוד הלכלוך הוא מועט. בעקרון אני חושב שהיעוד של הרובוט הוא לפעול במרווחי זמן קטנים יחסית (כל יום-יומיים) ואז אין עומס של לכלוך.

בסה"כ, האמת היא שלדעתי זה באמת מכשיר של עצלים. לא כזה נורא לטאטא את הבית כל כמה ימים ולשטוף כל שבוע-שבועיים. אני חושב עקרונית שבן אדם צריך להיות מסוגל לנקות אחרי עצמו. סתם קטע עקרוני, למרות שאין מאחוריו איזה הגיון עילאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה-770.

עושה עבודה טובה מאד.

מיותר לקנות את ה-770 כי סתם יקר

אם אתה לא צריך את התכנות (אנחנו לא משתמשים בו) אז תקנה את הפשוט ב-1590 ש"ח.

אם אתה רוצה להגביל אותו בשםח הניקוי אז תקנה דגם אחד מעל שלדעתי עולה 2100 ש"ח (הוא בא עם "קיר וירטואלי").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא צריך את התכנות, אחרת אין טעם ברובוט. אני רוצה שהוא יפעל כל יום בשעות שבהן אני לא נמצא.

אגב, ה-770 עולה 2600, והדגם שמעליו (780) עולה כבר מעל 3000...

זה בדיוק מה שכתבתי.

לך על ה-650 של ה-2290 ש"ח

http://www.irobot.co.il/iRobot-רומבה-פתרונות-שאיבה/שואב-אבק-רובוטי-650.html

הוא בא עם תכנות.

חבל על ה-300 ש"ח של ה-770.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

בית גדול ניטו רובוטיקס עדיף בהרבה בגלל כיסוי השטח המלא שלו מול irobot שפועל בצורה אקראית בלבד ומשאיר חלק מהבית מלוכלך. ראיתי השוואה ביניהם באתר של ניטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-770 (בעצם 2, קניתי אחד גם לאמא) ואני ממש מרוצה ממנו (וגם אמא :) ).

לא סיני ולא צעצוע. לא נגעתי בשואב אבק רגיל כבר כמה חודשים כי פשוט לא צריך (וגם כי אני סטודנט, למי יש זמן לנקות?!).

קראתי דיי הרבה השוואות ברשת בין ניטו לרומבה ובסוף הלכתי על הרומבה.

הניטו מתומכר בצורה חזירית בארץ ולפחות בזמנו הייתה בעיה להזמין אותו מחו"ל בגלל באגים שונים שהצריכו החלפה ומשלוח יקר חזרה.

בלי קשר, בהרבה מבחנים הרומבה פשוט ניקה טוב יותר.

יש הנחה של ~100 שקל על רומבות בהייטקזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הרומבה, וכמו כל אחד אחד הדיעה שלי לגביו היא חיובית מאוד.

הוא מנקה טוב את הרצפה והשטיח, ובכל פעם נאספת כמות נכבדת של לכלוך, שיערות וכו'.

מה כן, הוא מאוד מרעיש (אי אפשר למשל לצפות בטלוויזיה ושהוא יעבוד באותו הזמן בחדר), הוא די טיפש מבחינת מנגנון ה"DOCK" (למי שיש יודע על מה אני מדבר) כי קשה לו לפעמים "למצוא" את תחנת הבית שלו, ופח איסוף קטן מדי (לפעמים אני צריך לרוקן אותו תוך כדי שימוש).

כמובן שאפשר להחליף את העבודה שלו במטאטא ויעה, אבל זה הרבה יותר כיף ובמקום מסויים יותר יסודי. בכל מקרה אני מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית גדול ניטו רובוטיקס עדיף בהרבה בגלל כיסוי השטח המלא שלו מול irobot שפועל בצורה אקראית בלבד ומשאיר חלק מהבית מלוכלך. ראיתי השוואה ביניהם באתר של ניטו

סבתא שלי מנקה יותר טוב מניטו

ראיתי את ההשוואה באתר של סבתא שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הרומבה 780 כבר כמעט שנה.

אנחנו קצת "מתעללים" בו, לא ממש מקפידים לנקות אותו אחרי כל שאיבה אבל בעיקרון הוא עושה עבודה מעולה.

יש 2 דברים שמעצבנים בו:

1. מנגנון ה-DOCK שלו קצת לוקה בחסר, אני חושב שאפילו פעם אחת הוא לא הצליח לחזור לבד לעמדת הטעינה.

2. הוא נוטה להיתקע מתחת למקומות שהם בגובה שלו בערך (הוא מתחיל להיכנס ונתקע)

מבחינת ניקיון הוא עושה עבודה מעולה, יש לי 2 כלבים בבית (בית גדול יחסית) והוא מטייל לו באקראיות בבית ודואג לניקיון.

אפשר להגדיר לו גם שעה שבה הוא יפעל אוטומטית, ואז אפילו את הלחיצה על הכפתור חוסכים (לעצלנים במיוחד..).

בדקתי קצת באינטרנט וערכות ההחלפה לא יקרות (מסננים, מברשות וכו').

אגב, הדגם הזה גם מגיע עם שלט רחוק (למי שתכנן לקנות לילד מכונית על שלט, אולי יסתפק בלקנות לו שואב על שלט :silly: ) - כי אין לזה באמת שימוש אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...