DXRACER - קנייה קבוצתית של כיסאות גיימינג / עבודה מקצועיים - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DXRACER - קנייה קבוצתית של כיסאות גיימינג / עבודה מקצועיים

propush

Recommended Posts

שלום חברים!

אני יודע חיכיתם זמן רב, אבל הנה זה בא. נעזרתי באבא שלי, והתייעצנו עם מי שצריך בנושאי התובלה והאספקה. ואנחנו מוכנים עכשיו לספק את הכסאות ב- WAIT FOR IT - פחות ממה שהם נמכרים באירופה! כן כן, מוצר שלא נמכר בכלל בארץ, בפחות ממה שהוא נמכר באירופה. על המחיר בארה"ב אני בכלל לא מדבר - זה איזה 500 דולר יחידה, מהסוג הפשוט.

אז, המוצר עצמו:

המוצר הוא כסא DXRACER מסדרה D. DXRACER מייצרת 4 סדרות: F,M,U,D. כסאות מסדרה F הם הפשוטים ביותר, והם מה שאתם רואים אצל השחקנים המקצועיים לרוב. אפשר לזהות אותם לפי זה שיש במשענת בחלק העליון שני חורים כאלו. סדרה M זו סדרת אקסטרא לארג' - היא לא טוב יותר, אבל פשוט גדולה יותר - לאנשים גדולים פיזית. סדרה U היא הסדרה המובחרת ביותר, היא פשוט סוג של OVERKILL, ומעלה את המחיר באופן מאוד מאוד משמעותי - לדעתנו, לא באופן ששווה את זה. סדרה D היא סדרה לגיימינק מקצועי ומשרד, כלשונם, המתאימה לשימוש אנטנסיבי של יותר מ-8 שעות ביום, כלשונם. אלו הכסאות שאנחנו מביאים.

אתם יכולים להתרשם מהסדרות השונות באתר של DXRACER:

http://www.dxracer.net/

סדרה D:

http://www.dxracer.net/cat5_d-series.html

הכסאות מגיעים בשלל צבעים. אם תחפשו ספקים אחרים מאירופה תוכלו לראות שזה בעצם עשרות דגמים. אנחנו לא יכולים לאפשר לכל אחד לקנות מה שהוא רוצה ושייצרו את כולם עבורינו במיוחד. לכן, בחרנו במגוון צבעים שאנחנו חושבים שהוא מאפשר סיפוק של רוב החברה שאולי רוצים כזה כיסא.

להלן הדגמים והתמונות שלהם. התמונות הם להתרשמות מהצבע, את הפרטים עצמם כדאי לכם לראות באתר ממקודם:

DXRACER סדרה D מדגם OH/DO1/N, בצבע שחור:

xU75j.png

DXRACER סדרה D מדגם OH/D09/RN, בצבע שחור + אדום:

5k2ZD.png

DXRACER סדרה D מדגם OH/D91/GN, בצבע אפור:

5QET1.png

DXRACER סדרה D מדגם OH/D92/NB, בצבע שחור + כחול:

B3y9Y.png

מחיר:

עלות כל כסא DXRACER מסדרה D היא 1350 שקלים. תוכלו לאסוף את זה באיסוף עצמי, או שנשלח לכם את זה בדואר, אבל אז צריך לשלם על המשלוח - אנחנו לא גוזרים לכם קופון על המשלוח בדואר .

המחיר באירופה עומד על כ-280-290 יורו, שהם כ1450 שקלים, לא כולל משלוח.

זמן אספקה:

כ-6 שבועות מרגע שאנחנו מזמינים, ואנחנו מזמינים אחרי שאספנו את כולם.

תנאים נוספים:

אנחנו זקוקים ל 50 קונים. אנחנו יודעים שזה הרבה, אבל מתחת ל50 כסאות המחיר לכל כסא עולה בחדות לאור עלויות גבוהות שלא מושפעות מכמות הכסאות כל כך, לכן לא יהיה אפשר להציע את המחיר הזה עבור פחות מ-50 יחידות.

הרשמה:

יש לשלוח מייל עם הפרטים הבאים לכתובת danmozes@apapa.info:

שם מלא

כתובת דואל

מספר טלפון

מספר כסאות בו מעוניינים - מספר דגם. תקפידו על מספר הדגם.

עוד אני מבקש, שתרשמו כאן בפוסט שאתם נרשמים. זה יקדם אנשים אחרים לרכוש - ואנחנו צריכים אותם כזה שזה יצא לפועל!

תהליך הרכישה:

אנחנו אוספים כרגע קונים. כאשר יהיו לנו 50 הקונים הדרושים, אנו נפנה אל אלו שנרשמו במייל להסדרת התשלום - ולאחר מכן נזמין את הכסאות. זמן האספקה יהיה כ-6 שבועות כאמור. המשלוח יהיה מבוטח.

יאללה, להרשם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נראה כאילו אתה מנסה ל"דפוק קופה" על אנשים.

אפשר למצוא כסאות דומים ב-160-170 דולר לפני משלוח לארץ:

http://www.ebay.com/itm/Race-Car-Inspired-Bucket-Seat-Office-Chair-in-Gray-Black-New-/380493521542?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item58972e6286

http://www.hayneedle.com/sale/flashfurnitureracecarinspiredbucketseatofficechairblackgray.cfm?source=channel_intelligence_gbase&afsrc=1&tid=FLSH030&ci_src=14110944&ci_sku=FLSH030

עם המשלוח מדובר במחיר סביב ה-270 דולר (משלוח ימי דרך buy2usa לדוגמה)

ולא צריך קבוצה ולא צריך אותך (סליחה על הביטוי) ועדיין המחיר זול בכ-250 שח לכיסא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר למה לפרש דברים כאלה ישר ל "אתה מנסה לדפוק אותי"?

זה לא כסא , DXRACER , הכסא שהראית. זה כסא אחר. האם הוא יותר טוב? אני לא מומחה לשום דבר. אני יודע שאני רוצה DXRACER ושזה נהוג בתעשיה של הגיימינג שאני חלק ממנה. ואתDXRACER מוכרים RETAIL ב 280 יורו בערך. DXRACER זה מותג, ועל מותג משלמים.

עוד על למה מי שקונה בזול משלם ביוקר תוכל לראות כאן:

http://www.needforseat.de/eu_english/dxracer/needforseat-dxracer-vs-noname/index.html

אין דרך לדעת מה שמו לך בפנים אלא אם כן אתה או חותך את הכסא, או קונה כסא מדגם ידוע, שמישהו אחר חתך בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כאילו אתה מנסה ל"דפוק קופה" על אנשים.

אפשר למצוא כסאות דומים ב-160-170 דולר לפני משלוח לארץ:

http://www.ebay.com/itm/Race-Car-Inspired-Bucket-Seat-Office-Chair-in-Gray-Black-New-/380493521542?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item58972e6286

http://www.hayneedle.com/sale/flashfurnitureracecarinspiredbucketseatofficechairblackgray.cfm?source=channel_intelligence_gbase&afsrc=1&tid=FLSH030&ci_src=14110944&ci_sku=FLSH030

עם המשלוח מדובר במחיר סביב ה-270 דולר (משלוח ימי דרך buy2usa לדוגמה)

ולא צריך קבוצה ולא צריך אותך (סליחה על הביטוי) ועדיין המחיר זול בכ-250 שח לכיסא

אתה בטוח שזה אותו דגם? הם נראים שונים..

ד"א אני ממש מעוניין בכיסא (השחור אדום נראה טוב!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרסום שלך מגמתי.

אני לא פוסל, אבל הדג הזה קצת מסריח מהראש. במיוחד כשאתה טורח לפרסם ולקדם מכירות שהן שלך.

אם אתה מנסה לארגן קניה קבוצתית, למה אתה מנסה להרוויח כסף על חשבון האנשים בפורום?

במידה והמטרה שלך היא פרסום, זה לא מקום לדיון הזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרסום שלך מגמתי.

אני לא פוסל, אבל הדג הזה קצת מסריח מהראש. במיוחד כשאתה טורח לפרסם ולקדם מכירות שהן שלך.

אם אתה מנסה לארגן קניה קבוצתית, למה אתה מנסה להרוויח כסף על חשבון האנשים בפורום?

במידה והמטרה שלך היא פרסום, זה לא מקום לדיון הזה בכלל.

מאיפה הבאתם שאני מנסה להרוויח כסף?!

אני מנסה להשיג פאקין כסא DXRACER. והדרך היחידה לעשות את זה בפחות מ2000 שקל זה בקניה קבוצתית וזה למה אני כבר חודש מנסה לארגן את זה.

הפרסום שלי לא מגמתי כי אני לא מפרסם. אני אומר לך ולאחרים - אני רוצה כסא כזה. זה המחיר שהצלחתי לקבל על כזו כמות יחידות, ומזמין את מי שרוצה להצטרף.

ל-א מנסה לעשות כסף (זה עולה פחות ממחיר קמעונאי בחול, במדינות בהן מוכרים את זה מסודר).

ל-א מנסה "לדחוף" כסא לאף אחד.

מי שרוצה כזה מוצר - זו הדרך היחידה שאני מכיר להשיג בארץ, ואני עושה את זה כי אני רוצה כסא, וכי אני רוצה לעזור לקהילת הSC2 בישראל, וזה בכלל לא קשור לאף אחד שכותב פה בפורום - לא כטובה, ולא כנסיון ניצול. אם מישהו רוצה כסא הוא מוזמן לפנות. אני מפרסם את זה כאן כי עוד אנשים = הקניה יוצאת לפועל. זה הכל.

אם עוד מישהו משאיזושהי סיבה משונה חושב שאני מנסה לתפור/לדפוק/לגנוב/לעבר/לסבן/לא יודע מה אותו, מוזמן לפנות למייל שפרסמתי ולקבל מענה.

אני מוצא את ההתנהגות הזו של להאשים ללא שום בסיס בוטה ולא נאותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה אותו דגם? הם נראים שונים..

ד"א אני ממש מעוניין בכיסא (השחור אדום נראה טוב!)

זה מאותה סדרה - סדרה D. הדגמים לא זהים. העניין הוא שבגלל שאנחנו לא יושבים עליהם והמחיר זהה אין לנו דרך לתעדף בינם, פרט לעניין האסטתי. מבחינת רמה וייעוד הם אותו דבר - אך לא זהים במאה אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כוונה לפגוע בך בשום צורה.

הסיבה לחשדנות היא האור האדום שנדלק לי מהצורה בה הדיון הזה נכתב והדרך בה אתה מציג את ההודעות שלך.

זה נראה לי יותר מדי כמו מלאכה של סוחר ולא של איש מהשורה שמחפש לקנות מוצר.

בהצלחה עם הקניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כוונה לפגוע בך בשום צורה.

הסיבה לחשדנות היא האור האדום שנדלק לי מהצורה בה הדיון הזה נכתב והדרך בה אתה מציג את ההודעות שלך.

זה נראה לי יותר מדי כמו מלאכה של סוחר ולא של איש מהשורה שמחפש לקנות מוצר.

בהצלחה עם הקניה

סבבה, הסיבה שזה ככה זה כי אני רוצה שאנשים יקנו, כדי שזה יצא לפועל ויהיה לי ולחברי כסא ;]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50 אנשים שיזמינו את זה...

אני סקפטי

במכירה הקבוצתית הקודמת של כרטיס מסך היו רק 3 אנשים בעניין...

אתה גם סקפטי בצדק, ש50 איש מפה יזמינו את זה. אבל, אני משתדל מאוד לפרסם את המכירה בעוד מקומות, בעיקר בקהילת הגיימינג שם אני מכיר אנשים. אם אתה מעוניין לקדם את המכירה, אתה יותר ממוזמן להפיץ את הפוסט הזה בכל מקום שתמצא לנכון!

מאוד הייתי רוצה לראות את הקניה יוצאת לפועל. זה לא ה100 שקל פחות, זה שפשוט אי אפשר לקנות את זה בארץ בכלל :[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...