מטען ל-AINOL AURORA II לא מתאים לארץ? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטען ל-AINOL AURORA II לא מתאים לארץ?

tmpusr

Recommended Posts

מה זאת אומרת "לא נראה לי שהחיבור שלו מתאים למתאם האמריקאי שסטנדרטי שיש לי?"?

לא הבנתי מה הבעיה...

(ובחייאת רבק, רוחב שדה ההודעה הוא בערך 700 פיקסלים - למה לשים ברוחב של מעל ל-2000? בלתי אפשרי לראות את זה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "לא נראה לי שהחיבור שלו מתאים למתאם האמריקאי שסטנדרטי שיש לי?"?

לא הבנתי מה הבעיה...

(ובחייאת רבק, רוחב שדה ההודעה הוא בערך 700 פיקסלים - למה לשים ברוחב של מעל ל-2000? בלתי אפשרי לראות את זה..)

שמתי את התמונות כמו שצולמו בנייד - לא חשבתי להקטין אותן... :-\

נראה כי כדי להכניס את הפינים של המטען נדרש קצת כוח - נראה שהמרחק ביניהם גדול מהרגיל.

יש חשיבות ל+- כמו שהיה בחיבורים האמריקאים הישנים?

לא רוצה לעשות נזק, מצד שני אין לי איך לטעון את הטאבלט בלי לנסות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי רק את המטען (את המתאם היה לי מזמן).

כאילו לא הספיק לי שהוא הגיע באריזה לא אטומה עם כמה שריטות (זעירות) על המסך - עכשיו אין לי איך לטעון אותו.

זה מעצבן בעיקר כי כמה חברים שהזמינו אותו מאותו אתר קיבלו הכל במצב 100%. לא מבין את זה.

בשביל המתאם צריך לחכות עוד שבועיים-שלושה או לחפש אותו בארץ במחיר גבוה פי 10 בטח :facepalm:

זה?

http://www.amperel.co.il/products/199669

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון זה מבאס.. אני קניתי מאיביי והגיע עם המתאם והכל.

אין חשיבות לפאזה ואפס בספק כח ממותג כזה.. תנסה לעקם את הפינים עם פלייר ויש מצב שתצליח להכניס :)

עריכה:

אתה תמיד יכול להטעין עם מטען רגיל / מחשב וכבל micro-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, רוב הסיכויים שזה אותו אחד. אצלי אפילו הייתה את אותה המדבקה :lol:

שים לב שהם נורא פשוטים ובגלל שהמתאם הוא גדול הוא לא יושב "טוב" על רוב השקעים (מתנדנד ויוצא החוצה בקלות),

ככה שהייתי ממליץ לנסות להשתמש במתאם הלבן שיש לך ולעקם טיפה את הפינים של המטען כלפי פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת לחץ והפינים נכנסו למקום, חיברתי לחשמל ו... בום, ניצוץ, הפקק קפץ והתקע של המפצל אליו חיברתי נשרף :pissed:

:kopfpatsch:

על המפצל עצמו ועל המטען אין כל סימן, אין ריח של שרוף והמטען אפילו לא התחמם.

מפחד לחבר אותו שוב...

מזל ששום דבר לא היה מחובר למטען ויש לי UPS מפלצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה - נטען!

תודה...

יש הבדל ממשי בינו לבין המתאם בתמונה למעלה?

חסכת לי שאלה בדבר האפשרות להטעין דרך כניסת מיני .

לגבי המעביר חשמל מכניסת פסים (פינים אמריקאים) לכניסת פינים עגולים (פינים אירופאים), זה שבצילום.

היה לי מעביר כזה והוא היה זבל אמיתי, בגללו זרקתי תנור מיקרוגל לאשפה, החיבורים במתאם היו כנראה מקוצרים.

היה לי מטען שני אמפר (מתח 5 V) לנגן אאינול והוא התקלקל לאחר שנה (או שהחיבור הפנימי בתוך הנגן לפין כזה התרופף), סתם ביזבזתי 80 שקל. קניתי ב 45 שקל בארץ מטען 1 אמפר, 5 וולט, עם כניסת מיני (לא 10 יציאות רק יציאת מיני אחת). המטען עובד כשנה ללא בעיות. אני מניח שבהזמנה מחו"ל ניתן להשיג מטען כזה ב 30 שקל מקסימום, השאלה היא האם יש לך סבלנות עד שתקבל את המשלוח. לא חושב שיש צורך ממשי בהספק של 2 אמפר במקום הספק של 1 אמפר, לפי נסיוני עם הנגן של אאינול ההטענה לעולם לא תעבור על קצב של 1 אמפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה - אני מעדיף מטען דרך שקע DC יעודי כדי להשאיר את שקע ה-microUSB OTG לדברים אחרים כמו מקלדת/עכבר/DOK למשל.

אפשר לדעתי פשוט לחפש מטען קיר בארץ שמוציא 5V-2A או משהו בסגנון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...