תחרות העיצובים של מארז Antec P280 - ההצבעה לבחירת המנצח! - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות העיצובים של מארז Antec P280 - ההצבעה לבחירת המנצח!

djelectric

אנא בחרו את העיצוב המרשים ביותר מבין עשרת העיצובים שעלו לגמר התחרות!  

932 הצבעות

1. 1. אנא בחרו את העיצוב המרשים ביותר מבין עשרת העיצובים שעלו לגמר התחרות!

• 1 - עיצוב איירון-מן מאת המשתמש ToMerv32
    • 2 - עיצוב DragonLord 280 מאת המשתמש giloman
    • 3 - עיצוב mainstreamDesign מאת המשתמש gbelinco
    • 4 - עיצוב רשת וחלון מאת המשתמש IlanF
    • 5 - עיצוב P280 military מאת המשתמש Jackoo
    • 6 - עיצוב P280 OrniLight מאת המשתמש nitche
    • 7 - עיצוב Daft Punk מאת המשתמש t83
    • 8 - עיצוב New York מאת המשתמש xTAzron
    • 9 - עיצוב Porsche מאת המשתמש Discreet
    • 10 - עיצוב Tron מאת המשתמש YairZ

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שמפקפק באמינות ההצבעה, ליבי ליבי. ההצבעות יחשפו בתום הזמן. עם גישה כזאת של אנשים חבל שאנחנו בכלל מתאמצים לעשות תחרויות.

+1

מדהים אותי איזו קטנוניות מטופשת. נותנים לכם תחרות בחינם, ויש לכם עוד טענות. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

מדהים אותי איזו קטנוניות מטופשת. נותנים לכם תחרות בחינם, ויש לכם עוד טענות. :screwy:

וואי בדרך כלל משלמים על תחרויות וקונים מקומות בכסף. חברה המצב עובדתי. (קראתי את כל התגובות וממש הייתי סקרן) היו כאן טעויות בתום לב.

אולי...?!

אבל תחרות צריכה להיות הוגנת. בכל מקרה בהצלחה ל10 שנשארו. אני בחרתי לא מגלה מה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת היו רוצים לתעדף חברי צוות, כבר מזמן היו מפרסמים שיש רק פרס על מקום ראשון ומחלקים בינינו את שאר הפרסים.

צאו מזה, עושים בשבילכם מעל ומעבר.

אני מבקש להפסיק לדון בנושא הזה, לחזור בבקשה למהות הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם נורמאליים?

ssib- קראי בבקשה את התגובה שלי מלפני מספר עמודים כשהתייחסתי לזה.

בנוסף, זה ברור מאליו שלאתר אסור להשתתף בתחרות (גם אם שכחו לציין את זה)- זה נראה לך הגיוני שחברה עושה תחרות והעובדים שלה משתתפים? מן הסתם שלא, וכאן הנקודה שלי- אני לא עובד באתר (כנ"ל לגבי מומחים, מנהלי פורומים וכדומה) וגם לא קשור בשום צורה לתחרות הנ"ל. אם היה לי קשר לתחרות לא הייתי מתאמץ לאסוף אנשים להצביע עבורי (אם הם אוהבים את העיצוב שלי כמובן) וגם לא לשים לינק בחתימה שלי למשל. קחי לדוגמא את dj-electric כאשר רואים שהוא קשור לתחרות ועקב כך לא שם מארז לתחרות (או יותר נכון שם אחד ורשם שזאת דוגמא בעמוד הראשון, בשלב העלאת העיצובים).

וכן, הספקתי לקרוא את כל התגובות שאת חלקם הספקתם למחוק- בשתי מילים- גועל נפש.

במקום לפרגן לאנשים שהמארזים שלהם עברו לשלב הבא, אתם מתלוננים על כמעט כל דבר אפשרי, על תחרות שהיא לא משהו מובן מאליו בארץ.

עם גישה כזו אני ממש בספק אם בעתיד אותם חברות ו/או האתר ירצו לעשות פעילויות שכאלו.

הדיון הזה נועד ע"מ לפרגן לאנשים ולתת חוות דעת על עשרת המארזים גם כדי לעזור למשתמשים אחרים לבחור את המארז שאותו הם אוהבי אך מתלבטים. עכשיו למשל, אתם הורסים לחלק מהמתמודדים את הסיכוי (ובעיקר לי, כי יכול להיות שאנשים חשבו שהמארז שלי הוא הטוב ביותר אך לא הצביעו לי כי חושבים שאני קשר לתחרות הזו- כמובן שזה לא נכון, בפעם העשירית) וגם כי אתם לא חווים את דעתכם על המארזים ועוזרים למתלבטים לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר

אני מאמינה לך שאין לך קשר כלשהו לתחרות ובניגוד לחלק מהכותבים פה אני דווקא לא חושדת בקונספירציה. אני גם יודעת שלא אתה ולא רוב(?) הצוות עובד באתר. ייתרה מזאת אתם משקיעים לא מעט זמן ומאמץ כך שאם חלקחם זוכים גם לתגמול כלשהו ברור שזה (היה וקיים) אינו בשום פרופורציה להשקעתכם. יודע מה, אפילו אם יש כמה שכן עובדים באתר גם זה בסדר. בכל אופן מדובר על אתר המחשבים הגדול בישראל.

האם לדעתי יש עדיין טעם קל לפגם בזה שאיש צוות משתתף בתחרות שאינה גלויה ב-100%? כן. שוב, זאת אפילו רק בשל אותו חשד למשא פנים העלול לעלות אצל חלק מהיוזרים.

אבל מנהלי האתר (והספונסרים) זכאים להחליט כיצד הם עורכים את התחרויות וההגרלות שלהם ואם זו הדרך שבעינהם סבירה אז שיהיה.

את דעתי על כל ההתמרמרויות כבר כתבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר ממורמר אבל אמיתי, למען הסר ספק, הפרס לא עניין אותי כי רק התחדשתי במחשב לאחרונה.

הסקרנות לדירוג העבודה והאכזבה שזה לא קרה הם המניע שלי.

ברוח הסתיו הערבי, תמיד אפשר לפתוח הצבעה אלטרנטיבית עם כל העבודות :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אל תדאג, את ההצבעה שלי כבר קיבלת. :)

תודה רבה :-*

האם לדעתי יש עדיין טעם קל לפגם בזה שאיש צוות משתתף בתחרות שאינה גלויה ב-100%? כן. שוב, זאת אפילו רק בשל אותו חשד למשא פנים העלול לעלות אצל חלק מהיוזרים.

אני מניח שהם רואים את הדיון הזה והנושא ישקל בתחרויות הבאות (מקווה שיהיו כאלו :lol: ).

יאללה, עוד קצת יותר מ-3 שעות לתחרות. מי שלא הצביע עבור המארז שאותו הוא אוהב (רמז: 10 ;) ) אז זה הזמן.

בהצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר ממורמר אבל אמיתי, למען הסר ספק, הפרס לא עניין אותי כי רק התחדשתי במחשב לאחרונה.

הסקרנות לדירוג העבודה והאכזבה שזה לא קרה הם המניע שלי.

ברוח הסתיו הערבי, תמיד אפשר לפתוח הצבעה אלטרנטיבית עם כל העבודות :silly:

SAME HERE

נרשמתי בגלל עניין התחרות ולוא דווקא הפרס (מבסוט ממארז ה SNIPER שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הצביעו למארז שלי וכמה(מספר 6). אבל אם כן אז תודה למצביעים.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

כמה יוזרים חדשים יצרת על מנת להצביע עבורך?????

שכחת שהיית מחובר עם חדש???

ההודעה הראשונה שלך בתור היוזר הנ"ל ואתה מודה לכל מי שהצביע עבורך (תחת שם אחר).

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. כמו שאתם רואים ההצבעה נסגרה.

moshik008, ההודעה הראשונה שלך בפורום עם משתמש אחר שהצביע, ופתחת משתמש נוסף אשר כל מה שעשה הוא להצביע. הכן את עצמך, הפסדת קול (זה יספיק לשבור שוויון), חבל.

מחר נציג את תוצאות הסקר לכולם ונכריז על הזוכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...