תחרות העיצובים של מארז Antec P280 - ההצבעה לבחירת המנצח! - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות העיצובים של מארז Antec P280 - ההצבעה לבחירת המנצח!

djelectric

אנא בחרו את העיצוב המרשים ביותר מבין עשרת העיצובים שעלו לגמר התחרות!  

932 הצבעות

1. 1. אנא בחרו את העיצוב המרשים ביותר מבין עשרת העיצובים שעלו לגמר התחרות!

• 1 - עיצוב איירון-מן מאת המשתמש ToMerv32
    • 2 - עיצוב DragonLord 280 מאת המשתמש giloman
    • 3 - עיצוב mainstreamDesign מאת המשתמש gbelinco
    • 4 - עיצוב רשת וחלון מאת המשתמש IlanF
    • 5 - עיצוב P280 military מאת המשתמש Jackoo
    • 6 - עיצוב P280 OrniLight מאת המשתמש nitche
    • 7 - עיצוב Daft Punk מאת המשתמש t83
    • 8 - עיצוב New York מאת המשתמש xTAzron
    • 9 - עיצוב Porsche מאת המשתמש Discreet
    • 10 - עיצוב Tron מאת המשתמש YairZ

Recommended Posts

אני מסכים שהיה אפשר לעשות את זה בתור הצבעה של הקהילה, ולא סתם "בחירת השופטים"- בדיוק בגלל ש"עיצוב זה סובייקטיבי".

לפי דעתי הדרך הנכונה הייתה לעשות כמה סקרים אחד אחרי השני.

לקחת את כל העיצובים, לחלק לקבוצות של 5 נגיד.

כולם בוחרים את המועדף מבין ה5 הראשונים, אח"כ מבין ה5 הבאים, וכן הלאה.

בסוף נשארים עם ה"מנצחים" מכל סקר, ועושים הצבעה אחרונה של כולם- ואז זו באמת בחירה של כל חברי הקהילה ולא כמה שופטים.

ככה לכולם יש סיכוי, ולא יוצא מצב שמישהו יצר משהו ולא קיבלת שום התייחסות (אני למשל לא יצרתי עיצוב, אלא מעין שמאפשרת ליצור עיצובים- לא חשבתי שזה יזכה, אבל כן עניין אותי להשתתף בתחרות כדי לקבל פידבק מהאנשים פה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת היא שבעיצוב המקורי שלי שמתי בצד פסים בהתאם ל-tron אבל משום מה זה נראה לא מתאים. לאחר מכן חשבתי להוסיף מאוורר עם מסגרת מתאימה שפסים יוצאים ממנה, אבל גם אז זה נראה קיטצ'י ודי הורס את הפואנטה של המארז (שקט). אז שמתי את הבחורה עם הפס וזה דווקא נראה מתאים. תארו שהכל באולטרה סגול או עם לדים- איזה מדליק המארז היה נראה בחושך ואלגנטי באור. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אני שואל מדוע לא נבחר העיצוב השני שלי שכל מי שראה אותו העיר לי שהוא הרבה יותר טוב

http://p2pic.com/images/p280lightning.jpg

כי כל מי שאני מכיר ואתה מכיר לא מהווים חלק מצוות השיפוט :nixweiss:

אם זה היה נבחר אני הייתי בוחר במארז שעיצבת ללא ספק... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מרפה...

לא בחרו בעיצוב שלך, תתגבר ותמשיך הלאה

כמה אפשר להיות פתטי?

קודם כל בחרו בעיצוב שלי :silly: ועל כך תודה (על הטעם המשובח).

דבר שני, סה"כ ניסיתי להבין מדוע בחרו דווקא במוצלח פחות (לא אכתוב לכל הדיעות אלא לרוב הדיעות). אני חושב שזוהי שאלה לגיטימית שניתן לשאול כמו תהיות אחרות שחברים פה בפורום העלו.

תקרא לי שחצן, אך אני חושב שהעבודה השנייה הייתה טובה בהרבה והיה לה סיכוי טוב יותר בתחרות - פתטי??? שיהיה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אחי אני חושב אחרת אני חושב שהעבודה השניה שלך הייתה סתם עם פריטים מיותרים בשילוב לא נכון

עכב כך המשפט כל המוסיף גורע ....

תיהיה רוצה מזה שהעבודה שלך נבחרה ואני לא מבין מה כל הסצינה בתחרות הזאת

ארגנו תחחרות שמדהימה בעיניי ואתם מחפשים את הרע תהנו מהתחרות הקיימת ובהצלחה מקסימום תמיד תיהי תחרות הבאאה

אבלעם גישה כזאת אני הייתי חושב פעמיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, אולי תפסיקו לבכות על מי עלה ולמה עיצוב אחר [שלכם, תמיד משום מה יצירה שלכם] לא עלה. אולי תפרגנו ותדברו על אלה שכן עלו?

ברור לחלוטין שכל אחד פה רוצה לזכות בהכרה לעיצוב שלו ויותר [נראה לי] לזכות במארז, אבל חלאס.

או שאתם חושבים שהכל פה זה קונספירציה או שאתם מקבלים את זה שיש פה עניין של טעם וייתכן בהחלט שטעמו של יוזר כזה או אחר, משובח ככל שיהיה בעיני עצמו אינו טעמו של יוזר אחר.

אגב, זו גם אחת הסיבות בגללן בסוף לא השתתפתי בתחרות. היתה לי הרגשה, הרגשה שהתחזקה כאשר ראיתי את העיצובים שהוגשו, שטעמי אינו הטעם המקובל באתר ולכן סביר להניח שמארז שאעצב לא ממש יזכה פה לרוב קולות.

בקשר לכך הן שעיצוב של איש צוות נבחר והן לסוגיית הבחירה ב-10, אני מודה שגם לדעתי יש בעיה כלשהי. זאת במיוחד לעניין איש הצוות שאפילו אם נבחר רק בשל עיצובו המוצלח, מעורר מעט הרגשה של אפשרת לחוסר הוגנות ומשא פנים קל.

אבל וזה אבל גדול. על העניין הזה ראוי היה להעיר בשלב פירסום הכללים ולא לאחר שנבחרו ה-10.

לדעתי בפעם הבאה שנעשות באתר תחרויות והגרלות בניהול האתר שלא כל שלביהן גלויים לכל המשתמשים מין הראוי שיהיה ברור ומפורסם שהשתתפות אנשי צוות אסורה. זאת כדי למנוע את ההרגשה ההגיונית של חוסר הוגנות העלולה לצוץ במקרים אלו.

בינתיים אני הצבעתי ומקווה שגם רבים אחרים

מפרגנת לכל מי שהשקיע והעלה עיצוב ול-10 העיצובים שעלו לגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...