תחרות העיצובים של מארז Antec P280 - ההצבעה לבחירת המנצח! - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות העיצובים של מארז Antec P280 - ההצבעה לבחירת המנצח!

djelectric

אנא בחרו את העיצוב המרשים ביותר מבין עשרת העיצובים שעלו לגמר התחרות!  

932 הצבעות

1. 1. אנא בחרו את העיצוב המרשים ביותר מבין עשרת העיצובים שעלו לגמר התחרות!

• 1 - עיצוב איירון-מן מאת המשתמש ToMerv32
    • 2 - עיצוב DragonLord 280 מאת המשתמש giloman
    • 3 - עיצוב mainstreamDesign מאת המשתמש gbelinco
    • 4 - עיצוב רשת וחלון מאת המשתמש IlanF
    • 5 - עיצוב P280 military מאת המשתמש Jackoo
    • 6 - עיצוב P280 OrniLight מאת המשתמש nitche
    • 7 - עיצוב Daft Punk מאת המשתמש t83
    • 8 - עיצוב New York מאת המשתמש xTAzron
    • 9 - עיצוב Porsche מאת המשתמש Discreet
    • 10 - עיצוב Tron מאת המשתמש YairZ

Recommended Posts

במקום להיכנס לחרדות מיותרות, אתה יכול לשמוח בשביל אחרים, לא הכל סובב סביבך.

לפי דעתי היו עצובים יותר יפים, אבל גם אלו שנבחרו יפים מאוד.

אני עדיין לא יודע במי לבחור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתם רציניים ? איפה היה רשום שמתוך כל מה שנשלח יבחרו 10 עיצובים שאלה יהיו "בגמר" ?

עריכה: מסתבר שהיה רשום, לא ראיתי. בכל אופן כמו שרשמתי למטה, היו עיצובים הרבה יותר מוצלחים שהיו צריכים להיבחר ל"גמר".

מסכים לגבי הקביעה שהיו יותר טובים (כפי שציינתי קודם) - התחרות יכלה להיות יותר קשה בהצבעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אף לא אחד משלי :kopfpatsch: ? נו טוב שיהיה. גם ככה רק 3 יזכו. אם הייתי זוכה, בטוח הייתי מוכר ביד שניה וקונה 660 TI בתוספת מחיר.
אתה יודע....זאת אחלה תקופה לארגן איזה קניה קבוצתית ל-GTX660TI... ::)

בנוסף עוד טעם לפגם: מנהל הפורומים ללא ספק עיצב מארז יפה. אבל בבחירה הפנימית שלכם הייתם יכולים לבחור מארז אחר ולא את שלו.

איך הוא היה מרגיש המנהל היה מרגיש ואיך חבריו.

די פגעת בי. אם היה לי קשר כלשהו לתחרות הזו מן הסתם שלא הייתי משתתף. אם העיצוב שלי לא היה עולה אז כנראה הייתי טיפה מדוכדך כי עבדתי עליו לא מעט (ואפילו העלאתי טיוטה מראש). אני לא ממש יודע מי בחר את המארזים שעלו לגמר, ואין סיכוי שהם היו מתעדפים מישהו מהפורום (בין אם זה מומחה, מודר, כתב וכדומה) ואני יודע שהגינות זה אחד הדברים החשובים ביותר ממה שאני יודע מאז שאני פה.

adi518- יש תחרויות שונות עם חוקים שונים. פעם אחת לדוגמא הייתה כאן תחרות עם לייקים, פעם אחת הגרלה רנדומאלית וכדומה.

הפעם ככל הנראה הוחלט שמנהלי האתר (או אפילו הבחירה עם שיתוף אנטק- אין לי שמץ) יבחרו עשרה , ושלושה מתוך אותם המארזים נבחרים יקבלו את הפרסים הנ"ל, כאשר הגולשים פה בוחרים מי יזכה ואצל מי העיצוב הכי יפה לדעתם. זה בדיוק כמו שלדוגמא בכוכב נולד השופטים מסננים זמרים וככל הנראה גם יסננו זמר שאולי אתה מאוד אהבת, אך בהמשך התוכנים הצופים הם אלה שמתחילים לסנן. אני לא ממש רואה קשר בין זה ל-FXP, אני מניח שאתה אומר את זה כי אתה מבואס. המארז שלך לא עלה לגמר- לא נורא. אני בטוח שיהיו לא מעט תחרויות בעתיד ויהיו לך ולכולנו הרבה הזדמנויות :) .

אני אישית מאוד שמח שיש דברים כאלה בארץ וצריך להגיד תודה לכל מי שדואג לזה, כולל החברות שמוכנות לתרום מהמוצרים שלהם תמורת פרסום בארץ קטנטנה בשם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לערער! לפי דעתי הבחירה של העולים לגמר אינה הוגנת במיוחד, הייתה אפשרות שהאנשים בפורום יבחרו את העולים לגמר גם כן. ושהבחירה לא הייתה תלויה רק באספסוף(אפילו אם זאת האליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערעור שלך נבחן בקפידה ונדחה ברוב של קול אחד ;)

שימו לב שמארז יפה זה עניין סובייקטיבי לחלוטין.

בנוסף, מנהלי הפורומים הם משתמשים רגילים לכל דבר עם תוספת של תפקיד לא פשוט לעתים, השקעה נוספת של זמן וללא תמורה כספית :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא נבחרו העיצובים הטובים מבין אלו שהעלו היוצרים אבל מתוך אלה שישנם (וגם הם מוצלחים מאוד) לדעתי -

3 ראשון

4 שני

ו 6 או 10שלישי

1 לא נראה לך מתמודד ראוי לפרס?

לא רק בגלל שזה שלי, אלא גם בגלל ששאלתי הרבה אנשים שאמרו לי את זה..

ב4 נורא מפריע לי שהחלק האחורי שלו צר מהדלת הקדמית,

3 אומנם יפה אבל אני לא רואה איך הוא יפה מ1,

כנל לגבי 6 רק שהוא הרבה פחות יפה מ3,

ו10 אני עוד יכול אולי להבין.. >>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למנהל הפורומים - אני מאמין שאתה הוגן זאת היית רק יריה לאויר סוג של הצעה לשיפור לעתיד. בכל מקרה המארז שלך מכובד ויפה ואין לי שום קשר אליך וזאת דעתי.

זאת הייתה הערה ולא אמרתי שאתה קשור לזה. אני רק אמרתי שיכולים להיות לא מספיק אוביקטיבים בכל מקרה בהצלחה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אני שואל מדוע לא נבחר העיצוב השני שלי שכל מי שראה אותו העיר לי שהוא הרבה יותר טוב

http://p2pic.com/images/p280lightning.jpg

כי כל מי שאני מכיר ואתה מכיר לא מהווים חלק מצוות השיפוט :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי אני לא אוהב את עיצוב מס 1 בגלל הצבעים שלו (סגול, כחול וזהב) זה מרגיש לי קצת מצועצע והבחירה להציג אותו עם רקע מהסרט רק פוגעת בעיצוב כי זה מפריע להתרכז במארז עצמו. הריעון בבסיס העיצוב יכול להיות ממש מגניב אבל הביצוע לא מעביר לי את התחושה של הדמות מהסרט. הוא לא מרגיש לי עוצמתי ומטאלי כמו שהייתי מצפה מהקונספט שלו. לעומת זאת המארזים האחרים שהזכרתי מצליחים להשיג את המטרה שלהם יותר טוב.

4 מעוצב מאוד סולידי ואפילו שהוא לא מביא שום חדשנות עיצובית או נועזות הוא מבוצע היטב (פרט להצרה בחלק האחורי).

עיצוב מס' 6 הוא קצת טפט אבל עדיין הוא מעביר תחושה נינוחה ועיצוב נקי הייתי יכול לראות אותו בבית שרוצים שהמחשב לא יבלוט וישתלב עם עיצוב ביתי מודרני.

עיצוב 3 גם סולידי אבל הוא מנסה לחדש בחומרים ובסיגנון בתוך הקטגוריה של מודרניים. הוא מבוצע היטב ברמה הביצועית, ברמת בקונספט והוא נועז יותר מעיצוב מס' 4.

מס 10 עם TRON מצליח לשמר את האווירה של הסרט למרות שאני ממש לא אוהב את התמונה של הבחורה בצד.

שאר העיצובים הם מקוריים ברמת הקונספט אבל לא משכנעים אותי ברמת הביצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...