האם זה אפשרי להחליף באיפון 4 רק את הזכוכית במקום את כל המסך? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה אפשרי להחליף באיפון 4 רק את הזכוכית במקום את כל המסך?

ModChiP

Recommended Posts

לא ניתן, המסך מודבק לזכוכית בצורה שלא ניתנת להפרדה...

תאלץ לקנות קיט מלא של מסך זכוכית ומגע.

קטע דפוק, לא הכי מבין למה עשו את זה, יש לזה כמה יתרונות על השיטה של פעם שבה המסך היה מוברג והיה אפשר להחליף בקלות, אבל ברגע שנשברת הזכוכית מדובר בהוצאה רצינית אז זה חסר טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני תוהה למה מוכרים רק זכוכית באיביי, אבל אני מתקן איפונים בעצמי ואני יודע בוודאות שלא ניתן להפריד, הכל שם מודבק ביחד חזק מאוד.

תעיף מבט ביוטיוב, תראה כמה טמבלים שמנסים להפריד ולא מצליחים.

אני מקווה ומאמין שהטעות הזו לא תחזור באיפון הבא... מצד שני אני לא מתכוון לקנות אותו אז מאכפת לי... יקר לי מדי, זהו אין כסף.

ואגב זב לא רק באיפון בנוי בצורה כזו... גם בגאלקסי המצב זהה... ושם הרבה יותר יקר להחליף מסך (מעל פי 4 במחיר לעומת איפון), אז המצב באפל לא כלכך נורא אחרי הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני תוהה למה מוכרים רק זכוכית באיביי, אבל אני מתקן איפונים בעצמי ואני יודע בוודאות שלא ניתן להפריד, הכל שם מודבק ביחד חזק מאוד.

תעיף מבט ביוטיוב, תראה כמה טמבלים שמנסים להפריד ולא מצליחים.

אני מקווה ומאמין שהטעות הזו לא תחזור באיפון הבא... מצד שני אני לא מתכוון לקנות אותו אז מאכפת לי... יקר לי מדי, זהו אין כסף.

ואגב זב לא רק באיפון בנוי בצורה כזו... גם בגאלקסי המצב זהה... ושם הרבה יותר יקר להחליף מסך (מעל פי 4 במחיר לעומת איפון), אז המצב באפל לא כלכך נורא אחרי הכל.

כמה שחיפשתי לא מצאתי.

אני חייב להוכיח למישהו שזה לא אפשרי.

ואשמח אם תפנה אותי למוכר שמוכר מסך קומפלט במחיר טוב ומסך איכותי, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1014 0201 How to Separate iPhone 4 LCD from Glass by Tech Life.mp4

לא בעיה למצוא.

תכתוב באיביי:

iphone 4 lcd assembly

זה החיפוש, תבחר מה שמתאים לך ותוודא בפרטים על המוצר שהוא באמת כולל זכוכית טאצ ומסך.

מדובר ב25 דולר+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם אתה יכול להפריד את המסך?

או ששלושתם(מסך, מגע והזכוכית) מחוברים יחד ואם תנסה לפרק אותם הם ישברו?

המסך והמגע שונים בין 4 ל 4S?

מאיפה אתה קונה את המסכים שלך?

איך זה נראה?

http://www.ebay.com/itm/Black-White-LCD-Display-Touch-Glass-Digitizer-Assembly-for-iPhone-4S-or-Tools-/120979206046?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item1c2aec2f9e

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תנסה בכוח ועם חימום תצליך להפריד את החלקים אבל אתה גם תשבור אותם בדרך בוודאות.

המסך והמגע בעיקרון זהים בין ה4 ל4S אבל אני לא זוכר להגיד לך ב100% אם הם מתאימים, יכול להיות קונקטור שונה כמו ב3G ו3GS.

אני גם קונה באיביי.

הלינק ששלחת נראה בסדר גמור.

קח בחשבון שמדובר בתיקון לא פשוט, אתה צריך לפרק את כל המכשיר, ובנוסף מה שתקבל יגיע ללא גריל על האפרכסת, תצטרך להעביר אותו מהחלק הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...