HTC One S או One X - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC One S או One X

rgb00

Recommended Posts

יש לי התלבטות בין One S ל-One X. ההחלטה תיפול ביממה הקרובה, ולכן אשמח לעזרתכם.

הצרכים שלי הם בעיקר גלישה נוחה, הרצת אפליקציות, עריכה בסיסית של קבצי office, מצלמה מעולה, ממשק נוח לתפעול. ייתכן ואשתמש במכשיר גם כנגן מוסיקה. דברים שלא ממש מעניינים אותי: צפייה בוידאו ומשחקים. אעדיף בהרבה מכשיר עם ביצועים מעולים שצפוי לקבל עדכונים לאורך זמן. זה חשוב לי מאוד כאחד שלא מחליף מכשיר כל שנתיים ורוצה להשתמש ביכולות המכשיר לאורך זמן (3 שנים לפחות).

תקציב: לא רוצה לחרוג בהרבה מהעלות של One S שעולה כ-2350 ש"ח בארץ. לכן אם אבחר ב-One X אזמין אותו מחו"ל. ב-clove/handtec הוא עולה 2430-2490 ש"ח כולל משלוח וללא מיסים, אבל מספיקה רק תוספת מע"מ והמחיר קופץ ב-500 ש"ח. ה-One X צריך להיות עדיף משמעותית כדי שאסתכן בתשלום כזה (שלא לדבר על 35% מכס), אלא אם כן תבוא הצעה לרכישה במקום אמין אחר וזול יותר.

אלה החסרונות והיתרונות שהצלחתי למצוא:

נפח אחסון: ה-X מעניק 32GB, על פני ה-S שמספק 16GB בלבד - אכזבה בייחוד כי אין לי חבילת גלישה. האם ניתן לאחסן אפליקציות רק ב-2GB המיועדים לכך, או גם ב-10GB הנותרים?

ביצועים: לפי מה שראיתי בכמה מקומות (כמו באמצע העמוד הזה), אין יתרון ברור ל-X. האם זה משקף את רמת הביצועים בפועל ולוקח בחשבון את 4 הליבות?

גודל מסך: 4.7 ב-X לעומת 4.3 ב-S. למרות שהמכשיר רחב רק בחצי ס"מ, אני חושש שהוא פחות נוח לתפעול, אבל זה רק בגדר הערכה.

תצוגה: יתרון ל-Super IPS 312ppi ב-X, לעומת ה-Super 256ppi ב-S. מבחינתי זה לא שיקול מכריע, תלוי כמה ההבדל ביניהם תהומי.

זמן סוללה: הבנתי שקיים הבדל לטובת ה-S. אם ההבדל משמעותי, אקח את זה בחשבון.

אשמח לקרוא תגובות בעניין, ייתכן ויש נקודות נוספת להשוואה.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...