מפרט מוכן במבצע מחנות רשת - ב-4500 ש"ח כולל הרכבה, צריך גם מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מוכן במבצע מחנות רשת - ב-4500 ש"ח כולל הרכבה, צריך גם מסך

sub_man

Recommended Posts

אוקיי לא שמתי לב, עדיף שתקח אחד 512 לפחות.. ככה אולי תשדרג בעתיד אם תרצה כי יהיה לך עוד סלוט פנוי.

הלוח של צ'ינהטק שבחרת בינוני למדי, במיוחד מבחינת אוברלקוק שציינת שאתה מעוניין בו.

בכלל הכרטיס מסך בו נורא חלש.. GF4MX מובנה, וממש לא יעיל בימינו..

עדיף R9200 שעדיין מסוגל להתמודד עם רוב המשחקים היום בצורה בינונית.

וגם המפרט של סטינגר כולל מסך...

אז מי שבנה לי תמפרט זה בלאק טוליפ והוא אמר שהמפרט שהוא נתן לי זה מה שיש לו ושזה מצויין וחייה ושהג'יפורס הזה מסתדר מצויין וחזק עם כל המשחקים ואין לו בעיה אפילו שהוא עובד בצורה הכח טובה.

חוץ מזה אני חושב שאני כבר לא יעשה אובר לא בטוח למה אני לא ממש רוצה אז זה מחשב חייה ומצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שאני נתתי עדיין יהיה יותר טוב , מכל הבחינות המחשב שנתתי יותר טוב , בעיקר בגלל זיכרון(לא ג'נרי כמו שאתה שמת) וגם בגלל שהכרטיס מסך הוא לא ONBOARD...

והלוח אם הרבה יותר טוב לדעתי.

גם הצורב יותר טוב , נחשבים בעייתיים בתחום הכוננים האופטיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המפרט הזה:

CPU Price Units Total

Athlon XP 2500+(512k 333) 550 1 550

M.BOARDS for Chaintech Price Units Total

7NIF2 nforce2,GF4,lan,usb2 570 1 570

MEMORY 400 Price Units Total

256MB A-DATA 220 3 660

HARDS DISKS MAXTOR Price Units Total

120GB 7200/133 (8MB) 590 1 590

Floppy/CD/DVD FLOPPY Price Units Total

Teac/SONY 1.44 50 1 50

CD-RW, Recorders Combo Price Units Total

LG Combo 52 x 24 x 52 + DVDx16 340 1 340

NET DEVICES Price Units Total

NetCard RJ45 10/100Mb 40 1 40

CASES Price Units Total

ATX MIDI 400W usb 140 1 140

MONITORS SAMSUNG Price Units Total

17'' 763 MB 890 1 890

KEYBOARD Price Units Total

MS Internet + MS Mouse Optical 110 1 110

Total price 3940 ¤

???

1. לוח ה- Chaintech שבחרת הוא לוח micro-ATX ז"א שהוא קטן יותר (בערך 24x24 ס"מ במקום 30x24 ס"מ). לוח כזה קונים רק אם רוצים לוח קטן במיוחד. ללוח הספציפי יש עוד תכונה נוספת שיש לי Video-out על הלוח, כלומר חיבור לטלויזיה, אבל כמו שנאמר ביצועי תלת מימד די עלובים. (יש לי לוח כזה בגלל סיבות של גודל ואינטגרציה של הוידאו).

2. ללוח (לכל לוח מודרני) יש כרטיס רשת על הלוח, ולכן כרטיס רשת חיצוני מיותר לחלוטין.

3. אם אתה קונה לוח אם מבוסס nForce2 עדיף לקנות שני זכרונות זהים לנצל את יכולות ה- Dual channel שיש לציפסט הזה. אישית, 768MB סתם נראה לי מיותר. הייתי זורק את כונן הדיסקטים, כרטיס הרשת והזכרון השלישי ומשדרג לצורב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לוח ה- Chaintech שבחרת הוא לוח micro-ATX ז"א שהוא קטן יותר (בערך 24x24 ס"מ במקום 30x24 ס"מ). לוח כזה קונים רק אם רוצים לוח קטן במיוחד. ללוח הספציפי יש עוד תכונה נוספת שיש לי Video-out על הלוח, כלומר חיבור לטלויזיה, אבל כמו שנאמר ביצועי תלת מימד די עלובים. (יש לי לוח כזה בגלל סיבות של גודל ואינטגרציה של הוידאו).

2. ללוח (לכל לוח מודרני) יש כרטיס רשת על הלוח, ולכן כרטיס רשת חיצוני מיותר לחלוטין.

3. אם אתה קונה לוח אם מבוסס nForce2 עדיף לקנות שני זכרונות זהים לנצל את יכולות ה- Dual channel שיש לציפסט הזה. אישית, 768MB סתם נראה לי מיותר. הייתי זורק את כונן הדיסקטים, כרטיס הרשת והזכרון השלישי ומשדרג לצורב .

100% יש על הלוח כרטיס רשת?

וגם יש כבר צורב דיוידי זה כל הרעיון שיש לי כאילו צורב דיוידי ואז הוא גם דיוידי גם סידי גם צורב של דיוידי ורגילים

ולמה לוותר על עוד אם המחשב יכול ליהיות יותר מהיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוותר על הזיכרון כי בגללו אתה מתפשר על הלוח + מארז + כרטיס מסך נורמלי..

שתבין GF4MX מובנה על הלוח הוא יותר חלש מאחד רגיל.. ואחד רגיל הוא ממש ממש חלש.

המפרט של סטינגר הרבה יותר חכם.

ולכל הרוחות תתחיל לערוך הודעות במקום להקפיץ את הדיון שלך.

יש כפתור עריכה. תקרא את הכללים בראש הפורום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100% יש על הלוח כרטיס רשת?

וגם יש כבר צורב דיוידי זה כל הרעיון שיש לי כאילו צורב דיוידי ואז הוא גם דיוידי גם סידי גם צורב של דיוידי ורגילים

ולמה לוותר על עוד זכרון אם המחשב יכול ליהיות יותר מהיר?

[/[[quote

1. על הלוח יד כרטיס רשת (כתבתי כבר שיש לי את הלוח הזה - כנראה שאני יודע מה אני מדבר).

2. כונן ה-COMBO שלך יודע לקרוא ולכתוב CD, אבל רק לקרוא . הוא לא יודע לכתוב .

3. כמו שכבר נכתב, הכל שאלה של כסף. תוותר על , תקבל באותו סכום דברים אחרים יותר חשובים.

חוץ מזה, אני לא חושב ש- dual channel עובד עם 3 זכרונות.

חוץ מזה, אם תשאיר סלוט אחד פנוי, וכשהמחירים ירדו עוד יותר, תקנה עוד DIMM של 512M, לא 256M. כרגע לא צריך את זה.

עד היום, אף פעם לא שידרגתי מעבד באף מחשב שקניתי (תמיד, עד שאתה כבר רוצה להחליף מעבד, הלוח כבר גרוטאה ואתה לא רוצה לזרוק עליו כסף, חוץ מזה שאז המעבד שיש לך כבר "מבוזבז").

לעומת זאת שדרגתי תמיד (השארתי מקום פנוי), וקניתי נוסף שנה או שנתיים אחרי המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...