צריך עכבר אלחוטי ומיקרופון - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עכבר אלחוטי ומיקרופון

yigael_o

Recommended Posts

היי,

סדרתי את כל סביבת העבודה שלי כרצוני ונשארו לי רק 2 דברים קטנים מאוד,

אני החלטתי לרכוש עכבר אלחוטי (איכותי, כזה שמגיב מהר ובמדויק ובמסגרת הזו, כמה שיותר זול)

בנוסף אני רוצה לדבר בנוחות ב ככה שאני רוצה מיקרופון אבל אחד איכותי יחסית גם שיחזיק יותר זמן וגם שישמעו באופן ברור בצד השני גם אם אני רחוק יחסית מהמיקרופון. מבחינתי עד מטר וחצי ממנו.

אשמח להמלצות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב שלך לעכבר? האם העכבר מיועד למשחקים? במידה ולא, Logitech M705 הוא עכבר אלחוטי מצויין לשימושים כלליים.

לגבי מיקרופון, אין ממש הבדל בין הזולים ולדעתי אין צורך במיקרופון יקר עבור שיחות בסקייפ.

אני משתמשת במיקרופון של 20 ש"ח מאופיס דיפו והוא עובד מצויין ומחזיק מעמד כבר הרבה זמן.

אתה יכול לקחת את זה למשל, הוא יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול התקציב לא מוגבל.

אני מעדיף עכבר אמין ובעל זמן בטריה ארוך ככה שלא אצטרך להחליף בטריות כל הזמן. לחילופין עכבר עם עמדת טעינה.

בקשר למיקרופון אני חוזר על הדרישה שלא אצטרך להיות צמוד אליו כדי להשמע. אני רוצה שגם במרחק של מטר וחצי שניים ישמעו אותי. האם המיקרופון שלך עונה על הדרישה?

במידה וכן אני אקנה את מה שהמלצת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות אבל אתם מוכנים בבקשה לענות על השאלה על המיקרופון?

אני רק שואל אם ניתן יהיה לדבר במרחק מטר וחצי עד שניים מהמיקרופון ובצד השני ישמעו אותי בצורה ברורה.

אם התשובה חיובית אשמח לקנות מיקרופון זול כהמלצתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לדעת מראש, יכול להיות שכן אם תגביר את הווליום של המיקרופון למקסימום בלוח הבקרה (צריכה להיות גם אפשרות של Boost שיכולה גם לעזור) אבל אני לא יכולה להבטיח לך את זה במאה אחוז.

אני הייתי מנסה קודם כל עם מיקרופון של כ-20 ש"ח, זו השקעה קטנה יחסית.

אם הוא ישביע את רצונך, הרווחת. אם לא, תמיד תוכל לקנות מיקרופון יותר איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות אבל אתם מוכנים בבקשה לענות על השאלה על המיקרופון?

אני רק שואל אם ניתן יהיה לדבר במרחק מטר וחצי עד שניים מהמיקרופון ובצד השני ישמעו אותי בצורה ברורה.

אם התשובה חיובית אשמח לקנות מיקרופון זול כהמלצתכם.

אצלי,אני יושב כחצי מטר מהמיקרופון,ושומעים אותי סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון אישי ה-m705 באמת מוצלח בתור עכבר .

לגבי מיקרופון, יש לך מצלמת רשת עבור שיחות וידאו? לי יש מצלמה של שקניתי בזמנו. היא כוללת מיקרופון מוצלח מאוד לדעתי, אפשר לשבת מטר וחצי/שניים ממנו והוא קולט טוב מאוד, חוסך את הצורך במיקרופון נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...