עכבר zowie שקניתי היום מאייבורי - יתכן שפגום - הבעייה נפתרה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר zowie שקניתי היום מאייבורי - יתכן שפגום - הבעייה נפתרה

yair1

Recommended Posts

שלום לכולם,

בימים האחרונים התלבטתי בנושא קניה של עכבר חוטי חדש, והיום הלכתי לאייבורי וקניתי את ה-zowie ec1.

משום מה, כשהנחתי אותו על השולחן שמתי לב שהוא מתנדנד מעט (כמו כסא או שולחן עם רגל אחת קצרה יותר מהאחרות).

מדובר כמובן בתנודה של אולי מילימטר, אבל לי זה ממש מפריע ואני לא יכול לעבוד איתו כך.

אני לא יודע אם זה פגם ביצור (נשמע לי לא הגיוני כי מעולם לא נתקלתי בכזה דבר גם בעכברים שעולים 30 שקל) או שככה התכנון המקורי של העכבר.

כמו שזה נראה כרגע, אני מאוד רוצה להחליף את העכבר, כי בכל זאת, הוא עלה לי 180 שקל ולא מתאים לי להתקע איתו ולשרוף ככה כסף, אבל יש לי תחושה מוזרה שאם אני אגיע למוכר ואגיד לו שהעכבר מתנדנד הוא יגיד שאני פסיכי.

השאלה היא האם על פי חוק יש אפשרות להחזיר את העכבר באריזה המקורית למרות שפתחתי אותה והשתמשתי עם העכבר (האריזה שלימה וללא פגמים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בימים האחרונים התלבטתי בנושא קניה של עכבר חוטי חדש, והיום הלכתי לאייבורי וקניתי את ה-zowie ec1.

משום מה, כשהנחתי אותו על השולחן שמתי לב שהוא מתנדנד מעט (כמו כסא או שולחן עם רגל אחת קצרה יותר מהאחרות).

מדובר כמובן בתנודה של אולי מילימטר, אבל לי זה ממש מפריע ואני לא יכול לעבוד איתו כך.

אני לא יודע אם זה פגם ביצור (נשמע לי לא הגיוני כי מעולם לא נתקלתי בכזה דבר גם בעכברים שעולים 30 שקל) או שככה התכנון המקורי של העכבר.

כמו שזה נראה כרגע, אני מאוד רוצה להחליף את העכבר, כי בכל זאת, הוא עלה לי 180 שקל ולא מתאים לי להתקע איתו ולשרוף ככה כסף, אבל יש לי תחושה מוזרה שאם אני אגיע למוכר ואגיד לו שהעכבר מתנדנד הוא יגיד שאני פסיכי.

השאלה היא האם על פי חוק יש אפשרות להחזיר את העכבר באריזה המקורית למרות שפתחתי אותה והשתמשתי עם העכבר (האריזה שלימה וללא פגמים)?

שלום יאיר,

ניסיתי להשיג אותך טלפונית- אנסה שוב בקרוב.

בכל אופן כמובן אם רכשת מוצר והוא לא תקין (ואתה צודק בהנחה שאף עכבר לא אמור להתנדנד), אנו נחליף או נזכה לפי תנאי האחריות. אשמח אם תיצור איתי קשר בדואר אלקטרוני אם לא אצליח להשיג אותך קודם ונתאם את דרך הפתרון המועדפת עליך.

שמח לעזור

שי, אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי היום באייבורי.

המוכר דוקא היה נחמד, בדקנו את העכבר על כמה שולחנות, על חלק מהם הוא התנדנד ועל חלק לא.

בדקנו אותו על פד והוא עבד טוב, ובסוף קניתי את הפד הזה:

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=6597

אז בסך הכל אני מרוצה, תודה לשי על כך שיצר איתי קשר ועל הטיפול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בפד כי זה שומר על השולחן נקי וכי ככה 100% יש לך משטח ישר.

אני חושב שהיית צריך לדרוש עכבר שלא מתנדנד.

בחירה מעניינת של המשטח...אתה באמת צריך את המפלצת הזו? אני משתמש ב QCK MINI ולא יצא לי להגיע למצב שהוא הרגיש קטן מידי (והוא עולה רק 40 שקל) :P לדעתי אין צורך ביותר מ QCK רגיל (או כל דבר אחר שהוא 310-350 באורך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בפד כי זה שומר על השולחן נקי וכי ככה 100% יש לך משטח ישר.

אני חושב שהיית צריך לדרוש עכבר שלא מתנדנד.

בחירה מעניינת של המשטח...אתה באמת צריך את המפלצת הזו? אני משתמש ב QCK MINI ולא יצא לי להגיע למצב שהוא הרגיש קטן מידי (והוא עולה רק 40 שקל) :P לדעתי אין צורך ביותר מ QCK רגיל (או כל דבר אחר שהוא 310-350 באורך).

שמתי את העכבר בחנות על שולחן אחד והוא התנדנד, שמתי אותו על שולחן אחר והוא לא התנדנד, אז בכנות אין לי מושג מה עקום כאן, העכבר, השולחן או הידיים שלי.

בכל מקרה על הפד הוא עובד מצויין, אני חייב לומר שזו פעם ראשונה שאני משתמש בפד וזה ממש משדרג את השימוש בעכבר בכמה רמות.

הפד עצמו באמת חתיכת מפלצת, אבל אמרתי שאם כבר אני קונה, אז כדאי להשקיע...

חוץ מזה שהמקלדת והעכבר הם של zowie ואני מרוצה מהם, אז מתאים לי שגם הפד יהיה שלהם, שווה לתת את הקרדיט לחברה.

רכשת עכבר פגום ובנוסף דחפו לך פד ואתה מרוצה?

לא דחפו לי את הפד.

אחרי שראיתי שהעכבר עובד יפה על הפד החלטתי לקנות אחד. המוכר דווקא הביא לי משהו פשוט, אני זה שאמרתי לו "תביא לי משהו טוב" והחלטתי לקחת את ה-zowie.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...