תוכנית מילוט מישראל!(גוג ומגוג קרב ובא) - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית מילוט מישראל!(גוג ומגוג קרב ובא)

ירמיהו3

Recommended Posts

אתה חייב תרופות.

לא אתה חייב!

לא שמעת כול תושבי המרכז על ריטלין. כולכם חבורה של משוגעים.

השואה נגרמה בחלקה על ידי בוגדים יהודים שהובילו את האחים שלהם למשרפות.

תתמודדו עם האמת!! זה לא שהעולם אנטישמי אליכם,זה אתם ששונאים את עצמכם ובכך מכשירים את הקרקע לשנאה על ידי אחרים!

חורבן לא ישקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמין שהדיון הזה אמיתי ורציני, אז תשמעו את זה: http://www.icast.co.il/PlayerWin.aspx?file=http://pod.icast.co.il/b634362f-5bd3-40dd-aee9-122238978962.icast.mp3&IndexID=426757&name=iCast

ותרגעו טיפה...

אם אכן תהיה מלחמה, הדבר האחרון שאני אחשוב עליו הוא לברוח. הכי חשוב זה להגן על המדינה שלנו, כי לא תקבלו את ההגנה הזאת משום מדינה אחרת בעולם, אנחנו לא מזיזים לאף אחד את הביצה השמאלית (חוץ מיהודים אחרים בשאר העולם). ולא, אני לא מאמין שכוח אלוהי יעזור לנו, רק לדעת להשתמש במוח ולארגן כמו שצריך במקום להתפלל שיציל אותנו נס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעתי ,זה די ברור להרבה אנשים שמלחמה עם איראן זה תהליך שהוא בלתי הפיך.

יש למישהוא פה רעיון או תוכנית מילוט?

מה יקרה אם מדינת תקרוס? האם יש אפשרות לתבוע פיצויים מהכובשים הערבים לאחר שתחלוף הסערה(בדומה למלחמת עולם השנייה)?

יש כאן לאנשים תוכניות מגירה למילוט זמני?

אני רציני ביותר!

מלחמה עם איראן?

אנשים אתם חייבים לראות ערוץ 2, הם כל חודש אומרים שהמלחמה מחר:

"המלחמה תתחיל בקיץ"

"המלחמה כנראה תפרוץ בחודש הבא"

חחח ערוץ 2 חושבים שהם אלה שקובעים חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להרגע! איראן לא יכולה סתם לפתוח במלחמה באיזה סתם בוקר בהיר....וזה שכ"כ אכפת להם מאחיהם הפלסטינים ה"כבושים" זה לא סיבה טובה..

גם אם אירן תצליח להשיג פצצה אטומתי האיום הוא הרתעתי בלבד! אמנם תצטרך להתקפל בכל עימות מול הפלסטינים והאירנים וזה לא טוב, ממש לא, אבל איראן לא תעיז להטיל פצצה שכזו כ"כ מהר....אז לא להכנס לפאניקה...

האירנים בסה"כ מנסים לבחון את והקהילה העולמית לראות כמה רחוק הם יכולים ללכת לפני שמישהו יעצור אותם, וגם במקרה שיתקפו את הכורים שלהם תהיה להם סיבה טובה לפתוח במלחמת טילים או מלחמת טרור גלויה עם ...

והתוצאות דווקא קצת מאחרות לבוא אבל בסוף הם באות - הסנקציות עושות את שלהם, איראן מאבדת את כוחה הכלכלי ולאט לאט גם את הלגיטימיות שלה להחזיק בכורים הגרעיניים ולטעון שהם למטרות שלום וזה לא מעט בזכות ראש הממשלה שלנו וה"קמפיין" שלו נגד איראן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאירן לא איכפת כלל מהפלסטינים. הם לא אחיהם לא מבחינת דם (פרסים מול ערבים) ולא מבחינת דת. (שיעים מול סונים) הם סה"כ משתמשים בתירוץ הזה כנגד והמערב.

כל פרוייקט הגרעין האירני הוא למטרת השגת פצצות. הפרויקט האזרחי הוא נטו תירוץ ללגיטמציה. מדינה מהמובילות בעולם במאגרי נפט וגז לא צריכה כורים גרעינים לאנרגיה.

ואומנם המטרה העיקרית של אירן בהשגת הפצצה זה להרתעה כתעודת ביטוח למשטר, אבל אני לא הייתי סומך על זה. אירן היא מדינה דתית פשיסטית עם נטיות משיחסטיות אימפריאליסטיות שמאמינה שבפועל צריך לעשות מעשים כדי להביא להחזרת המהדי.

ברור שלאחר שאירן תהפוך לגרעינית, היא תעז לעשות פי 100 צרות לישראל בפרט ולארצות הברית בכלל. וכזה דבר יכול להיתדרדר למלחמה גרעינית בקלות. לדוגמה: אירן הגרעינית יכולה לארגן מגה פיגוע בישראל, מה שידרדר במהירות את המצב למלחמה גדולה של מול אירן, ואז אנו יודעים איפה המלחמה מתחילה אבל לא היכן היא נגמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני לא חושב שהתגובה שלי מצריכה לפתוח נושא חדש, אבל למה אתה חושב שהמלחמה בלתי נמנעת?

לפי רוב האתרים בחו"ל שיצא לי לקרוא, אף אחד לא מאמין שאיראן בכלל בונה פצצה

עכשיו השאלה למי להאמין?

לביבי?

או לשאר העולם?

(אני באופן אישי איפה שהוא באמצע עם הדעות שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאירן יש כמויות אדירות!!! של נפט וגז.

אדירות!!!!!!

הם מדברים כל הזמן על מחיקת .

הם מדברים כל הזמן על NEW WORLD ORDER.

על ההגמוניה המערבית שהגיע הזמן להחליף.

הם מממנים טרור בכל המזרח התיכון.

ומונהגים ע"י חבורה של איסלמיסטים פנאטים הכי קיצוניים שיש.

ותומכים בכל אירגון איסלמי חמוש

הם פולטים תיאוריות קונספירציה הזויות כמו שמגדלי התאומים זה מזימה של האמריקאים והציונים, ושהשואה לא התרחשה.

הם ספוגים פרנויה ומאמינים בזה.

הם מאיימים כל הזמן על ארה"ב והמערב.

הם מפזרים הכרזות על פיתוחי חדשים כדי להראות להפגין עוצמה צבאית מול העולם, וכדי להרתיע התקפות.

הם מעשירים אורניום בכמויות אדירות!!!

הם קנו ציוד להעשרת אורניום לרמה גבוהה.

הם השקיעו המון בפיתוח טילים לטווח ארוך, ופירסמו זאת פעם אחר פעם.

והם מדברים על הציוד המשוכלל של האמריקאים וישראל ש"מאיים" על כולם.

תגיד לי אתה, מה נראה לך?

שהם מעשירים ים של אורניום בהרבה מפעלים בבת אחת, רק בשביל מחקר רפואי למטרות שלום בארצם העניה בה ההנהגה שמה זין על תושביה? ומעודדת אותם למות בשביל האיסלם?

אתה באמת חושב שהם לא רוצים פצצת אטום?

אפילו הסוכנות הבינלאומית לפיקוח על אטומים כבר אומרת בוודאות שהם עושים צעדים שאינם משאירים ספק לגבי כוונתם לפיתוח פצצת אטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היתי מעודכן עד שקראתי את התגובה שלך.

הבנתי שבראש איזה סוכנות לאנרגייה אטומית או משהו כזו היה מצרי הרבה שנים אז לא מצאו שאירן מפתחת פצצה

אחרי זה שהוא הלך משם פתאום מצאו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעתי ,זה די ברור להרבה אנשים שמלחמה עם איראן זה תהליך שהוא בלתי הפיך.

יש למישהוא פה רעיון או תוכנית מילוט?

מה יקרה אם מדינת תקרוס? האם יש אפשרות לתבוע פיצויים מהכובשים הערבים לאחר שתחלוף הסערה(בדומה למלחמת עולם השנייה)?

יש כאן לאנשים תוכניות מגירה למילוט זמני?

אני רציני ביותר!

מי אמר שיש מלחמה? ערוץ 2? כי לדעתי ערוץ 2 לא מחליט על שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...