קניית מצלמה דיגיטלית (CanonS50?) - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מצלמה דיגיטלית (CanonS50?)

The Grey Matter

Recommended Posts

את ה500 ש"ח ל-G3 הוא יכול להקדיש לכ.זיכרון וסוללה.

אין הבדל מאד רציני בין במצלמות - אולי אפשרות טובה היא הוספת חיצוני ב-G3, אפשרות לעדשות נוספות אם איני טועה.

כמו כן ה-S50 חדישה יותר (מרץ 2003) והיא כוללת עדכונים חדשים ומתקדמים יותר.

כנאמר - היא יותר קומפקטית ומספקת איכות עם אפשרויות ידניות טובות מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל מלבד לגודל ולמגה פיקסל הG3 טובה בכל פרמטר על הS50 שלך.

אתה משווה מצלמות ברמות שונות. שלך Point&Shoot עם איכותיות מפותחות ו השנייה דמוי חצי מקצועית.

מבדיקה לא ייסודית:

* יש לה צג מסתובב (דבר גאוני - מניסיון).

* Hot Shoe.

* חזקה יותר בהרבה (משתמשים בה לD10 ו ל Rebel).

* עדשה 35*140 והיא יותר מהירה משלך.

* שלט ששולט על מס' פונקציות (דבר מאוד נוח לצילומים בחושך - מניסיון)

* מס' בלתי מוגבל לנק' פוקוס

* היסטוגרמה (אני לא בטוח אם אין לך את זה. לא מצאתי הזכר לזה, אז אני מניח שאין)

* עיצוב נוח מאוד, בניגוד לסבונייה שלך.

* יכולת להרכיב פילטרים (חשוב לפולירייזר או סתם טבעות מקרו), בנוסף יש ליין של שלוש עדשות-תוספת למקרו, Tele וWide. לך אין את כל זה.

כל זה מבלי להיכנס לתכונות עמוק.

עכשיו אתה מבין?

השאלה היא מה באמת חשוב לך? לפי ראות עיני זה הבדל ממש גדול וכאן שווה להשקיע, אבל אם קומפקטיות זאת המטרה הראשית, המצלמה שלך היא באמת יוצאת דופן באיכותה. אין ויכוח על טיב שני המצלמות (רק רציתי להוכיח לך שזה לא בדיוק אותו דבר או אפילו זהה. ד"א: על אילו תוכונת מתקדמות בדיוק אתה מדבר?). השאלה היא מה יותר מתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה G3 אני מכיר, ומודע בהחלט ליתרונות שלה , אך זה לא מה שאני מחפש.

אולי לא הבהרתי את צרכי כראוי, אבל אני לא מחפש חצי מקצועית אלא מצלמת point&shot, שאחד הפרמטרים החשובים שלה זה קומפקטיות. אם הייתי מחפש חצי מקצועים ההיתי הולך עליה (או אולי כבר על ה G5) אבל מכיוון שאני מחפש מצלמת point&shoot קומפקטית (עם עוד כמה פיצ'רים נלווים) לקחתי את ה S50 שהיא הכי קרובה ל G3 מבלי לוותר על הקומפקטיות.

אני לא מחפש מקצועית לחלוטין, אלא מצלמת P&S טובה - ולזה ה S50 מתקרבת בצורה הכי טובה שאני יכול לחשוב עליה.

ה S50 מהווה לפחות עבורי פשרה בין ה G3 המגושמת מדי ל ixus S400 שקטנה מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, כל זה פשוט עושה לי את זה :P

not

זה חשוב ונחמד, אבל למי שמצלמה מיועדת לא רק לו (משפחה - שכחנו? ) ה-S50 בהחלט מתאימה.

תאמין לי שכל הציוד לא יעשה אותך לצלם יותר טוב, הניסיון והמקצועיות זה מה שחשוב.

- שעתיים+ של צילום אינטנסיבי ב-S50.

- ישנו לי את החיים ה-140mm - אני משיג את זה כתוצאה מתמונה (5MP) גדולה משלך - "רק" 3...

- ועוד איך שיש, לא צריך להתלהב יותר מידי.... כמו כן היא מציגה את המקומות בתמונה אשר יצאו "שרופים".

- אני עם ה"סבונייה" שלי ואתה עם הלחמניה שלך... נוח לי איתה, ואני לא מתכוון להיסחב עם גדולה בטיולים. ובמיוחד עם "אקטרא , עדשות וכו'..." , אישית - אני לא צריך את זה. אם אתה צריך? בתאבון.

עכשיו אתה מבין?

לא. :biggrinangelA:

כל פרמטר? ממש לא.

לך תעשה "השוואה" על הנייר בdpreview, תמצא שהן דומות ב-80%

ובכלל, אתה מתחיל להשוות פה מצלמות -

2500- S50

3000- G3

3500- מה הלאה?

....

....

....

REBEL ? ;D

מה הקטע? :P "תשקיע עוד 500 ש"ח תקבל יותר טוב", אחרי ה-500 ש"ח האלה - "למה שלא תשקיע עוד 500 ש"ח, תקבל הרבה יותר טוב"...... זה לא נגמר.

* לכל תווך מחירים יש את המצלמה שלה *

ואישית, אם אני אחליט בעתיד הרחוק לעבור למשהו יותר מתקדם, אעבור. זו המצלמה הדיגיטלית הראשונה שלי ושל המשפחה (כאמור אין לנו מצלמת "פילים" אחרת) - וחשוב שהיא תתאים לכולם, ותכלול אפשרויות M בסיסיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, כל זה פשוט עושה לי את זה :P

not

זה חשוב ונחמד, אבל למי שמצלמה מיועדת לא רק לו (משפחה - שכחנו? ) ה-S50 בהחלט מתאימה.

תאמין לי שכל הציוד לא יעשה אותך לצלם יותר טוב, הניסיון והמקצועיות זה מה שחשוב.

- שעתיים+ של צילום אינטנסיבי ב-S50.

- ישנו לי את החיים ה-140mm - אני משיג את זה כתוצאה מתמונה (5MP) גדולה משלך - "רק" 3...

- ועוד איך שיש, לא צריך להתלהב יותר מידי.... כמו כן היא מציגה את המקומות בתמונה אשר יצאו "שרופים".

- אני עם ה"סבונייה" שלי ואתה עם הלחמניה שלך... נוח לי איתה, ואני לא מתכוון להיסחב עם גדולה בטיולים. ובמיוחד עם "אקטרא , עדשות וכו'..." , אישית - אני לא צריך את זה. אם אתה צריך? בתאבון.לא. :biggrinangelA:

כל פרמטר? ממש לא.

לך תעשה "השוואה" על הנייר בdpreview, תמצא שהן דומות ב-80%

ובכלל, אתה מתחיל להשוות פה מצלמות -

2500- S50

3000- G3

3500- מה הלאה?

....

....

....

REBEL ? ;D

מה הקטע? :P "תשקיע עוד 500 ש"ח תקבל יותר טוב", אחרי ה-500 ש"ח האלה - "למה שלא תשקיע עוד 500 ש"ח, תקבל הרבה יותר טוב"...... זה לא נגמר.

* לכל תווך מחירים יש את המצלמה שלה *

ואישית, אם אני אחליט בעתיד הרחוק לעבור למשהו יותר מתקדם, אעבור. זו המצלמה הדיגיטלית הראשונה שלי ושל המשפחה (כאמור אין לנו מצלמת "פילים" אחרת) - וחשוב שהיא תתאים לכולם, ותכלול אפשרויות M בסיסיות.

חברי הטוב, אם אני מציע שאם אתה מתחיל להטיח בי עובדות על ימין ועל שמאול לפחות שהן יהיו אמיתיות. אם אתה לא מבין במשהו, אנא תמנע מלהגיד דברים לא מדוייקים.

א.) עניין הניסיון טרויאלי. לא המצלמה שלי ולא המצלמה שלך תתן ניסיון רחב יותר לרוכש. המטרה היא ציוד יותר טוב.

ב.) G3 זאת מצלמת 4 מגה פיסקל ולא 3 מגה פיקסל.

ג.) מה הקשר בין גודל החיישן לבין העדשה? אילו דברים שונים לחלוטין. תחקור ותבין.

ד.) הסוללה חזקה יותר משלך נקודה.

ה.) בקשר להיסטוגרמה- אני מצטער. זה הדבר היחיד שלא הייתי בטוח בו, לכן גם ציינתי את זה.

ו.) המצלמה לא כזאת גדולה. היא לא בגודל של ריפלקס. היא ביינונית כזאת. לידע הכללי: בשביל תמונות איכותיות צריך בגודל מתאים ואחיזה נוחה. עם המצלמה קטנה קשה יותר לא לרעוד בעת הצילום.

למה לא התייחסת לשאר הנק'? כי אתה לא מבין? כי אני צודק?

כמו שאמרתי, היא טובה משלך בכל הפרמטרים מלבד, גודל ומגה פיסקל. אתה לא הפרחת את הטענה שלי.

וגם כמו שאני אמרתי זה תלוי במה שאתה מחפש. מה זה תעשה השוואה? אני עשיתי השוואה והעליתי בנק' מה ההבדלים. אז תזרוק לי דברים באוויר.

בקשר למחירים זה בגלל לא נכון. אתה יכול להשקיע עוד 500ש"ח, לקבל G3, להשקיע עוד 500ש"ח, לקבל G5, אבל אם תשקיע עוד 500ש"ח לא תקבל כלום, כי Rebel עולה 6000ש"ח רק בודי.

אל תתן לי את ההרצות של ההורים בסיגנון "אין לזה סוף". יש דברים שווה להשקיע בהם אחוז נמוך ביחס למחיר המקורי, כי ההתמורה גבוהה ביחס לכמות הנוספת שמשקיעים.

לכל המצלמות יש מצב אוטומטי שכל אחד יוכל לצלם איתו. לא משנה מה רמת הניסיון. זה תמיד יכול להגיע למצב הכי בסיסי של P&S.

נק' נוספות

* מרחק פיקוס מינימלי של 5ס"מ בניגוד 10ס"מ של הS50.

* פאלש מובנה יותר חזק.

* צילום ממושך יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

למישהו פה יש את ה- S400 ??

אני חושב על אוטרהקומפקטית השאלה היא אם זה באמת כל כך לא נח?

זה נראה לי מאוד נגיש שאתה יכול לסחוב אותה בכיס לכל מקום כי היא בגודל של כרטיס אשראי בערך

וכמובן שיש לה ביקורות טובות וכו ונראה לי שהיא הכי טובה מכל שאר הדגמים בגודל שלה..

(ולא אני לא צריך יותר מ-4 מגה פיקסל, אין לי כוונה לפתח כמה לשלטי חוצות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...