המסך נדלק ונכבה כל כמה שניות לבד בSGS2 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך נדלק ונכבה כל כמה שניות לבד בSGS2

Zinger777

Recommended Posts

שלום כולם,

לאבא שלי יש את המכשיר והבעיה הזאת קוראת אצלו מדיי פעם מאז שהכנסתי את הכרטיס סים של (אני לא יודע אם זה קשור - אבל זה היה ההבדל היחיד שעולה לי לראש..)

אולי זה היה רק בתקופת הניוד בין רמי לוי לגולן וזה לא יחזור על זה?

לפעמים זה קורה במכשיר באטרף ולפעמים הוא נח כמה שעות.

העלתי לפה תצלומי מידע מהמכשיר.

אשמח לדעת מניסיונכם את הסיבה והפתרון.

תודה מראש,

Zinger777

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zinger , קודם כל יש גרסה STABLE של CYANOGEN אז תעדכן גירסה , כמו כן תחשוב איזה אפלקציה התקנת לאחרונה התופעה נובעת 90% מהאפלקציות למיניהם אולי איזה אנטיוירוס עם אופציית WAKELOCK שהטלפון בקושי נכנס ל DEEP SLEEP .

כמו כן WIDGET גם יכולים להשפיע על מצב השינה תנסה להוריד את כולם ותבדוק שוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי על היותי נוב, אבל בשביל לעדכן גרסה צריך להתקין את את הרום המעודכן מההתחלה (שוב למחוק הכל >> להחליף רום >> להתקין הכל) או שיש משהו פשוט יותר כמו update?

בסופו של דבר זה היה אכן כמה בעייתיות.

תודה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא בטוח תאמת ,יש רומים תומכים עידכון כמו "WINDOWS UPDATE" אבל רובם לא , תבדוק באתר שלהם אולי אתה לא חייב למחוק הכל אלא רק להתקין אחד על השני . לדעתי אתה יכול פשוט להתקין אחד על השני אבל אל תתפוס אותי על מילה ותבדוק באתר או בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מנת למנוע בעיות כאלה ואחרות מומלץ להתקין רום בצורה נקייה (מחיקה טוטאלית). רוב העדכונים יכולים לעמוד בעדכון על גבי עדכון, אבל זה בדרך כלל גורם לשגיאות והצטברות "זבל" שמעמיס על המערכת. בדרך כלל המפתחים מזהירים על מקרים חריגים, אבל שידוע לי מראש הוא שמעבר בין הרומים וירידה בגרסת הרום- מחייבים מחיקה מוחלטת.

מה כל כך קשה בלעשות גיבוי לכל דבר?

אני למשל מעדכן בתדירות של שבועיים בלי גיבוים ועדיין מעמיס עליו כל מה שאני צריך תוך חצי שעה גג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...