צריך דעה על מחשב נייד Acer TravelMate 803LCi - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דעה על מחשב נייד Acer TravelMate 803LCi

or

Recommended Posts

בשעה טובה ומוצלחת אני הולך לקנות והיחיד שמצאתי הוא של אסייר ואני לא ממש מכיר אותם אז אם מישו יוכל לתת לי דעה עליו

ועלייהם בכלליות זה יהיה ממש אחלה...

(בחרתי בו כי הוא היחיד שיש בו הכל- זיכררון מהיר מעבד מצויין ואחלה כרטיס מסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט נמצא ב:

https://www.lamir.co.il/home.htm#72624

אם זה לא יפתח ישר אותו אפשר למצא את ה תחת מחשבים---> ניישאים-->- acer--> Acer TravelMate 803LCi-BT

והמפרטבכלליות הוא:

מעבד פטיום M 1.6

זיכרון 512 במהירות של 266 אבל אני ישדר אותו בקנייה בשביל איזה 400 שקל ל-400 מגהרץ

דיסק: 40 ג'יגה אמור להיות 5400 אר פי אם אבל אני עוד צריך לבדוק אם החנות כי לפעמים זה משתנה אבל לפי היצרן זה אמור להיות 5400

כרטיס מסך: redeon 9000 64mb

מסך 15 אינטש

והוא תומך בבלותות' וויפי

יש עליו סקירה מצויינת פה:

http://reviews.cnet.com/Acer_TravelMate_803LCi/4505-3121_7-20949315.html?tag=pdtl-list

אבל אני לא יודע כמה לסמוך עלייהם וגם כשקראתי שם את היוזר רויו אמרו 3 דברים רעים עליו ומלא טובים...

ה-3 הרעים היו שצד שמאל של איפה שמניחים את היד מתחמם הרבא שהמאוורר רועש והשיציאת מסך לא משו וזה ממש מפחיד אותי כי אני צריך

את היציאה הזאת ואני גם צריך שהוא יהיה שקט כי אני הולך להיות איתו בעיקר בכיתה...

אז אם למישו יש נסיון איתו או בכלל עם משו של זה יוכל לעזור..

אהההההההה ואני כמובן פתוח הצעות של בסגנון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש טעם לקנות 400 מ"ה.. אלו SO-DIMM אני גם לא בטוח שאתה יכול לקנות כאלה..

אם אני לא טועה המעבד הזה/צ'יפסט לא תומכים ביותר מ-266 מ"ה.

מרפרוף מהיר בביקורת שם אפשר להגיד שהרבה לא היו מרוצים מהחום ולפעמים גם הרעש (אני לא חושב שזה עד כדי כך עקרוני לכיתה), וחלק גם לא התלהבו מאיכות המסך ומהיציאת וידיאו..

תעשה את השיקולים שלך, סה"כ על הנייר הוא נראה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחפש פה דיעות משתמשים על כי סביר מאוד להניח שלא תמצא.

מה שמצאת ב-CNET אמור לספק לך את כל המידע שאתה צריך מבחינת דיעות משתמשים.

ACER הם סה"כ פירמה דיי ידועה במחשבים, עדיף על פני דברים שאף אחד לא שמע עליהם כמו הניידים של ZEUS שמוכרים ב-KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם הוא לא יהיה רק בשביל הכיתה... הוא יהיה המחשב שלי... רק שמה לעשות רוב היום אני בכיתה...

ושוב אם למישו יש איזה ביקורת טובה או רעה על לא משנה מה שלהם רק על המותג זה ממש יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...