גלקסי S2 נכבה בעצמו (נכנס למצב מסך שחור ואז נדלק מחדש) בן יומיים בלבד - רעיונות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי S2 נכבה בעצמו (נכנס למצב מסך שחור ואז נדלק מחדש) בן יומיים בלבד - רעיונות

hwforcer

Recommended Posts

חברים, לפני יומיים קניתי GALAXY S2 ב KSP (עלה לי 2380) והתחברתי איתו להוט מובייל.

כבר ביממה הראשונה המכשיר שלי "נרדם" ונדלק מחדש כאשר הייתה לי סוללה לא גמורה.

אמרתי לעצמי ננסה לשנות Rom אז עדכנתי Rom דרך מדריך ב XDA...שוב נכבה ונדלק כמה פעמים במהלך יממה (פעם אחת הייתי צריך ללחוץ על כפתור POWER בשביל ידלק שוב).

נסיתי להחליף KERNEL בתוכנה ועדיין זה קרה שוב.

נ.ב. לפני שעה עשיתי ניסוי נוסף - הוצאתי לשעתיים, לפני שהכנסתי חזרה הזזתי קצת את ה SIM רק ליתר בטחון והחזרתי , הפעלתי. בינתיים לא קרה אבל זאת לא אנדיקציה.

רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שבסטוק זה קרה..ואז נסיתי רום מ XDA וגם שם קרה, ואז נסיתי לשנות KERNEL ועדיין קרה...

אולי מה שעשיתי עם הסוללה יאפס אותו ברמת החומרה ולא יקרה שוב?

קצת מבאס לממשר אחריות, המכשיר אצלי יומיים ו KSP לוקחים ל 14 יום בשביל לתקן... הם לא יחליפו לי במקום רק כי המכשיר בן יומיים...

לכן מקווה שזה הסתדר באיפוס או יסתדר מסיבה אחרת שאני אמצע פה/ברשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזיר לרום סטוק ותחזור לksp

קראתי עכשיו שיש באג בגלקסי ש WIFI "נרדם" וגורם לתגובת שרשרת. רשום לבטל את ה WIFI שעובדים על 3G בחוץ. מישהו מכיר?

בנוסף. אם אכן הבעיה תחזור על עצמה אחרי האיפוס עם הסוללה היום, יש דרך להחזיר ל STOCK ללא מחשב? כלומר בשילוב כפתורים על גבי המכשיר עצמו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אף פעם לא היתה בעיה כזאת

בכל מקרה, אם אתה לא עם רום סטוק תצטרך odin כדי לחזור לסטוק כלומר מחשב. וכדאי שתאפס גם את המונה.

יש מצב לקישור ל IMAGE ו KERNEL מתאים ל STOCK שאוכל להעלות אותם למכשיר דרך ODIN? המכשיר שלי בSTOCK היה XWLPI

זה יתאים?

http://stockroms.net/file/GalaxyS2/GT-i9100/ICS/I9100XXLPQ_I9100OXALPQ_I9100XXLPQ_HOME.tar.md5.zip

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמימוש אחריות זה הפתרון במקרה הזה.

בדיון הזה והזה יש עוד אנשים עם אותה הבעיה. נראה שלהוט מובייל יש איזו בעיה מוזרה שגורמת לעיתים לכיבוי של המכשיר.

פותח הדיון, תנסה עם סים של חברה אחרת, תראה מה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בלילה עשיתי ניסוי ומאז לא היה שוב את התקלה:

הוצאתי את הסוללה

לחצתי על שילוב הכפתורים לשם ביצוע איפוס מערכתי

אחרי שעתיים החזרתי סוללה

קצת הזזתי במקום את ה SIM CARD

מאז 20 שעות לא הייתה קריסה של המכשיר. יש מצב שה SIM של הוט לא ממש יושב כמו שצריך מסיבה טכנית/הרכבה שלו ואז בהזזתו הוא

מגיע למצב בו הוא יושב כמו שצריך ולא גורם למכשיר להתקע יותר, כמו כן יכול להיות שהאיפוס עם סוללה סידר את זה. אין לדעת.

מקווה שלא יקרה שוב, חפשתי בגוגל ראיתי פורום בחו"ל עם הרבה אנשים שסובלים מאותה תקלה חלק סידרו את זה כמו שאני סדרתי לחלק זה חוזר גם אחרי החלפת מכשיר או לוח אם במכשיר!

תראו:

http://androidforums.com/samsung-galaxy-s2-international/342229-s2-keeps-rebooting.html

אם זה יחזור אצלי שוב, איך עלי לסמוך שוב על הדגם הזה שלא נדבר על המכשיר הספציפי שאצלי ביד?

בכנות אני מאוד מאוד מקווה שלא יקרה שוב, כי זה מכשיר מדהים ממש מדהים בעיצוב, משקל בצועים (מעבד של מטורף!!) מסך מרהיב וגדול שלא נדבר על הגמישות שלו בכל הרמות של MODING ROMS. אני ממש ממש לא רוצה להתאכזב מהדגם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בלילה עשיתי ניסוי ומאז לא היה שוב את התקלה:

הוצאתי את הסוללה

לחצתי על שילוב הכפתורים לשם ביצוע איפוס מערכתי

אחרי שעתיים החזרתי סוללה

קצת הזזתי במקום את ה SIM CARD

מאז 20 שעות לא הייתה קריסה של המכשיר. יש מצב שה SIM של הוט לא ממש יושב כמו שצריך מסיבה טכנית/הרכבה שלו ואז בהזזתו הוא

מגיע למצב בו הוא יושב כמו שצריך ולא גורם למכשיר להתקע יותר, כמו כן יכול להיות שהאיפוס עם סוללה סידר את זה. אין לדעת.

מקווה שלא יקרה שוב, חפשתי בגוגל ראיתי פורום בחו"ל עם הרבה אנשים שסובלים מאותה תקלה חלק סידרו את זה כמו שאני סדרתי לחלק זה חוזר גם אחרי החלפת מכשיר או לוח אם במכשיר!

תראו:

http://androidforums.com/samsung-galaxy-s2-international/342229-s2-keeps-rebooting.html

אם זה יחזור אצלי שוב, איך עלי לסמוך שוב על הדגם הזה שלא נדבר על המכשיר הספציפי שאצלי ביד?

בכנות אני מאוד מאוד מקווה שלא יקרה שוב, כי זה מכשיר מדהים ממש מדהים בעיצוב, משקל בצועים (מעבד של סמסונג מטורף!!) מסך מרהיב וגדול שלא נדבר על הגמישות שלו בכל הרמות של MODING ROMS. אני ממש ממש לא רוצה להתאכזב מהדגם הזה.

*** עדיין יציב ולא קרס מאז איפוס והזזת ה SIM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...