קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

א. אולי באמת כדאי לשקול לבחור כונן שנמכר ביותר זול (כמו הADATA ב500) לרוב הציבור ההבדלים לא קריטיים ואם יהיו 50 מעוניינים אולי נשיג מחיר של 450 מינוס

ב. אולי לפנות לכמה חנויות נוספות, אייבורי מוכרים אותו ב650 במקור שזה לא הכי זול

ג. איך הפניה לחנויות מתבצעת? סתם מתקשרים למספר הרגיל שלהם ואומרים שאני רוצה לעשות קניה קבוצתית או שיש משהו יותר מתוחכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך הפניה לחנויות מתבצעת? סתם מתקשרים למספר הרגיל שלהם ואומרים שאני רוצה לעשות קניה קבוצתית או שיש משהו יותר מתוחכם?

אם הפניה לחנויות/יבואנים מתבצעת בלי לעדכן את הצוות ע"י חבר פורום שאין לו את הסמכות לכך - רוב הסיכויים שהקנייה תתבטל באותו רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם נעול על האינטל, לא מעניינים אותי כוננים מחברות לא פופולריות בלי יותר מידי ביקורות, אני חושב שאפשר לרדת ל450 ש"ח אם מתחשבים בזה שבכללי המחיר שלהם ירד לפני כמה זמן בשאר העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם נעול על האינטל, לא מעניינים אותי כוננים מחברות לא פופולריות בלי יותר מידי ביקורות, אני חושב שאפשר לרדת ל450 ש"ח אם מתחשבים בזה שבכללי המחיר שלהם ירד לפני כמה זמן בשאר העולם.

אני יכול לספר שבעת הקנייה הקבוצתית של הקרושיאל, עם כל התחרות שנוצרה בין היבואן+אייבורי ל- KSP, קניתי בסוף ב- KSP. הסיבה הייתה שקיבלתי עליו הנחה נוספת, שהייתי אמור לקבל על מוצר אחר ולא קיבלתי. KSP יצאו מלכים, עמדו במילה שלהם ונתנו לי את ההנחה ככה שקיבלתי את הקרושיאל 128 ב 465 שקל כולל מע"מ. אני משער שלמרות שהם מכרו לי במחיר הזה, הם לא הפסידו. אחרת, סביר להניח שהיו מתעקשים שאממש את ההנחה על מוצר אחר. בכל מקרה, זה אולי באמת נותן פתח לכך שכן אפשר להשיג מחיר של פחות מ 500 בוודאות, ועל אחת כמה וכמה שבאים 40-50 איש במכה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתה מגדיר לא פופלארי אבל אם הכוונה ל M4 זה ממש לא נכון ה 330 במקרה הטוב הוא ברמה של ה M4 או מעט מתחת לו הבדלים לא גדולים אבל ה M4 עדיף גם בגודל של 128G (מה גם שאצלו אתה מקבל יותר מקום מהדגם של INTEL) והדגם M4 של 256G בכלל לא רואה את ה 330, בכל אופן לפי העובדה שה M4 לפני כמה חודשים ברכישה פה נמכר בקצת יותר מי 500 שקל , 330 צריך לרדת מהמחיר הזה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אל תשכח שמכירה קודמת מכרו שני דגמים זהים רק שאחד "קרושיאל M4" והשני "מיקרון" שכאילו נשמע נחות אבל הוא אותו דבר בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לA-DATA שהוא כונן לא פופולרי, אני נעול על האינטל כי אני בספק שתהיה עוד פעם הנחה על הM4 בזמן הקרוב וגם כי בעצמם הכריזו שתהיה עליהם ירידת מחיר.

מיקרון זאת חברה מוכרת מאוד לזיכרונות, A-DATA לעומת זאת זה שם הרבה פחות מוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמחירים ממשיכים לרדת ... !!!

באיבורי ו KSP אפשר להשיג ללא קנייה קבוצתית את כונן 128GB M4 ב- 550 ש"ח

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=5026

http://ksp.co.il/?enter_zap=1&uin=14857

מתי נסגרת המכירה ? אין כבר סבלנות huh.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתה מגדיר לא פופלארי אבל אם הכוונה ל M4 זה ממש לא נכון ה 330 במקרה הטוב הוא ברמה של ה M4 או מעט מתחת לו הבדלים לא גדולים אבל ה M4 עדיף גם בגודל של 128G (מה גם שאצלו אתה מקבל יותר מקום מהדגם של INTEL) והדגם M4 של 256G בכלל לא רואה את ה 330, בכל אופן לפי העובדה שה M4 לפני כמה חודשים ברכישה פה נמכר בקצת יותר מי 500 שקל , 330 צריך לרדת מהמחיר הזה לדעתי.

במה ה-M4 טוב יותר מהאינטל 330?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמחירים ממשיכים לרדת ... !!!

באיבורי ו KSP אפשר להשיג ללא קנייה קבוצתית את כונן 128GB M4 ב- 550 ש"ח

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=5026

http://ksp.co.il/?enter_zap=1&uin=14857

מתי נסגרת המכירה ? אין כבר סבלנות huh.gif

אני לא רואה סיבה שה330 בקניה הקבוצתית שלנו ישאר על אותו המחיר שהוא נמצא עליו כיום.

אנחנו כמעט 50 איש, זה לא מספיק בשביל הנחה נוספת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...