חרדים עובדים בשחור - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים עובדים בשחור

ross

Recommended Posts

העם היהודי ישרוד. אתם, כציבור, לא. או שהחילונים יקומו עליכם וישחטו אתכם כשיגיעו מים עד נפש, או שהחילונים יברחו מישראל והערבים ישחטו אתכם.

מבלי להסכים בשמץ עם הטענות המטופשות של רוני, צריך לאשפז אותך במוסד סגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 470
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

yellow

קיצבאות ילדים קשורות בהדיקות למצבם של החרדים בממשלה ובכנסת. תקרא את הפרק הזה הלקוח מוויקיפדיה בכדי להבין למה אני מתכוון:

http://he.wikipedia.org/wiki/קצבת_ילדים_(ישראל)#.D7.AA.D7.95.D7.9C.D7.93.D7.95.D7.AA.D7.99.D7.94_.D7.A9.D7.9C_.D7.A7.D7.A6.D7.91.D7.AA_.D7.94.D7.99.D7.9C.D7.93.D7.99.D7.9D

אפשר להגיד שזה אינטרס חרדי מאוד (וגם לערבים לא חסר) שיהיו קצבאות ילדים, כי הם הציבורים שהכי נהנים מזה (אם אפשר לקרוא לזה הנאה).

אגב, אתה בטוח שיקבלו אותי לישיבה אם אני ערבי, או בכלל גוי? לתיאטרון אני בטוח אוכל להכנס כערבי. וכמובן שלבית המשפט.

רוני

לא אמרתי גרזנים, ואתה כנראה לא תנחש אף פעם עד כמה אני מאמין שיש חשיבות ללימוד תורה, אע"פ שזה לא השתמע מדברי הקודמים. אני פשוט חושב שזה רקוב שמהמס של כולם יפרנסו קבוצה מצומצמת שלא עובדת, ולא משנה מה חשיבותה בעיני מגזר מסוים. דמוקרטיה פשוט לא עובדת ככה (בתיאוריה, לא בביצה הגועלית שלנו).

בכל אופן, אנו עדיין חיים במדינה דמוקרטית בה כולם שווים בפני החוק, ללא יוצאים מן הכלל (הלוואי). לכן אם אפשר לגייס חרדים- שיתגייסו. אם הם יכולים לעבוד- שיעבדו. הם יקבלו את הזכויות שמגיעות להם ע"פ ההצעה שכתבתי קודם (בשאיפה שדעתו של האזרח הקטן תזיז לח"כ הממוצע את הביצה).

אבל לכן, אותם אברכים, הלמדנים החרוצים שמשקיעים את כל זמנם בלימוד הקודש, ולא יעבדו, פשוט לא יזכו לזכויות סוציאליות מטעם המדינה. זה הכל. אני בטוח שהם יוכלו להמשיך ללמוד שלוש שנים בשנת שירות כלשהי, או שגם ילמדו בה.

וכמובן, גם אם לא יעשו שנת שירות ולא יקבלו זכויות סוציאליות, אל תשכח שקהילה חרדית עובדת ורווחית תוכל לממן בנקל את כל צרכם של הלמדנים, כולל זכויות סוציאליות, מכיסם הפרטי, כמו שנכון במדינה דמוקרטית. הרי אפילו הקהילה החרדית היחסית ענייה בארץ מממנת מכיסה דברים גדולים בהרבה. זה גם מבטיח שרק תלמידי חכמים אמיתיים, השופרא דשופרא שבקהילת האברכים, יהיו אלו שישקיעו את נפשם בלימוד.

אבל זה לא יקרה. יותר מדי באי כוח זוללים מן העוגה, והם לא יתנו לעם את החלק שמגיע לו. למי שהצביע עבורם ולמי שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43 אם לא שמתם לב אני מסביר את השקפת החרדים (אכן הרבה פעמיים אני מסכים לה כיוון שתואמת את המקורות)

לא כמו חילונים רבים המאמינים אבל רק במה שנוח להם.

. לציין מטופש זה אינו מראה על חכמה ידידי ;) .. צריך טענות מבוססות.

....

הדוד משה כמה אני אחזור על זה? תשחרר אותם מאיסור תעסוקה ואל תתן כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העם היהודי ישרוד. אתם, כציבור, לא. או שהחילונים יקומו עליכם וישחטו אתכם כשיגיעו מים עד נפש, או שהחילונים יברחו מישראל והערבים ישחטו אתכם.

למה הוא לא מקבל חסימה מפורום אקטואליה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה רואה, יאיר, לציבור בארץ רוצה שהחרדים יעבדו, כולל החרדים עצמם. בשביל זה יש המוכנים לבטל את החוק הזה, בתנאי שהחרדי לפחות יעשה שירות לאומי. אבל זה לא קורה. למה?

כשמשהו גרוע מאוד קורה אבל לא מטופל, זה הסימן הוודאי לכך שיש מישהו חזק שזה שווה לו.

אבל מי?

אתה כבר יודע- פוליטיקאים. וגם, כן כן, רבנים (הפוליטיקאים שבהם).

אז יש למישהו רעיון איך גורמים לפוליטיקאים מזורגגים מכל קצוות הקשת להתחיל לעבוד למען הציבור?

וזה עוד מעמוד 10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא לא מקבל חסימה מפורום אקטואליה?!

לתת לי חסימה יהיה בגדר "לירות בשליח". הדברים לעיל אינם איום - הם תחזית. אני לא רואה שום עתיד אפשרי אחר למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שיש מהפכה שקטה של הציבור של יותר מתגייסים ושל יותר עבודה מכל הזמנים ...דווקא אז האנטי פועלים בשיא הכוח. צעצוע עושים מהחרדים בכל הפולטיקה בשביל התקדמות. אתה לא משתמש בהם משמע אתה לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר מטרות "חרדיות בלבד" לממשלה אין כנסי חרדים או משהו...

ישיבה, כולל

אז תרשה לי להגיד לך שגם אתה מוזמן לבוא להרשם לישיבה וללמוד בה יום שלם ואני יכול להפנות אותך לכמה ישיבות שיקבלו אותך אם אתה אכן מעונין ללמוד שם, אפילו שאתה לא שומר מצוות.

אני אוותר על התענוג המפוקפק, תודה. הדוגמה שלך שוב מפספסת בקילומטר את הנקודה- הישיבה מקבלת עלי כסף אם אני נרשם כתלמיד שם, מה שיעודד עוד בזבוז. ושוב, אתה מראה שלדעתך, אין שום בעיה עם בזבוז כסף מקופת המדינה.

אז גם הישבות והכוללים הם מוסד פתוח לכולם כמו מערכת המשפט והתאטרון.

בנוסף אתה ראשי להביא 10 ילדים ולהיות זכאי לקיצבאות ילדים גבוהות. גם זה דבר שפתוח לכולם.

אם אני לא חרדי אני לא אקבל את הקצבאות שמאפשרות לחרדים להתקיים כמו בני אדם ולקנות דירה למרות שהם לא עובדים, אז לא, זה לא "פתוח לכולם".

הדוגמאות שלך גם מעוותות לחלוטין את מה שאני אומר. אני נתתי דוגמאות לשירותים שהמדינה מספקת בתמורה למיסים. ישיבות למשל הן לא שירות של המדינה, הן סחטנות של מגזר מסוים שבגלל השפעתם ארוכת השנים בכנסת ובממשלה הצליחו להחליף את מערכת החינוך של מדינת במערכת חינוך של "מדינת אדמו"ריהו" או משהו.

אני רוצה שתענה לי על השאלה הכי פשוטה, שורה אחת, בלי התפלפלות מסביב ובלי התחכמות:

מדוע לחרדים מגיעה מערכת חינוך משלהם, בניגוד לכל מגזר אחר בישראל, בתקצוב מדיני, למרות שהם מגדלים שם דור של בורים נבערים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43 אם לא שמתם לב אני מסביר את השקפת החרדים (אכן הרבה פעמיים אני מסכים לה כיוון שתואמת את המקורות)

לא כמו חילונים רבים המאמינים אבל רק במה שנוח להם.

. לציין מטופש זה אינו מראה על חכמה ידידי ;) .. צריך טענות מבוססות.

זה שאתה חרדי לא אומר אוטומטית שהטענות שאתה טוען בשם הדת נכונות. הראיה - דתיים לאומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43

אני לא מכניס את עצמי לשום קבוצה שכן יש סגנונות שלי לא מתאים ,אני מבית חילוני שהפך לדתי.יש אכן דברים טובים גם בדתיים לאומיים.

גם דתיים לאומיים יש ערך ללומדים וגם אצלהם יש רק לומדים (אולי לא ידעת) . הם סבורים שכיום זאת מלחמת מצווה לכן הרוב יוצא.. והחרדים לא רואים זאת כך.שתרצה להראות את טעותי ולא ללכת ראש בקיר תביא מקורות ... מה אתה רוצה שאני אגיד לקשקושים כמו אתה מעוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...