חרדים עובדים בשחור - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים עובדים בשחור

ross

Recommended Posts

ויק

1)

אף אחד לא מגן על אנסים... אבל כמו שאתה בעצמך מודה שהעינין נופח מעבר לכל פרופורציה תבין שהוא מנופח במידה שווה בגיוס ובחלוקת תקציבים וזה ממש לא כמו שמציגים לך.

2) קח בחשבון שחלק מהתוכניות האלו הן של ש"ס ויש שם תוכנית מלאה יוצאים עם בגרות, מעט מאד נכנסים לישיבות אחר כך והמון שולחים לשם ילדים כי אין להם אלטרנטיבה חילונית אחרת, וגם במסגרת הזאת אין שום דרישה מהילד להתנהג כחרדי. זאת לא בעיה שלי בחשבון פשוט, אלא שלך בהכללת נתונים שבכלל נוגעים לציבור החילוני\מסורתי.

הסעות: תחשב כמה הוא נהנה מזה ותיראה שזה ממש זניח... גם אם לא זה לא משנה כי אני לקחתי מספר מועט של דוגמאות, ויש עוד המון דברים כנגד זה שחרדים לא היו רוצים.

ובתי ספר פרטים שהם מאוכלסים ע"י 10 אחוז מציבור המדינה אין סיבה שלא יקבל הכר. זוהי דמוקרטיה, לא קומוניזם. ואם המדינה החליטה לתת סימן שהיא כן מכירה בהם, אז מה אתה רוצה בדיוק?

3)

למה חשבונות ארוכים, זה כתוב בפורש "רמת ההכנסה הממוצעת למשק בית חרדי עומדת על כ-6,100 שקל בחודש והיא נמוכה במחצית מההכנסה החודשית הממוצעת למשק בית שאיננו חרדי העומדת על כ-12,000 שקל."

לגבי דירה אין לך מה לידאוג, החרדים רוכשים הרבה יותר דירות מהציבור החילוני ולא משכירים. וחוץ מזה תעשה השוואה לציבור החילוני ותראה שהוא משלם הרבה פחות מה16% שלו. בעיקר בגלל מה שבעצמך אמרת, שכר דירה, ועוד המון בילויים (סתם למשל חופשות לחול) שהמדינה לא רואה מהם שקל, מה שלא ככה בציבור החרדי שכמעט כל הכסף יוצא על מוצרים שמכניסים מע"מ למדינה.

עכשיו אתה מכניס נתון חדש שזה קיצבאות ילדים, אז תדע שכל אחד משלם ביטוח לאומי, גם חרדים, אולי הם מקבלים תקופה, אבל נראה לך שכל החיים יש להם 6 ילדים מתחת לגיל 18? עד שזה קורה ואחרי שזה עובר הם משלמים כמו כולם. ילד בן 18 בישיבה משלם ביטוח לאומי ומשם הכסף שלו מגיע אחרי שיש לו 6 ילדים. ואז שהם גדלים הוא חוזר לשלם להם. זה סכום מאד מאד זניח.

אז העיקר שנשאר הוא הבטחת הכנסה שיש לפחות ל50% מהחרדים. מקור?

וגם מהסכומים האלו אתה יכול להוריד את המע"מ שגם ככה חוזר למדינה רק בשביל שתראה כמה זה זניח... ועדיין יצא לך שהחרדים מממנים את החלק של עצמם...

וגם אם אתה לא מקבל את הטיעונים שלי במלואם ועדיין חושב שהציבור החרדי חיי על חשבון. כמה כבר יוצא? שקל בחודש מכל בן אדם? על זה כל הרעש והצילצולים בתיקשורת? על זה כל השינאה? על שקל בחודש?

מעורר רחמים.

:facepalm:

SCORN

גם החילונים הם לא מדינה בפני עצמם, ולכן הכסף לא ילך למטרות חילוניות בלבד אלא גם לחרדיות. אז אין מה לצעוק גנבים ואין טעם להמשיך לדון בנושא אם אתה מבין שמדינה שהוקמה והוכרזה כמדינה יהודית תתקיים בשיתוף עם כל היהודים, שאף אחד הוא לא מדינה בפני עצמו וכולם נותנים מכספם למטרות שלא תמיד מאמינים בהם. כמו שכסף החרדים הולך למטרות שהוא צריך, מטרות שהוא לא צריך ומטרות שמיוחדת רק לו, ככה הכסף החילוני ילך למטרות שהוא צריך, לא צריך, ומיוחדות רק לו.

וד"א, מהפיסקה הראשונה שלך ניכר שלא הבנת כלל את ההשוואה שעשיתי בין דברים שציבור אחד לא רוצה לבין דברים שהציבור השני לא רוצה אבל לא נגעתי בדברים ששני הציבורים רוצים כמו ביטחון.

תנסה לעבור שוב ולהגיב לעיניין. מי דיבר על ביוב בכלל?

רואים שלא הבנת אותי גם בשאר ההודעה שלך. אני לא מתכוון לזה. או שאתה באמת לא מבין ואין לי כוח להסביר יותר, או שאני לא מבין מה זה קשור למה שרשמתי אז אם בא לך תסביר יותר טוב את הקשר. או שנעצור כאן וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 470
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טחינת מים מיותרת.

כל מי שיהודי חייב לתרום במדינה כדי לקבל בתמורה. חייב ולא צריך.

לא משנה אם הוא אתאיסט חילוני או חרדי.

ומי שרוצה ללמוד כל היום, בכיף אבל לא על חשבוני. שימצא לו נדבן ושלא ינדב אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אין טעם. לא משנה מה יהיה הטיעון, הדתיים ידאגו לסלף אותו לחלוטין ובעיקר להמציא "כלכלת ניסים" לפיה זוג חרדי ממוצע שאינו מגיע לסף המס אבל מקבל מאות ואף אלפי שקלים בחודש (במצטבר) בקצבאות שונות ומשונות תורם לכלכלה - אבל לא נורא: את מה שמליון מילים מצידי לא יצליחו להכניס לראש שלהם, כמה גרמים של עופרת יצליחו גם יצליחו יום אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zam

בפעם המאה ואחת. לא משלמים בגלל הלימוד אלא בגלל איסור לעבוד. תבטל את האיסור ואל תשלם דבר.

גם סטודנט לומד לעצמו מקצוע ואני (רק דוגמא) לא מוכן שהכסף ילך אליו. בעצם כל אחד מסתכל על הצלחת של עצמו ממקום לראות את כל הסועדים :P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם סטודנט לומד לעצמו מקצוע ואני (רק דוגמא) לא מוכן שהכסף ילך אליו.

מצויין. אם כך, כשהסטודנט יסיים ללמוד וילך לעבוד, מתוך מס ההכנסה (הלא נמוך בכלל) שהוא משלם על שכרו ומתוך המיסים השונים שמשלם מעסיקו מתוך התפוקה עבור העסק שנותן אותו סטודנט לשעבר, אני מצפה שלא תדרוש ולא תקבל אגורה שחוקה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה שמליון מילים מצידי לא יצליחו להכניס לראש שלהם, כמה גרמים של עופרת יצליחו גם יצליחו יום אחד.

אני לא יכול להתאפק ואני מוכרח לומר לך, למרות שאתה כנראה יודע את זה, שאתה בן אדם אלים ומסוכן, לפחות מאחורי המקלדת.

זה נכון לא רק לגבי מה שקשור לדתיים וחרדים, אלא עם כל מי שלא מסכים איתך, שמאלנים וכדומה.

אני לא מבין למה המנהלים לא חוסמים אותך מפורום אקטואליה.

אבל כבר נאמר פני הדור כפני הכלב.

לי חבל לבזבז את הזמן שלי. רוני, אתה כבר מנוסה אז יש לך בטח יותר כח סבל ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכן "אדם אלים", כלומר, אני מאמין כי אלימות היא דרך להשיג תוצאות כשכל שאר השיטות לא עובדות. אם העולם לא היה בנוי כך, לא היינו זקוקים לצבא. "מסוכן"? לך ולשכמותך, ובעיקר למטרותיך, בוודאי. כל עוד כוחי במותני אעשה הכל כדי להיות מסוכן לכל אדם שפוגע בי ובעמי במעשיו, בין אם מדובר בחרדי שאינו מוכן להתגייס ובינתיים עובד בשחור, מעלים מס ודורש קצבאות, ובין אם מדובר בשמאלני שמגיש עתירה להרס ישוב יהודי בהתבסס על שקרים.

ברחוב בו גרתי בזמנו, היה בית פרטי שנעזב ע"י בעליו. שנים אחדות לאחר מכן, הבית נהרס ונבנה במקומו בניין רב קומתי - אבל לפני כן, בתקופה בו איש לא עשה שימוש בבית ובמגרש, פלשו לתוכו חרדים והקימו כולל. עם הזמן, באי הכולל החלו להטריד את העוברים ושבים בנוגע למנהגיהם ולבושם (השכונה היתה שכונה חילונית ברובה המוחלט, עם נציגות מסויימת של הציבור הדתי-לאומי). פניות למשטרה ולעיריה לא הניבו תוצאות. יום אחד כמה מהם הטרידו בחורה "רוסיה" בנוגע למוצאה ולבושה, בתיבול כמה קללות. היא עזבה את המקום, אך מאוחר יותר חזרה בליווי כמה "רוסים" מגודלים, ששברו את העצמות לבחורים שהטרידו אותה. זמן קצר לאחר מכן, ה"כולל" נעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולל או שכמה חילונים שעדיין לבושים שחור לבן מהעיר החרדית הקרובה לביתך הפכו את המקום לזולה שלהם?

בכל מיקרה אני מבין שיש לנו מזל שאתה לא שולח "רוסים" מגודלים להרביץ לנו בבני ברק, או יותר גרוע, להנחיל לנו את השקפת עולמך באמצעות עופרת :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברחוב בו גרתי בזמנו, היה בית פרטי שנעזב ע"י בעליו. שנים אחדות לאחר מכן, הבית נהרס ונבנה במקומו בניין רב קומתי - אבל לפני כן, בתקופה בו איש לא עשה שימוש בבית ובמגרש, פלשו לתוכו חרדים והקימו כולל. עם הזמן, באי הכולל החלו להטריד את העוברים ושבים בנוגע למנהגיהם ולבושם (השכונה היתה שכונה חילונית ברובה המוחלט, עם נציגות מסויימת של הציבור הדתי-לאומי). פניות למשטרה ולעיריה לא הניבו תוצאות. יום אחד כמה מהם הטרידו בחורה "רוסיה" בנוגע למוצאה ולבושה, בתיבול כמה קללות. היא עזבה את המקום, אך מאוחר יותר חזרה בליווי כמה "רוסים" מגודלים, ששברו את העצמות לבחורים שהטרידו אותה. זמן קצר לאחר מכן, ה"כולל" נעלם.

איך רוני וחבריו קוראים ומבינים את הסיפור:

פעם, היו צדיקים שהחליטו להביא את תורתם הקדושה לציבור חילונים בורים חסרי השכלה ביהדות וחוטאים גדולים.

במטרה לעשות כן, השתלטו על מבנה שאף אחד ממילא לא השתמש בו.

יום אחד, עברה ליד המבנה הקודש שלהם שיקצע פרוצה שקראה תיגר על קדושתם ו"העמידה" את "אמונתם" במבחן.

מיד ניגשו בשיא הנימוס לאותה שיקצע על מנת להרביץ בה תורה קדושה, שתלמד מה תפקידה של אישה בעולם.

אך השקיצע, רשע ונקם בער לה בעורקים והיא קראה לחבריה הגויים, הנאו-נאצים להשליט טרור על אותם יהודים קדושים על לא עול בכפם.

מאז ועד היום, נשארה השכונה ללא רוח השכינה, ללא דת וללא מצפון ואם עוברים ליד השכונה ומקשיבים טוב, ניתן לשמוע רוסים שעובדים את השטן

שוחטים תינוקות יהודיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...