חרדים עובדים בשחור - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים עובדים בשחור

ross

Recommended Posts

פשששש....

כולם צדיקים !

לעבוד בשחור עלק !

יש עצמאי שלא עובד בשחור??

פגשתם פעם יצור כזה?

כולם מיתממים פתאום! לעבוד בשחור...

לי מפריעה בעיה אחרת, לא ה"עבודה בשחור" (כי אנשים מסכנים שמנסים לגמור את החודש ולא מצליחים, ומעלימים 50 ש"ח, לא יזיקו לאף אחד. בסך הכל רוצים להביא לחם הביתה. ולא משנה אם זה חרדים או חילונים)

[ולא מעניינות אותי הטפות "מוסר" על כמה זה "לא מוסרי וכו'... זה נושא לדיון אחר]

לענינינו, מה שמפריע לי זה שאדם שמתיימר להיות בגדר של "תורתו אומנותו" לא עושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 470
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואם אני אצהיר במלוא גאון והדר שגם הערבים מוגדרים כ"חבורת" מעלימי מס לא קטנה, תנוח דעתך?

דעתי לא מתרוצצת ולא נחה בעקבות הצהרות שלך בעד או נגד

מבחינתי אתה מוחמד מקלקיליה או פעיל שמאל מונחה תקשורת ממומן חוץ(אלה הדמויות שהדעות שלך מייצגות כשאני קורא אותן) , וחשוב לי שהילדים כאן לא יחשבו שאתה איזושהי דמות של מבוגר, מודל לדעות של ישראלי פטריוטי כביכול, שרוצה בטובת המדינה.

בכל מקרה עד היום לא הצהרתם כך אלא במשפט אחד בדרך מאולצת :

ואם אני אצהיר במלוא גאון והדר שגם הערבים מוגדרים כ"חבורת" מעלימי מס לא קטנה, תנוח דעתך?

אבל בלב העניין אתם לא עוסקים באוכלוסיות האחרות כלל וכלל.

הנושא הוא חרדים חרדים ושוב חרדים ובכל דרך אפשרית.

מאחר וכך- התערבבו כל צורות ההתבטאות שלכם, ואם נשמיט את המילה חרדים מהטקסטים שלכם וניתן לילד להשלים את החסר, המילה חרדים לא תעלה בכלל במחשבתו.

אגב, סתם מתוך סקרנות- מה הנחישות הזו שלך לחרף את נפשך בהגנה על האינטרס של הרבנים ולהסיט את האש גם לערבים בכל תראד כזה?

תשמע אתה בכלל כזה יצור שאני לא מצליח לתאר מי או מה עומד או יושב מאחורי המקלדת

אני מסיט את האש לערבים?

רק בהנחה שאתה אחד משלנו -- מה הנחישות שלך לחרף את נפשך במרדף אחרי חרדים? תוך התעלמות מכל חתך אחר של האוכלוסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

roeesnir

החוקים הנכוחים אינם טובים.

זה כמו שציינת רק דמיין אברך שבאמת היה יושב ולומד ... ופתאום אין לו אוכל... הרי הוא בעל משפחה .מצד אחד התקציב מועט וזה כולל התרומות מראש הכולל מצד אחר אסור לעבוד.

כאילו תגיד לי מה בעיה לתת להם לעבוד בזמנים שלא קשורים לכולל. בשעה 6 בערב נגמר. מה בעיה לעבוד כמה שעות חוקי. אבל אסור תחנקו עם ה800 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שמישהו מגן על האנשים המתוארים בכתבה, השאלה איזה אחוז הם מכלל החרדים. על אותו משקל אפשר לעשות "תחקיר" על תל אביבים שמתחמקים משירות צבאי ועובדים בשחור (אני משער שיש כמה כאלה) ואז לטעון את זה על כל התל אביבים (או החילונים, או אנשים ששמם מתחיל באות א' וכו').

מה זה הדמגוגיה העלובה הזאת?

זה ציבור שלם שפחות מ10% מהם מתגייסים מכמות הכסף שהם מייצרים למדינה קטנה מכמות הכסף שהם מקבלים, או במילים אחרות טפילים.

שנתוני הגיוס במאה שערים יהיו כמו בצפון תל אביב נדבר על צפון תל אביב

ציטוט קצר "אולי תגידו, ששיעורי הגיוס הגבוהים שנרשמו מקורם בשיעורי הגיוס בתיכונים במרכז העיר ובדרומה, כי "הצפונבונים" לא מתגייסים כלל. אז אספר לכם ששיעור הגיוס של בוגרי עירוני י"ד הוא 99%, בליידי דייוויס 96%, באליאנס 96%, בתיכון חדש 96%, בעירוני ד' 94%, בגימנסיה הרצליה 90%. בעירוני ה' 88% ובעירוני א' (שם מדובר באמנים-"סמולנים") מתגייסים 95% מהמחזור! "

http://www.haaretz.co.il/opinions/1.1775253

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rroonnii

זאת נקודה מעניינת, אבל כמו שמישהו כאן הזכיר, זה יכול לעודד ציבורים אחרים לא להתגייס, ואולי יש כאן משהו הגיוני.

בכל מקרה, הנושא מורכב.

נ.ב.

יש חילונים שמעלימים מס כמו כל החרדים ביחד, ולא עושים מהם כזה רעש...

אולי כי הם אנשים "מכובדים".

ולא רק העלמות מס, אלא ממש חתיכת קומבינות על חשבון הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לענינינו, מה שמפריע לי זה שאדם שמתיימר להיות בגדר של "תורתו אומנותו" לא עושה את זה.

חלקם צבועים בדיוק כמו רבים אחרים בציבור הכללי ואפילו כאן, וחלקם צריכים פשוט לאכול. כולנו יודעים ש"המליונים" שחרדי ממוצע מוצץ מהמדינה, לא מספיק אפילו לאוכל למשפחתו ללא סיוע מגורם אזרחי נוסף, וחלקם פשוט לא מקבלים אותו.

לגבי דווקא "תורתו אומנותו" - למה אתה חושב שהם בני אדם שונים ממך וממני?

זה מזכיר לי איך לעיתים קרובות בעולם מצפים מישראלים או מיהודים בכלל להתנהג ברמה מוסרית גבוהה יותר משאר העולם, נטו כי הם יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה? אז יש חילונים חלאות? מצוין הם אחוז מאד קטן לעומת ציבורים שלמים שלא תורמים.

ולמה שונאים את הערבים פחות? לא יודע מה איתך אבל ראיתי הרבה יותר פועלי בניין ערבים מאשר חרדים ואפילו בטכניון ראיתי בערך פי 1000 יותר ערבים מאשר חרדים.

לפחות הם יוצרים משהו, תורמים לעולם איכשהו.

החרדים הם קבוצה דוחה של טפילים אוכלי חינם שצריך לנטרל את הכוח שלה ולהעיף את התחת הלומד שלהם לשוק העבודה, צריך לבטל לאלתר את ה"חינוך" שלהם, צריך לבטל את הפטורים שלהם וצריך לבטל את הקיצבאות שלהם.

וביבי החלאה שכמעט קיבל את הקול שלי איבד אותו מאד מהר עם ההתרפסות לציבור הדוחה הזה.

רוני, בנימה אישית יותר לך מפה.

מסכן האברך הוא לא עושה כלום ומקבל 800 שקל אוי אוי אוי...

אני הולך לטכניון משלם שכר לימוד וצריך לשלם מאות שקלים לביטוח לאומי בשביל החולרא המסכן שמקבל "רק" 800 שקל.

עוד נקודה קטנה שכדי שאציין, אני חושב שהערבים שמעלימים מס מקומם בכלא ובנוסף צריך להביא כמה D-9 להוריד את הבנייה הבלתי חוקית שלהם בכפרים גם אם צריך לגייס גדוד מילואים בשביל זה(בשמחה סוף סוף למילואים תהיה משמעות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק,

בדיוק היום נסעתי באוטו עם ערבי מאיזור עפולה, ודיברנו על דא ועל הא, על הארץ ועל סוריה וכו'...

(בעברית כמובן... ;D )

והגענו למסקנה שהיתה ברורה לשנינו מאז ומתמיד.

כשאתה נותן עבודה לבן אדם, אתה חוסך את כל הצרות.

אדם שצריך להביא לחם הביתה, לאשה ולילדים, וצריך לעבוד, אין לו זמן לשטויות.

לא לרצח, לא להפגנות, ולא לשאר מרעין בישין.

אדם שמצליח להביא לחם הביתה, ולגדל משפחה, הוא אדם נורמאלי. רגוע יותר, שמח יותר, ולא משעמם לו בחיים.

ולא משנה כמה קשה הוא עובד.

זה נכון שיש אידיאולוגיות, אבל הן נגמרות איפה שמתחיל הכסף, כמו שמלמדים אותנו חברי הכנסת הנכבדים.

למעט יחידי סגולה, ועליהם אני לא מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ציבור שלהם שפחות מ10% מהם מתגייסים מכמות הכסף שהם מייצרים למדינה קטנה מכמות הכסף שהם מקבלים, או במילים אחרות טפילים.

אל תשכח להוסיף שגם אותם צפון תל אביבים אולי משתמטים אבל לפחות לא מקבלים על זה גם הטבות מהמדינה, עבור... לא ברור בעצם עבור מה.

עבור זה שהם ילמדו כל היום. מה?? כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kalen, קוראים לזה חילול השם. זה לא כ"כ משנה אם זה צודק או לא.

כמו שאמרתי, זה מורכב.

Moon-Mage - שיחקת אותה!

כמה שנאה בתגובה אחת.

ממש מעורר מחשבה. טיעונים הגיוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי איך לעיתים קרובות בעולם מצפים מישראלים או מיהודים בכלל להתנהג ברמה מוסרית גבוהה יותר משאר העולם, נטו כי הם יהודים.

זה בדיוק הענין שציינתי דף קודם. גוים רבים פונים ליהודים אתם העם המובחר? אתם יותר טובים (נעזוב שהטיעון אינו מדויק)? הנה אתם גנבים (אכן מספיק גנב אחד בשביל להשחיר את כלום ) יאלההה טבח .... :behead: אתם לא מבינים כמה פרעות קרו בהיסטוריה לישובים יהודים רק בגלל גנב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ציבור שלהם שפחות מ10% מהם מתגייסים מכמות הכסף שהם מייצרים למדינה קטנה מכמות הכסף שהם מקבלים, או במילים אחרות טפילים.

תכלס, שיעור התגייסים עומד על בסביבות 50%. 50% הנותרים שלא מתגייסים מחולקים כך:

בערך 10% חרדים. (המהווים 80-90% מסך כל החרדים)

בערך 20% ערבים. (המהווים כמעט 100% מסך כל הערבים)

20% חילוניים. (המהווים בסביבות 40% מסך כל החילונים)

האם אתה חושב ש 40% מהחילונים כולם לא כשירים ולכן לא מתגייסים?

ובנימה יותר אישית, אתה אחד מ 2: דמגוג שונא חרדים או זומבי שטוף מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ציבור שלם שפחות מ10% מהם מתגייסים מכמות הכסף שהם מייצרים למדינה קטנה מכמות הכסף שהם מקבלים, או במילים אחרות טפילים.

ציטוט קצר "אולי תגידו, ששיעורי הגיוס הגבוהים שנרשמו מקורם בשיעורי הגיוס בתיכונים במרכז העיר ובדרומה, כי "הצפונבונים" לא מתגייסים כלל. אז אספר לכם ששיעור הגיוס של בוגרי עירוני י"ד הוא 99%, בליידי דייוויס 96%, באליאנס 96%, בתיכון חדש 96%, בעירוני ד' 94%, בגימנסיה הרצליה 90%. בעירוני ה' 88% ובעירוני א' (שם מדובר באמנים-"סמולנים") מתגייסים 95% מהמחזור! "

http://www.haaretz.co.il/opinions/1.1775253

התכוננתי להגיב לך שלא הבנת מילה ממה שכתבתי. אחרי שראיתי את ההודעה הבאה שלך החלטתי לוותר. אני לא מבזבז את זמני על אנשים כמוך.

אל תשכח להוסיף שגם אותם צפון תל אביבים אולי משתמטים אבל לפחות לא מקבלים על זה גם הטבות מהמדינה, עבור... לא ברור בעצם עבור מה.

עבור זה שהם ילמדו כל היום. מה?? כן.

הנקודה שלי היתה לא על עצם נתינת ההטבות\גיוס לצבא וכו'. הכתבה הביאה מקרים של אנשים שמתחזים ללומדים בישיבה ובעצם עובדים בשחור. השאלה שלי היתה כמה אחוז הם מתוך כל החרדים. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...