חרדים עובדים בשחור - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים עובדים בשחור

ross

Recommended Posts

• תגובות 470
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אמרתי שלא עבדו בשחור.

אני בטוח שיש אחוז מסויים שעובד בשחור, ובגלל דחיית השירות שהם מקבלים שלא מאפשרת להם לעבוד עם תלוש משכורת מן הסתם האחוז הזה גבוה יותר מהאחוז בציבור הכללי.

הבעיה היא שלא אני, לא אתה ולא YNET וערוץ 10 יודעים בדיוק באיזה אחוז מדובר, והתחקיר הזה לא נראה כמו משהו ששווה הרבה, במיוחד לאור ההיכרות שלי עם ערוצי התקשורת האלה.

זה לא מפריע להם לפרסם אותו בתוספת נתונים שקריים, ולספק לשונאי החרדים שבינינו את ליטרת השנאה היומית.

כשלא ניתן לענות לטענות ,נטפלים לשגיאות כתיב.

יפה מאד.

מה קרה, נעלבת?

ולפגוע בציבור שלם זה בסדר? אה, מדובר בחרדים אז ודאי שזה בסדר.

לטענות דווקא עניתי, מעניין אם טרחת לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה, נעלבת?

ולפגוע בציבור שלם זה בסדר? אה, מדובר בחרדים אז ודאי שזה בסדר.

לטענות דווקא עניתי, מעניין אם טרחת לקרוא.

1. לא התייחסת לטענות (הציניות) שלי. התייחסת לדיסאינפורמציה, לטענתך, בכתבה.

2. לא הכפשתי איש, רק ציינתי שיכולת ההשתכרות של אדם ללא לימודי נמוכות ממי שכן רכש אותן.

עושה רושם שאם כבר אתה נעלבת, אחרת למה להיות קטנוני ולחפש שגיאות קלות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שמישהו מגן על האנשים המתוארים בכתבה, השאלה איזה אחוז הם מכלל החרדים. על אותו משקל אפשר לעשות "תחקיר" על תל אביבים שמתחמקים משירות צבאי ועובדים בשחור (אני משער שיש כמה כאלה) ואז לטעון את זה על כל התל אביבים (או החילונים, או אנשים ששמם מתחיל באות א' וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא התייחסת לטענות (הציניות) שלי. התייחסת לדיסאינפורמציה, לטענתך, בכתבה.

2. לא הכפשתי איש, רק ציינתי שיכולת ההשתכרות של אדם ללא לימודי נמוכות ממי שכן רכש אותן.

עושה רושם שאם כבר אתה נעלבת, אחרת למה להיות קטנוני ולחפש שגיאות קלות ?

שכנעת אותי, מחקתי את ההודעה ההיא.

לשאלתך לגבי הג'ינג'ים, אני לא אכנס עכשיו לשאלה איזו משמעות (אם בכלל) יש לעובדת היותו של אדם ג'ינג'י לעומת משמעות לימוד התורה בעיני החרדים, אבל אם אתה ג'ינג'י ומדובר בעניין כל כך עקרוני עבורך, אתה מוזמן להוביל אחריך חצי מיליון ג'ינג'ים שידרשו כל מיני דברים.

תנסה, זה יכול לעורר רעש לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאכול את העוגה ולקחת הבייתה את מה שנשאר ... זה הרי הגיוני וברור !!!

איכשהו נוח פתאום להפיל את המצב ההזוי הזה על הצד השני , ברור שהם רוצים לעבוד, אבל המסכנים לא יכולים, כי הם רוצים את הפטור ...

עובדי אלילים פאגאניים, עלוקות ארורות, זה מה שהם.

אני רוצה שלא איזשהו מחמם כיסא יחליט מה לעשות עם מיסים שלי, אלא שיתנו לי, לאזרח הקטן והמושתן , להחליט על מה ישרפו את הכסף שלי, ברגע שכל החילוניים ידאגו מרצונם לכלכלת המדינה ההזויה הזאת, הדוסים לא רק יתגייסו וילכו לעבוד, אלא גם אולי יבינו, שכל הקשקושים שלהם על תפילה למען כולנו לא בדיוק מביאה כסף ואוכל הבייתה ...

אוכלי חינם מיותרים חסרי תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאוד מדוע עוסקים ורודפים רק את החרדים כאילו התופעה היא משהו מיוחד להם?.

מעניין מאוד כמה חרדים כאלו יש(השאלה כמובן לא מופנית למי שחושב שכל החרדים כאלה)?

מעניין עוד יותר מדוע לא מזכירים את התופעה שרווחת מאוד אצל הערבים לקבל ביטוח לאומי וגם לעבוד שחור.

מעניין גם שלא טורחים להזכיר במאום מגזרים אחרים שבגלל שיטת המיסוי נאלצים לעבוד שחור.

נדמה שאתם מובלים כעדר אחרי התקשורת!

אתם קמים לדבר רק בעקבות כתבות, אילולא הכתבות שקופצות על פי אינטרסים זמניים, מחשבותיכם לא היו מתפקדות.

בובות של תקשורת זה מה שאתם.

הייתי מצפה מאנשים שכמותכם(שעומדים על עקרונותיכם החשובים) לרדוף אולי אוכלוסיה שאינה מעמכם,ערבים או ,מסתננים, אבל זה כנראה לא בשבילכם.

אתם צריכים אוכלוסיה חלשה, נרדפת מימילא על ידי כל העולם, ומשוייכת דת זה יותר קל.

מעניין מה התקשורת תבעיר בכם בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוס לי, תסתכל על התגובות שיש כאן, אני בטוח שאתה לא תהיה מופתע אם אני אגיד לך שאתה מדבר ללמפה.

יש נושאים שבהם לאף אחד לא אכפת מהעובדות.

אפילו גבלס ימ"ש היה מתבייש אם הוא היה קורא את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוס לי

גם חילונים וערבים וצ'רקסים עובדים בשחור... הם פשוט לא עושים את זה במקביל לקבלת קיצבאות על כך שהם לא עובדים. על זה הכעס.

מה שאתה אומר על התקשורת נכון, הנושא לא היה מתעורר ללא רעש תקשורתי, אך זה נושא שהיה צריך להתעורר כבר מזמן, ואם פעם אחת התקשורת עובדת בשבילנו, משלמי המיסים, אז זה מבורך.

אגב, סתם מתוך סקרנות- מה הנחישות הזו שלך לחרף את נפשך בהגנה על האינטרס של הרבנים ולהסיט את האש גם לערבים בכל תראד כזה? קח בחשבון שיש הבדלים מהותיים שפוגמים בהשוואה של ערבים לחרדים (ולא, לא בגלל שאלו מהעם שלנו ואלו לא -.-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מצפה מאנשים שכמותכם(שעומדים על עקרונותיכם החשובים) לרדוף אולי אוכלוסיה שאינה מעמכם

ואם אני אצהיר במלוא גאון והדר שגם הערבים מוגדרים כ"חבורת" מעלימי מס לא קטנה, תנוח דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוס לי

גם חילונים וערבים וצ'רקסים עובדים בשחור... הם פשוט לא עושים את זה במקביל לקבלת קיצבאות על כך שהם לא עובדים. על זה הכעס.

הסיבה שאנשים עובדים בשחור היא שהם מקבלים אי אילו הטבות מהמדינה כי כביכול הם לא עובדים, לא משנה אם מדובר בחרדים, ערבים או צ'רקסים.

אצל חלק מהחרדים יש בעיה נוספת שהיא דחיית השירות שמונעת מהם לעבוד.

שים לב שבכתבה הזכירו מספר הטבות שכביכול מקבלים תלמידי ישיבה ומדובר בנתונים לא נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת התייחסות לעובדות שבכתבה:

תלמידי ישיבה לא מקבלים את ההטבות שמצויינות בכתבה, אלא אברכים.

הבטחת הכנסה שאברך מקבל (1040 ש"ח) מותנת בכך שיהיו לו לפחות 3 ילדים מתחת לגיל 18. בנוסף יש הגבלות כמו איסור בעלות על ודירה. לא מדובר כאן בדיוק בחתך של אנשים שצה"ל ממש מעוניין לגייס.

התוספת מהישיבה מגיעה ברובה מתרומות שהישיבה מגייסת, הרבה מזה מתורמים עשירים בחו"ל.

שכר אברך של 800 שקל - אני לא יודע במה מדובר, אבל גם אם זה נכון אז שוב, זה מדבר על אברכים, כלומר נשואים ובדרך כלל עם ילדים.

אבל YNET סומכים על הקוראים שלהם שבדרך כלל לא מבדילים בין חרדי מסוג אחד לחרדי מסוג אחר, בסופו של דבר כולם לובשים שחור ומסריחים מזיעה.

ואני לא נכנס לאמינות המפוקפקת של YNET וערוץ 10 במיוחד, שקודם כל ישלם את החובות שלו בזמן. אה, שכחתי, אין לו כסף כי החרדים לקחו הכל.

אכן דייקת. כן כל אברך מקבל 800 שח כיוון שאסור לא לעבוד. נחמד לקבל 800 נכון? אפשר לחיות עם זה. כאילו אנחנו מראש אומרים לך צא לעבוד בשחור. בחור ישיבה לא מקבל דבר.. הוא מוצג כמו תלמיד בית ספר .

תראה כמה טיפשים יש במדינה-שהתקשורת מאפשרת לעשות מה שליבה חפץ ובלי לשלם על כך.בכל אופן מי שמפריע לו חרדי ממלא לא איכפת לו מה כן מדויק ומה לא בשבילו כולם אותו הדבר ויאלהה להעיף או לגייס בלי חשבון.שימו לב מה תמיד הם יציינו כל כמה מילים -"אוכלי חינם מיותרים חסרי תועלת." "עובדי אלילים פאגאניים, עלוקות ארורות, זה מה שהם" וכן האלה..

אגב הרי ברור וידוע שיש בחורי ישיבה וגם אברכים שרק רשומים או נמצאים מעט..אבל מה עושה התקשורת מציגה זאת כמצב שנראה כ90 אחוז..ומה גם למה לא להביא את זה שבוע לפני ביטול החוק? אקשן כבר אמרנו? :jump:

נמשיך לצפות ולצחוק כל פעם מחדש =פוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר על התקשורת נכון, הנושא לא היה מתעורר ללא רעש תקשורתי, אך זה נושא שהיה צריך להתעורר כבר מזמן, ואם פעם אחת התקשורת עובדת בשבילנו, משלמי המיסים, אז זה מבורך.

מה באמת?? רימיתם את ביטוח לאומי? עכשיו תשלמו

משרד האוצר מתכוון להטיל קנסות עתק על כל מי שיקבל קצבה מביטוח לאומי שלא כדין, כך מדווח אתר "גלובס". כמעט 3 מיליארד שקלים משולמים מידי שנה לאנשים שמתחזים לנכים לצורך קבלת קצבאות. רבים מהנכים נתפסים בעדשת המצלמה הולכים, רצים ואפילו רוכבים על אופניים. היזהרו- ביטוח לאומי מאחוריכם

כל החילונים גנבים. לא ?

נדמה שאתם מובלים כעדר אחרי התקשורת!

אתם קמים לדבר רק בעקבות כתבות, אילולא הכתבות שקופצות על פי אינטרסים זמניים, מחשבותיכם לא היו מתפקדות.

בובות של תקשורת זה מה שאתם.

בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o ^ ;) .

הסיבה שלי נראת שדווקא נדבקים לחרדים -זאת אומרת ציבור שלא רואה גם את עצמו שנגוע.. כיוון שלתפוס חרדי זה להצדיק את דרכך הנה גם אתה סליחה אתם לא שונים מאיתנו :P .. ואפשר להמשיך לכייף.

.........

"אני חרדי ממאה שערים" שצפיתי בלינק שKALEN פירסם ומה אני אגיד? חילונים גנבים. גם עובדים וגם לוקחים מהמיסים. פוו עליכם. אוכלי חזיר בבונים.

קל נכון? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...