חרדים עובדים בשחור - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרדים עובדים בשחור

ross

Recommended Posts

הנה קישור לכתבה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4260466,00.html

אין להם בעיה לעבוד, יש להם בעיה להתגייס. למה לא נותנים להם לעבוד ומשתמשים במיסים בתור משכורת לחיילים.

מאיפה הגישה המפגרת הזאת של "אני אוציא לך עין למרות שגם אני אאבד עין" ? הם לא יתגייסו בחיים! תנו להם לעבוד, המדינה תרוויח ממיסים ומקצבאות מופחתות.

אבל בישראל הגישה היא: הם לא מתגייסים, אז מה אני פראייר? הם גם לא יעבדו!

חשיבה טובה גאון עכשיו אתה גם מממן אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 470
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סיבה פשוטה.

גם בעלי שיער ג'ינג'י יטענו שהם לא יכולים להתגייס, לשיטתם אכילת גזר במהלך כל היום מגינה על המדינה.

נוותר גם להם, לא ?

ואל תשכח לספק להם הבטחת גזר גמדי עם תוספת ויטמינים והנחה בארנונה על שטחים לגידולה.

ותאמין לי, בממוצע ג'ינג'ים מכניסים יותר כסף ממיסים מחרדים נתולי השכלה בתחומי הליבה. שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת התייחסות לעובדות שבכתבה:

תלמידי ישיבה לא מקבלים את ההטבות שמצויינות בכתבה, אלא אברכים.

הבטחת הכנסה שאברך מקבל (1040 ש"ח) מותנת בכך שיהיו לו לפחות 3 ילדים מתחת לגיל 18. בנוסף יש הגבלות כמו איסור בעלות על ודירה. לא מדובר כאן בדיוק בחתך של אנשים שצה"ל ממש מעוניין לגייס.

התוספת מהישיבה מגיעה ברובה מתרומות שהישיבה מגייסת, הרבה מזה מתורמים עשירים בחו"ל.

שכר אברך של 800 שקל - אני לא יודע במה מדובר, אבל גם אם זה נכון אז שוב, זה מדבר על אברכים, כלומר נשואים ובדרך כלל עם ילדים.

אבל YNET סומכים על הקוראים שלהם שבדרך כלל לא מבדילים בין חרדי מסוג אחד לחרדי מסוג אחר, בסופו של דבר כולם לובשים שחור ומסריחים מזיעה.

ואני לא נכנס לאמינות המפוקפקת של YNET וערוץ 10 במיוחד, שקודם כל ישלם את החובות שלו בזמן. אה, שכחתי, אין לו כסף כי החרדים לקחו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהם לא רוצים לעבוד.

זה גם לא שהם באמת רוצים ללמוד תורה כל היום.

הם רק רוצים לא לעשות כי זה נוגד את עקרונות הבדלנות של הרבנים שלהם, שאינם רוצים לתת להם את ההזדמנות הכוח והיכולת לבחור את מסלול חייהם לפני שזאתי תתפוגג ותקרוס תחת מחויבויות התא המשפחתי בקהילה החרדית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת התייחסות לעובדות שבכתבה

קצת מצחיק שאתה מתייחס לטפל ולא לעובדה שמגזר שלם בישראל מעלים מס.

וכן, בסופו של דבר כולם לובשים שחור ומסריחים מזיעה (אבל נסייג - בעיקר בקיץ) - אלו הן עובדות, לא דעה של הכתב של YNET.

קצת מצחיק שאתה מדבר על אנשים נטולי השכלה אבל כותב עם שגיאות כתיב.

אני כותב בלי שגיאות כתיב, מסכים עם דבריו ומוסיף שהמגזר החרדי הוא טפיל שניזון מפירות עבודתו של המגזר החילוני והמסים שהוא משלם מכיוון שהוא אינו מסוגל לקיים את עצמו לבד (לחרדים אין השכלה או כישורים כלשהם שהם יכולים להשתמש בהם כדי לממן את עצמם), ומבלי לתת דבר בתמורה. כלומר אין כאן סימביוזה, זוהי טפילות במלוא מובן המילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי אירוני זה שהם לא רק "סתם" מעלימים מיסים (כאלה יש גם חילונים וגם ערבים וכו'..), אלא שהם מעלימים מיסים על מנת שהם יוכלו להמשיך לקבל פטור משירות צבאי + משכורת/הטבות מהמדינה עבור זה שהם לומדים (מה??) - יש פה חטא כפול ומשולש! לא רק הרצחת וגם ירשת אלא רצחת, ירשת, ואז גם ביצעת מעשים מגונים בגופה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מצחיק שאתה מתייחס לטפל ולא לעובדה שמגזר שלם בישראל מעלים מס.

מעניין, חשבתי שעובדות זה העיקר.

מעבר לזה, צר לי אבל אני לא מתכוון להגיב להודעות שלך. מי שבאמת סקרן מוזמן לחפש הודעות קודמות שלך בפורום אקטואליה ולהבין למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר פשוט להתחיל לתמרץ אותם כמו את כל אזרחי במקום כמגזר מיוחד.

"שמעו שמעו, החל מה1 בינואר 2014 לא יינתנו קצבאות ילדים/אברכים חדשות".

אתם תופתעו ממש איך החרדים מתחילים לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...