יצא Fractal Design Define R4 + מידע על קנייה קבוצתית - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא Fractal Design Define R4 + מידע על קנייה קבוצתית

adi518

Recommended Posts

ב- 115 יורו TMS רוצים למכור לך את ה R3.

תשקול הצטרפות למכירה הקבוצתית, אני מתכוון לדסקס עם CD LOG ישירות ברגע שיש לנו כמות רצינית של קונים. יכול להיות גם שאם נתארגן מספיק מהר (לפני שהמארז יגיע בכמויות גדולות) היבואן יוכל לעשות הזמנה אחת גדולה שתוזיל לו את המחיר מה שיוזיל לנו (הצרכן הסופי) את המחיר.

למיטב זכרוני זה פחות או יותר המחיר של הR3 בחניות בארץ מאז שהוא הגיע..

אני לא זקוק למארז..

לגביי צבע המארז - לפי מה שאני מצליח לראות בתמונות , במארז הטיטאניום רק הדלת צבוע בצבע הזה, כל שאר גוף המארז צבוע שחור. זה בניגוד ל-R3, שם כל המארז היה צבוע בצבע טיטאניום.

כן?

לא. הגוף בשחור גם בR3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למיטב זכרוני זה פחות או יותר המחיר של הR3 בחניות בארץ מאז שהוא הגיע..

אני לא מסתכל על המחירים של שאר החנויות, KSP מכרו את זה ב 490, מבחינתי אין סיבה לשלם שקל יותר. נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האאא...לא יכלו להקדים בכמה חודשים? פתרו את כל הבעיות שלא אהבתי בקודם:

פילטרים נשלפים בקלות ובעיקר למטה, שם צריך לפתוח את המארז כדי להוציא אותם (לא של הספק).

נתנו יותר מרווח מאחורי המגש. הגומי של הסידור כבלים יותר עמיד והכלוב הארדיסקים נשלף!!!

בכמה לדעתכם אפשר למכור R3 בן ארבעה חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי המארז

איפה אני מכניס את הכונן שלי?

ואת הCool Drive 6 ?

זה אומר שאני חייב לסובב את הכלוב של כונני ה3.5 לכיוון המאוורר?

אני שם לב ששני המפרצים למעלה הם 2.5 ....

זה ממש מבאס..

שני המפרצים למעלה הם 5 ורבע וב- R3 נתנו גם מתאם מ 5.25 ל 3.5. אני מאמין שגם ב R4 אבל הסתכלתי בזריזות באתר של פרקטל ולא מצאתי לזה אינדקציה. בקיצור, אין לך בעיה לשים שם כונן ואת ה- COOL DRIVE. אם כי, אני ויתרתי על כונן אופטי בימינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...