• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

Dandy23

האם הASUS TRANSFORMER TF300 הוא הטאבלט הטוב ביותר כיום?

13 תגובות בדיון זה

או שישנה אלטרנטיבה זולה יותר (עם נתונים וביצועים זהים)?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

באיזה מחיר ? האם רק ? אני בטוח שיש כמה וכמה שחושבים שהאייפד החדש הוא הטאבלט הטוב בעולם.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אייפד 2 לדעתי הוא הטבלט הטוב בעולם היום.

הסיבות -

- מחיר הגיוני מאוד ותמורה מצויינת ביחס לביצועים

- מערכת הפעלה שתקבל עדכונים רציפים בשנים הקרובות

- קהילת מפתחים גדולה עם מגוון יעודיות גדול מהאנדרויד (לטבלטים) בשלב הזה

- יחס תצוגה שמועדף עלי באופן אישי 3/4, מול 10/16 באסוס (אם אני זוכר נכון)

לאסוס יש מספר יתרונות , אבל הם לא מספיקים כדי שיחשב מצידי כמכשיר המשתלם ביותר בשוק.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מבחינת שקלול התכונות של הTRANSFORMER, הבנתי שאין שני לו.

מה אתם חושבים/מציעים?

נ.ב.

אני משתדל להמנע מAPPLE כי הם לא תומכים בחופש בחירה ובכלל בחופש.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שאלת מה הטבלט הטוב ביותר היום בלי שטויות מסביב, נתתי לך את דעתי.

מה הטבלט טוב ביותר מבחינת ביצועים? קשה להגיד.

מבחינת מהירות ליבה ובנצ'מרקס ה-asus transformer prime נחשב כנראה לחזק ביותר היום

http://eee.asus.com/en/eeepad/transformer-prime/

מבחינת כמות מותאמות, עדיין אין לאפל ולאייפד.

מה הכוונה שלך ב"לא תומכים בחופש בחירה"? אתה מודע לעובדה שגם באנדרויד זנחו את הפלאש?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמה שאני מעדיף , אין ספק שבטאבלטים יש להם עוד פער להשלים, האייפד זה הטאבלט הטוב ביותר כרגע.

המערכת, התמיכה, היצע האפליקציות - לוקח כל טאבלט .

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הפריים, כך הבנתי, בעייתי בגלל גב המתכת שלו, שמקשה על קליטת ואולי גם WiFi.

אם אתה בונה על WIN8 RT, יכול להשתלם לך לקנות אותו עם תחנת העגינה הניידת (מקלדת).

בכל אופן, עד שיתחיל שטף טאבלטי ה-7 אינץ' טגרה 3 ICS, אחד הטאבלטים הכי משתלמים היום ביחס של עלות-תועלת הוא הנקסוס 7 (אם אתה לא לחוץ על חריץ הרחבה). שווה לך בדיקה.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה שלך ב"לא תומכים בחופש בחירה"? אתה מודע לעובדה שגם באנדרויד זנחו את הפלאש?

למען האמת פלאש (אדובי) זנחו את אנדרואיד.

אפל אוהבים לשחק "גן סגור" ולשלוט בהכל, ואנדרואיד פתוחה הרבה יותר ואפילו מבוססת על Open Source.

דוגמא הכי פשוטה בעולם- באנדרואיד אתה יכול להחליף את הלאנצ'ר, את הרום, את החייגן ואת מסך הנעילה בשנייה. באייפון- אתה חייב לפרוץ אותו, וגם אז לא הכל כל כך פתוח ופשוט.

הפריים, כך הבנתי, בעייתי בגלל גב המתכת שלו, שמקשה על קליטת ואולי גם WiFi.

אסוס אכן חוו בעיות רבות עם ה-WiFi וה- עקב תכנון לקויי (גם לאסוס מותר, לא רק לאפל). הם יוציאו בקרוב גרסא משודרגת, Transformer Pad Infinity 700, שגם יגיע עם ICS מהקופסא (בניגוד לאניקומב) ומעבד חזק יותר כבונוס.

אגבף הגרסאות עם הקישוריות הסלולרית יגיעו עם מעבד Snapdragon חדש, עם שתי ליבות Krait. אם להסתמך על מבחני הביצועים של ה- One S מול ה- One X, בחלק מהשימושים 2 ליבות Krait חזקות מארבע ליבות , ואם לא אז הן שוות.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

או שישנה אלטרנטיבה זולה יותר (עם נתונים וביצועים זהים)?

אין תשובה מוחלטת. כל אחד ויתרונותיו והעדפותיו. אני למשל בחרתי את ה TFT300 בגלל ששימושו העיקרי יהיה משחקים ושם הוא חזק, ובגלל המקלדת המאוד נוחה ושמישה אצלנו והמחיר שהשגתי את שניהם. השאלה מה אתה רוצה, מה אתה צריך ועל מה אתה מוכן לשלם.

פה יש השוואה בין כולם, אבל שוב גם עליה ניתן להתווכח:

http://www.digitalversus.com/tablet/buyer-s-guide-best-touchscreen-tablets-a1224.html

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מתנה לאחותי מאמא שלה וממני לגיל 12 ושיספיק ל4 שנים לפחות.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים