האם החבילה של עובדי אלביט אורנג' כבר לא רלוונטית? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם החבילה של עובדי אלביט אורנג' כבר לא רלוונטית?

chenrp

Recommended Posts

גובה הזיכוי ינתן לפי מסלול החבילה.

אני למשל, קניתי את ה I9100 ב2400 שח, שזה 66.667 שח בחודש. אך אם אעשה חבילה גדולה, אקבל זיכוי של 75 שקלים לחודש!

שזה 2700 שח. כלומר אקבל זיכוי מעל מחיר המכשיר!

ד.א. אני מתעלם ואמשיך להתעלם מכל אחד שאין לו כבוד עצמי.

יש גם זכאות לקבל חינם, דיבורית לרכב!

עקרי התוכנית כאן בתמונות.

יש עוד מלא סעיפים בחוזה שלא אעלה אותן כעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סבבה, נראה שקיים. עכשיו השאלה היכן מופיע שהביטוח מכסה הכל, ומהי ההשתתפות העצמית.

ודבר נוסף, האם זה חשבון עסקי באלביט? כי אם את הכל הם עושים על שם אלביט, ואתה רק המשלם, אז יש לך התחייבות מכוערת כמו שהיה בפרטי פעם. זהו הטריק המסריח הנוכחי של החברות הותיקות. (התחייבויות בוטלו רק בפרטי ובעסקי של עד 100 קווים)

עוד משהו, אם יש הרבה סייגים בביטוח, או שההשתתפות העצמית גבוהה, אז לרבים עדיין עדיף גולן בכל מקרה.

כי ב 25 שח יותר בגולן, (וזאת לאחר הזיכוי) אתה מקבל דקות ללא הגבלה ו SMS ללא הגבלה. ובנוסף, שיחות לנייחים בכל אירופה בחינם, ובארה"ב, גם לניידים)

ובנוסף, מחירים ללא תחרות בחיוג מחו"ל לישראל דרך הנייד. (35 אגורות לדקה מרוב אירופה, בחיוג לישראל בגולן)

ראיתי אתמול חבילה של אורנג', הכוללת שיחות וSMS ללא הגבלה, 3GB גלישה, ו...ביטוח עלהמכשיר!!!

כל זה ב139 שח!

כמו המחיר של עובדי אלביט.

מה בדבר ניתוק זיקה??? אם יש, החבילה של אלביט לא כזו שווה...

לגבי שאלתך המקורית, כנראה לא קיים זיכוי בתוכנית זו, ואז גם לא קיים ניתוק זיקה.

ניתוק זיקה אומר שהם חייבים לתת אותו זיכוי על כל מכשיר שנרכש במקום אחר, רק במידה והם נותנים זיכוי על מכשיר שנרכש אצלם באותה תוכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין התחייבות בתכנית של אלביט. לא מדובר על תכנית לעובדים, אלא על תוכנית לבני משפחות של עובדים. כלומר העובד או מי מבני משפחתו הינו הלקוח המשלם ומאפריל האחרון אין לו התחייבות כאמור..

ב. הביטוח משתלם. אין לי לתת לך בדיוק את העלויות של ההשתתפות העצמית, אבל הן בהחלט נמוכות יותר מכל תיקון במעבדה פרטית/רכישה של מכשיר חדש, במאות אחוזים. בנוסף לכך שלא מוסיפים לכך תשלום והמחיר של התכנית הוא מלכתחילה נמוך, זה משתלם.

ג. כאמור, מקבלים ביטוח גם אם לא קנית את המכשיר מאורנג'... והתיקון הוא במעבדה שלהם שזה גם נקודה לטובתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. מה שכתוב זה מה שקובע. ראית את זה בפירוש, או שאתה אומר מנסיונך בעבר בתוכניות ישנות של אלביט? אפשרי שבתוכניות החדשות זה אחרת.

ג. כן, מקבלים ביטוח. (מה תנאיו לא ברור בדיוק) מדוע אתה מזכיר את זה כיתרון שהתיקון הוא במעבדות של אורנג' ? (כאילו אפשר אחרת) לזכרוני, יש להם תורים ארוכים מאוד במעבדות הסניפים, ואיכות לא משהו. (הרבה פעמים המכשיר חוזר עם תקלתו המקורית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לפני שבוע הייתי עובד של אורנג', והביטוח של אלביט (כן, במקביל לביטוח רגיל שהוא בתשלום) מאוד משתלם. גם העלויות של ההשתתפות עצמית לא מאוד גבוהות. בעיקרון זה תלוי במכשיר אבל החלפת מסך זה בין 40-100 שקל.

החלפת מכשיר במקרה של אבדן גניבה טוטאלוס בין 300-900 שקל (תלוי במכשיר...).

יכול להיות שיש קצת תור אבל עצם העובדה שאתה יכול להפקיד למעבדה ביותר מ140 נקודות ברחבי הארץ ולקבל את המכשיר בחזרה תוך 2 ימי עסקים לכל אחד מהנקודות האלה הוא יתרון, ואין ספק שהמעבדה של אורנג' טובה יותר ממרבית המעבדות החפריות הפרטיות. במקרים רבים המעבדה מחליטה בתקלות מסוימות להחליף את המכשיר על חשבון אורנג' כשהיא חושבת שהיא לא תתקן אותו כראוי, דבר שללא ספק לא יקרה במעבדה פרטית. תגיד מה שתגיד, אני אסמוך על מעבדה של אורנג'/סלקום/פלאפון בכל יום מאשר על מעבדה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם תיקונים בתוכנית של אלביט, אתה מפקיד את הנייד באחת מנקודות השיווק שלהם

זה לוקח 10 דקות ואחרי יומים זה חוזר לשם תקין. במקרה שלי לא היה מדובר בנזק פיזי (לפחות לא שאני יודע)

הם חידשו את המכשיר ,סידרו את הבעיות הטעינה שלו,סידרו כל מני חלקים שכבר התפרקו ממנו ושידרגו אותו

וכל זה בחינם, לא לקחו ממני שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין זיכוי לפי עלות המכשיר בחברה גם אם הוא גבוה מהמחיר ששולם בפועל, שזה החוק בישראל ורלוונטי לכל לקוח בכל חברה וכל מסלול, ובין הבדיחה שסיפרת קודם על החזרים בלתי מוגבלים בזמן לנצח נצחים.

אבל אני מבין שנורא נוח לך להתעלם מזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה, מדוע עושים מכל דיון שני מלחמה, שבה חשוב מי ירה אחרון. חלאס.

זה טעה בא', וזה טעה בב', ואף אחד לא הצליח "להשמיד את כוחותיו של האויב".

למה שלא תכריזו על תיקו אסטרטגי ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנית היקרה ביותר, נותנת 1000 דקות ליעדים אחרים. לאורנג' ללא הגבלה זה כבר לא מעניין אותי.

(הייתי בתוכנית עם 3500 דקות באורנג' ובחודש האחרון הבנתי שאם הרוב המוחלט אצלי היה באורנג' היום הם ב"יעדים אחרים").

אז אתה משלם 140 ש"ח, ומקבל 1000 דקות + , שגם ככה חברות חדשות נותנים את אלו ללא הגבלה ובנתיים לא מגבילים מהירות ב"חריגה מ3GB".

יכול להשתלם רק, רק אם אתה כונה עכשיו מכשיר חדש ומקבל עליו החזר, ואז עדיין יוצא שאתה משלם כ70 ש"ח עבור 1000 דקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה נשמע קצת הזוי שאם אתה קונה מכשיר בחוץ ואז נכנס לחברה ומקבל זיכוי אז אם החשבון שלך 100 שקל בחודש אתה יכול להגיע לחשבון של 30 בחודש...

אבל בגלל שזה וועדים וכו' זה יכול להיות אמיתי - השחיתות במדינה פשוט חוגגת כשאתה וועד אתה מקבל מחירים נמוכים מהצרכן הפרטי באחוזים לא נורמליים עד 90% אפילו.

ולמרות זאת אשמח אם עובד אלביט ירים את הכפפה ויעלה לפה חשבונית שלו. (כמובן בצנזור השם וכל הפרטים המזהים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחיטות עכשיו? אתה בן אדם פרטי אחד ולא רווחי אני (הוועד) קבוצה של אלפי אנשים (במפעלי ההייטק למשל) ואני בתכלס מבטיח לך שיותר מחצי מהעובדים שלי (ובני משפחותיים) יצטרפו לשירות שלך

כמו בקנייה קבוצתית כמות זה כוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו מספרים שרצו כאן בהם ממש לא הגיוני שישנו רווח כלשהו.

מישהו כאן אפילו סיפר על חשבון חודשי חד ספרתי. איך בעלות כזו ניתן להרוויח, ועוד לתת ביטוחים חינם וכו'.

תוספת: בתחום התקשורת נפוץ מאוד סיבסוד צולב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד

שבנאדם בחוץ משלם משהו כמו 1% לניהול פנסיה

ובצבא משלמים משהו כמו 0.001% זה לא שחיתות? או בכל ארגון אחר.

ארגון גדול, מקובל שיהיה לו הנחה על גבי צרכן פרטי

אבל א' שלא יקבל את השירות בחינם. וב' שהצרכן בחוץ לא יהיה עשוק עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...