האם החבילה של עובדי אלביט אורנג' כבר לא רלוונטית? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם החבילה של עובדי אלביט אורנג' כבר לא רלוונטית?

chenrp

Recommended Posts

באמת עושה רושם שרוב האנשים לא מכירים את התוכנית של אלביט.

במשך שנים זאת היתה חבילה הכי משתלמת שאני לפחות מכיר,אני לדוגמא מעולם לא

שילמתי חשבון גדול מ 25 שקלים בחודש לאורנג (בתוכניות הישנות), תסלחו לי שאני לא זוכר את פרטי החבילה.

אני מתרשם שכיום התוכנית של אלביט משתלמת לרוב רק במקרה שאתה קונה חדש.

בגלל חוק ניתוק הזיקה אתה לא חייב לקנות את הנייד אצלם אתה יכול לקנות אותו בכל מקום

והם עדין חייבים לתת לך החזרים וגם ביטוח (לפי ההסכם).

למשל אם תקנה SG2 ותיקח תוכנית של 65 שקל. אתה תקבל זיכוי של כ 60 שקל (לא זוכר במדויק

כמה יוצא הזיכוי,זה תלוי במחיר המכשיר באורנג ). ככה תקבל כל חודש חשבונית של 5 שקל מאורנג במשל 3 שנים.

לא בדקתי כמה עולות חבילות ללא הגבלה בחברות אחרות אבל אחרי זיכוי על המכשיר אתה תשלם פחות מהם אולי אפילו

הרבה פחות. אם אתה לא קונה מכשיר חדש ויש חבילה יותר זולהבמפעיל אחר אז זה כמובן לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במקום העבודה שלי יש תכנית ועדים מאורנג בתעריפים יותר נמוכים מאלה שהוצגו פה ולמרות זאת זה לא משתלם.

אלה שלא מדברים הרבה יכולים לקחת את תכנית 9/10 במקום 30-40 שח

אלה שמדברים הרבה חבילה ללא הגבלה עדיין יותר זולה כמעט תמיד. במיוחד אם יש לך כבר מכשיר.

ולגבי התכניות הן "מתחדשות" כל 3 שנים ולכן אין החזרים ליותר מ3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יתנו לך שום זיכוי מעבר ל 3 שנים. הם מחויבים לפי חוק ניתוק הזיקה לתת לך

את אותם חבילות בין אם שקנית את המכשיור אצלם או לא. החבילות הם ל 3 שנים וזה

תקופת הזיכוי שתקבל. זאת גם הסיבה שגובה הזיכוי נקבע לפי מחיר המכשיר באורנג

ולא לפי המחיר שבו נרכש המכשיר. בקיצור , החבילות משתלמות כנראה רק למי שרוצה

לקנות חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין, זה שאתה מגיב בכל פעם בצורה לא מכובדת, מבלי להסביר את עצמך, וטוען טענות חסרות שחר.

כלומר לטענתך אני יכול לקנות מכשיר בסכום מסויים, לא חשוב איזה, ואז לקבל מאורנג' החזרים חודשיים עבורו לנצח גם אם זה אומר שבסופו של דבר אורנג' יחזירו לי עבורו סכום שמגיע ל-700 מיליארד שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יתנו לך שום זיכוי מעבר ל 3 שנים. הם מחויבים לפי חוק ניתוק הזיקה לתת לךאת אותם חבילות בין אם שקנית את המכשיור אצלם או לא. החבילות הם ל 3 שנים וזהתקופת הזיכוי שתקבל. זאת גם הסיבה שגובה הזיכוי נקבע לפי מחיר המכשיר באורנגולא לפי המחיר שבו נרכש המכשיר. בקיצור , החבילות משתלמות כנראה רק למי שרוצהלקנות חדש
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יתנו לך שום זיכוי מעבר ל 3 שנים. הם מחויבים לפי חוק ניתוק הזיקה לתת לך

את אותם חבילות בין אם שקנית את המכשיור אצלם או לא. החבילות הם ל 3 שנים וזה

תקופת הזיכוי שתקבל. זאת גם הסיבה שגובה הזיכוי נקבע לפי מחיר המכשיר באורנג

ולא לפי המחיר שבו נרכש המכשיר. בקיצור , החבילות משתלמות כנראה רק למי שרוצה

לקנות חדש

לא רק שאתה כותב גיבובי שטויות, אלא אתה גם סותר את עצמך לא פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chenrp אתה אחד מהאנשים המוזרים. זאת פעם ראשונה בהיסטוריה של הפורום אני חושב, שתוך עמוד אחד מישהו כתב משהו ואז ציטט בתור תשובה מישהו שכתב בדיוק ההיפך ממנו.

הנה שוב מה שאתה כתבת, רק לפני עמוד. ההדגשה במקור (!)

אה... ועוד פרט...

אורנג' תחזיר לך החזר על המכשיר לא רק ל36 חודשים... אלא לפרק הזמן שתשאר בתוכנית! כלומר אם תהיה 6 שנים שם... הם יחזירו לך 72*75=5400 שח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל, אני אציין שוב שאין כמו לקרוא שרשורים עם מילפורד.. כל פעם אני נהנה מחדש יותר לראות את אופי השיחה שלו, תענוג ממש. ההתנשאויות והפסים האישיים.. כולם אצלו מוזרים וכולם לא יודעים דבר וחצי דבר מהחיים שלהם אם הם לא מיישרים קו לפי רצונותיו. בדיון הנוכחי אני אפילו מסכים עם הטענות שלו אבל פליז.. "חי בסרט", "מוזר", וכו'.. אנשים לא מושלמים ואתה פה כמנהל פורום בשביל לעזור. תן את הטיפ שלך ותעשה את שלך, לא צריך את כל ההתנשאות הזאת שאתה תמיד מביא איתך בתור מנהל פורום איכותי פה ב - HWZONE.

ובנימה יותר עניינית - בתור עובד אלביט (אלאופ) לשעבר, שיש לו חברים שעדיין עובדים בחברה, אני יכול לומר שתוכנית אלביט עדיין משתלמת.

לחבר טוב יש חשבונית ממוצעת של 6.90. יש לו אס 2 שרכש בח"ול והוא מקבל עליו החזר..

וזה כולל הכל. שיחות ללא הגבלה (למען האמת - 3000 דקות). SMS ללא הגבלה וכו'..

זה לא נשמע עבורכם לא הגיוני שבעידן שבו גולן שברו את המחירים ככה.. ארגון גדול כמו אלביט לא ידע להתמודד עם זה ולחסוך לעצמו את הכסף הזה?..

אז לשאלת פותח הדיון - החבילה של אלביט עדיין רלוונטית - הם לא מעדכנים לך תוכנית באופן אוטמטי (למיטב זכרוני מגיע כל שבוע נציג מאורנג' לשינויים ועדכונים). אתה צריך לגשת לאחראי/איש קשר/נציג במפעל ולבקש שיעדכן לתוכנית הכי חדשה. אני עד לא מזמן הייתי בחבילה קודמת והחשבונית הממוצעת שלי עמדה על 60 שקל.. אבל היום שיש חבילה ב - 10 שקל ואני כבר לא עובד שם, עברתי לגולן. (לאיזה ימים הגענו שאדם עובר מחשבונית של 60 שקל שעד לפני ימים ספורים נחשבה מציאה לחשבונית יותר זולה.. ממש חזירות מצידי). :silly:

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את ההתעלמות הגסה מהתזכורת שציטטתי לכך שרק לפני עמוד אחד טענת שאורנג' יחזירו כסף בלי הגבלה גם אם זה יגיע למיליארד דולר.

אבל היי, למה להגיב לעניין אם אפשר "לתקוף" את זה שאמרתי שהוא חי בסרט... ::) (הוא באמת חי בסרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...