האם החבילה של עובדי אלביט אורנג' כבר לא רלוונטית? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם החבילה של עובדי אלביט אורנג' כבר לא רלוונטית?

chenrp

Recommended Posts

אולי אני עיוור אבל אני לא רואה שום סעיף לגבי החזרים על מכשיר.

וסלח לי אבל החבילות בתמונה הנ"ל מחורבנות.

אם נשווה למשל להוט מובייל:

אתה משלם 54 ש"ח יותר

אתה מקבל הגבלה של דקות שיחה ל-1000 בלבד

אתה מקבל הגבלה של SMS ל-700 בלבד

אתה צריך לשלם תוספת תשלום על שיחות לבזק!

אז אתה מקבל יותר , אוקיי.

ואתה מקבל "שירות תחזוקה" למכשיר שלא ברור מה הוא כולל, מה הוא מכסה ובעיקר מה לא (אם המכשיר אבד או חלילה נפל למים? מה קורה?), ומה ההשתתפות העצמית.

תהרוג אותי, אני לא מבין איפה פה בדיוק זה נראה לך משתלם. ועוד תוכנית "קומבינה לועד עובדים" אעלק.

זה יקר יותר משמעותית מתוכנית רגילה לחלוטין לכל לקוח פרטי רגיל. מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי אני עיוור אבל אני לא רואה שום סעיף לגבי החזרים על מכשיר.

וסלח לי אבל החבילות בתמונה הנ"ל מחורבנות.

אם נשווה למשל להוט מובייל:

אתה משלם 54 ש"ח יותר

אתה מקבל הגבלה של דקות שיחה ל-1000 בלבד

אתה מקבל הגבלה של SMS ל-700 בלבד

אתה צריך לשלם תוספת תשלום על שיחות לבזק!

אז אתה מקבל יותר , אוקיי.

ואתה מקבל "שירות תחזוקה" למכשיר שלא ברור מה הוא כולל, מה הוא מכסה ובעיקר מה לא (אם המכשיר אבד או חלילה נפל למים? מה קורה?), ומה ההשתתפות העצמית.

תהרוג אותי, אני לא מבין איפה פה בדיוק זה נראה לך משתלם. ועוד תוכנית "קומבינה לועד עובדים" אעלק.

זה יקר יותר משמעותית מתוכנית רגילה לחלוטין לכל לקוח פרטי רגיל. מגוחך.

אז כנראה שלא הבנת. יש שם שיחות ללא הגבלה לאורנג'.

הכיסוי והפרטים המלאים מופיעים בחוזה. ושם יש כיסוי מלא.

ויש שם החזר על המכשיר.

לי יוצא חבילה מחיר חבילה פחות 75 שקלים החזר על המכשיר...

אתה גם משלם יותר, וגם לא רואה טוב וגם רוצה שאני יהרוג אותך???

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד לי בתור בנאדם שאין לו אף אחד מהמכרים שנמצא באורנג', שיחות ללא הגבלה לאורנג' שווה לי בדיוק כמו ש0 שקלים שווים לי.

אם לך זה יוצא משתלם יותר אז סבבה, אבל לרוב האנשים זה לא.

וגם אם זה יוצא לי משתלם בעשר עשרים שח לעומת גולן, רגלי לא תדרוך לחברה שעושה צחוק מהלקוחות שלה.

אבל זה רק אני ואני בנאדם שיותר קשור לעקרונות שלו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, התוכנית של אלביט נותנת פחות או יותר מה שנותנים החברות האחרות, רק שבאלביט יש זיכוי על המכשיר.

כך שחשבונית יוצאת בסביבות 40 שקלים כולל ביטוח, דיבורית לרכב ועוד הנחות למיניהם.

גם אני הייתי עובד לגולן טלקום ואחרים, אם היה להם החזר על המכשיר.

אבל בגלל שאין להם החזר על המכשיר, אני לא רואה טעם לעבור אליהם.

אתה קצת מתבלבל.

אני לא משלם יותר, אני משלם פחות ומקבל יותר, זה טיפה שונה.

כמה אתה משלם ומה אתה מקבל??? אני לא משלם מעל 60 שח בחודש! השאלה על מה ומה מקבלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקחת מראש גם את ה 1000 שח מינימום ששילמת יותר עבור המכשיר שקנית דרך אורנג', אלא אם כן קיבלת ניתוק זיקה.

אני קניתי במקרה קניתי בהרבה פחות מהמחיר של חנות פרטית. אבל זה לא משנה. אפשר לקנות במחיר של חנות פרטית ולקבל ניתוק זיקה ללא קשר לעלות שימוש חודשי!

השאלה מה קורה היום..

בקיצור, אני אברר עם אורנג' מחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתם מדברים סתם בלי להבין בתוכניות שעליהן אתם מדברים.

גם כן פותח הת'רד נתת מידע חלקי ולא ברור.

בתכנית של אלביט ואל על מדובר על תוכניות שהגדולה ביניהן עולה בין 143(אלביט) ל156 (אל על).

בשתיהן מדובר על החזרים מאוד אטרקטיבים. לדוגמא אם מבצעים ניתוק זיקה על יכולים לקבל החזר שמגיע ל90-100 שקלים בחודש, מה שהופך את החבילות למאוד זולות. הגדולות ביותר כוללות לפחות 1000 דקות ושיחות חופשי באורנג' ובין 5-20GB גלישה.

יש המון לקוחות של וועדים אלה שמבצעים ניתוק זיקה באורנג' ומקבלים חשבונית של 100-150 שקלים, ל5-6 מנויים!

כמו כן הביטוח הוא ממש לא עבודה בעיניים.

בתכנית של אלביט ואל על ספציפית גם אם אתם קונים מכשיר מבחוץ (למעט אייפון) ומביאים אותו לחברה, אתם מקבלים במחיר של התכנית (ששוב, במקרה של ניתוק זיקה יכול להיות בערך 10-20 שקל) ביטוח מלא שכולל גם אובדן גניבה וטוטאל לוס, וגם שבר במסך. אני לא מבין איך לשלם 39 שקל השתתפות עצמית על שבר במסך זה עבודה בעיניים. או לשלם 400-900 שקל על מכשיר אחר במקרה של אובדן או גניבה.

לא סתם עובדי הוועדים הגדולים לא ממהרים לנטוש את התוכניות האטרקטיביות שלהם, הם לא פראירים.

בכל מקרה, בתגובה זו דיברתי על אלביט ואל על אך כמובן שהדבר נכון גם לתע"ש בסלקום ומשרד הביטחון בפלאפון.. ועוד הרבה וועדים חזקים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתם מדברים סתם בלי להבין בתוכניות שעליהן אתם מדברים.

גם כן פותח הת'רד נתת מידע חלקי ולא ברור.

בתכנית של אלביט ואל על מדובר על תוכניות שהגדולה ביניהן עולה בין 143(אלביט) ל156 (אל על).

בשתיהן מדובר על החזרים מאוד אטרקטיבים. לדוגמא אם מבצעים ניתוק זיקה על יכולים לקבל החזר שמגיע ל90-100 שקלים בחודש, מה שהופך את החבילות למאוד זולות. הגדולות ביותר כוללות לפחות 1000 דקות ושיחות חופשי באורנג' ובין 5-20GB גלישה.

יש המון לקוחות של וועדים אלה שמבצעים ניתוק זיקה באורנג' ומקבלים חשבונית של 100-150 שקלים, ל5-6 מנויים!

כמו כן הביטוח הוא ממש לא עבודה בעיניים.

בתכנית של אלביט ואל על ספציפית גם אם אתם קונים מכשיר מבחוץ (למעט אייפון) ומביאים אותו לחברה, אתם מקבלים במחיר של התכנית (ששוב, במקרה של ניתוק זיקה יכול להיות בערך 10-20 שקל) ביטוח מלא שכולל גם אובדן גניבה וטוטאל לוס, וגם שבר במסך. אני לא מבין איך לשלם 39 שקל השתתפות עצמית על שבר במסך זה עבודה בעיניים. או לשלם 400-900 שקל על מכשיר אחר במקרה של אובדן או גניבה.

לא סתם עובדי הוועדים הגדולים לא ממהרים לנטוש את התוכניות האטרקטיביות שלהם, הם לא פראירים.

בכל מקרה, בתגובה זו דיברתי על אלביט ואל על אך כמובן שהדבר נכון גם לתע"ש בסלקום ומשרד הביטחון בפלאפון.. ועוד הרבה וועדים חזקים אחרים.

סוף סוף מישהו שמבין.

השאלה אם אורנג' אלביט עדיין נותנים ניתוק זיקה על מכשירים שנקנו מחוץ לאורנג'?

אני שוקל לקנות עוד 2 ולבצע עליו ניתוק זיקה (בקו חדש כמובן).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ציפית שאני אכניס את זה לתגובה? אולי ככה זה יהיה יותר טוב:

בתכנית של אלביט ואל על ספציפית גם אם אתם קונים מכשיר מבחוץ (אזהרה: מכשירי לא נכללים בביטוח!!!!111111) ומביאים אותו לחברה, אתם מקבלים במחיר של התכנית

אתה קצת מגוחך.. רק רציתי להסביר את מהות התכנית.

ובוא תן לי להכניס עוד איזה פרט שולי בהערת אגב, מקבל ביטוח אבל לא ביטוח מורחב. הכוונה היא שהוא נהנה מביטוח שכולל כל דבר למעט אובדן גניבה וTL (כל תקלה אחרת כמו שבר במסך ודברים כאלה).

או שזה טריוויאלי בעיניך לקבל ביטוח מחברה סלולרית על מכשיר שלא רכשת ממנה? בגולן נותנים את זה? ובהוט?

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם אמרים שיש זיכוי על מכשיר ועזבו אותכם "ביטוח" זה סתם מסחטטת כסף, אז כמה נקבל על מכשיר SGS2 שנקנה ב-2100 ש"ח 36*60

140-60=80 ש"ח זה סופי? ??? ??

אם זה המחירים זה, זול אין ויכוח בכלל. כולל מכשיר כולל שיחות. תהנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא המחיר.

זה שקנית אותו ב60 שח זה לא אומר שאורנג' תחזיר לך 60 בחודש.

אם אתה עושה מסלול של 140 שח, אורנג' תחזיר לך 75 שח!

כך שהמסלול יעלה 75 שח. כולל ביטוח ושיחות!

אה... ועוד פרט...

אורנג' תחזיר לך החזר על המכשיר לא רק ל36 חודשים... אלא לפרק הזמן שתשאר בתוכנית! כלומר אם תהיה 6 שנים שם... הם יחזירו לך 72*75=5400 שח!

או שאולי כדאי לכתוב כך:

אה... ועוד פרט...

אורנג' תחזיר לך החזר על המכשיר לא רק ל36 חודשים... אלא לפרק הזמן שתשאר בתוכנית! כלומר אם תהיה 6 שנים שם... הם יחזירו לך 72*75=5400 שח!

בכל אופן,

פתחתי את השרשור כדי לדעת אם החברות הקטנות נותנות החזר חוק ניתוק זיקה. אני מבין שלא... אז היכן החוק למעשה???

אני נשאר באורנג' אלביט בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...