אני רוצה לקנות מאוורר מאיביי, לא יודע אם אוכל לחבר אותו. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות מאוורר מאיביי, לא יודע אם אוכל לחבר אותו.

אSף

Recommended Posts

אני רואה שכל החיבורים של המאווררים שם הם של 4 pin , ואצלי בלוח האם (ASUS P8H61-M LE) יש בדיוק אחד כזה, ואני חושב שהוא כבר מחובר למשהו.

יש מקום אחר אליו אפשר לחבר את ה 4 pin ? אולי יש איזה מתאם?

תודה.

עריכה:

אגב, זה המאוורר, שימו לב לרעש לעומת הCFM..נראה לי לא אמיתי, אבל בשביל המחיר הזה אני אקח ת'סיכון

http://www.ebay.com/itm/330609622927?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_2850wt_1185

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חומוס יצאתי, נכנסתי למחשבון בגוגל, זו זרימת אוויר ממש מחורבנת. :facepalm:

בכל אופן, לגבי צורת החיבור - יש דרך לעקוף את הבעיה(או שאין בכלל בעיה..?)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למאוורר בקישור יש חיבור מולקס סטנדרטי, ולא חיבור 4 פין שאתה מדבר עליו.

אז אין בעיה מבחינת חיבור.

אתה כתבת בכותרת שרוצה לקנות, אז עוד לא הזמנת. אז חפש מאוורר עם CFM גבוה יותר (לא בהכרח באי בי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את זה אני יודע ;D

ממה שאני מבין זה מאוור מעולה, רק שצריך להרחיק אותו מכבלים...אין בעיה, הוא אמור לשבת בחלק התחתון קדמי של המארז, לא חושב שתהיה לי בעיה מהבחינה הזו...

חבל שאין סטיקי על מאווררים מומלצים ואיך בכלל בוחרים מאוור. ראיתי פה בפורום אנשים שמסתכלים על RPM במקום על כמות האוויר הנכנסת/יוצאת.

אולי אני אעשה אחד כזה בסופ"ש.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חיפוש בפורום..אם הייתה מחפש היית המוצא בדיוק את ההמלצות והסיבות הנכונות לבחור מאוורר :xyxthumbs:

בכל מקרה להתקין מאוורר בחלק התחתון של המארז לא מומלץ..שכן כמות האבק שהוא יכניס תהיה גדולה יותר מאשר התועלות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קניתי והתקנתי :silly:

טמפ' המעבד צנחה ב3 מעלות וטמפ' כרטיס מסך צנחה ב5 מעלות..שווה בשביל 40 ש"ח ;D

בקשר למסנן - המחשב לא יושב על הרצפה ככה שאין בעיה בקטע הזה(ואם תהיה - אני אשים איזה נייר כזה של מגבת מטבח..נראה לי שזה יהיה אחלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...